0

1

3.

FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:5pn
branky: 3. Vojtěch Spousta, 23. Matyáš Gryc, 30. Jakub Vařecha, 31. Jáchym Eliáš - 13. Dennis Šťastník, 21. Martin Vavřina, 41. Martin Vavřina, 44. Damian Jelínek, N Martin Vavřina; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Tomáš Musil -4 - Ondrej Kaliský ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #75 Martin Vavřina a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #37 Adam Kylián , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 hráč #67 Adam Klusoň , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 hráč #16 Jáchym Eliáš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 hráč #15 Jakub Vařecha , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #96 Dennis Šťastník (4:4)
40:58 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #33 Petr Trojan (4:3)
40:30 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
30:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #15 Jakub Vařecha (4:2)
29:27 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #83 Vojtěch Spousta (3:2)
22:40 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #9 Adam Šikula (2:2)
20:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina bez asistence (1:2)
12:32 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #96 Dennis Šťastník, asistoval #37 Adam Kylián (1:1)
09:46 Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil #69 Patrik Mareš.
04:31 Vyloučen hráč #96 Dennis Šťastník družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
02:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #83 Vojtěch Spousta, asistoval #21 Kryštof Milichovský (1:0)