1

2

4.

ACEMA Sparta Praha UNYP - Bulldogs Brno 3:4pn
branky: 15. Adam Kos, 27. Štěpán Novák, 36. Matyáš Malkus - 4. Jakub Tesárek, 21. Lukáš Rada, 43. Tomáš Macháček, N Lukáš Holásek; rozhodčí: Zdeněk Rada - Radek Šafář; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vítek Šimáček ? - Antonín Vopálka ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #79 Lukáš Holásek a vstřelil rozhodující gól (3:4).
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #7 Adam Kos , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #76 Tomáš Macháček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #17 Ondřej Vopička , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #46 Tadeáš Jelínek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #37 Štěpán Novák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #79 Lukáš Holásek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #7 Adam Kos a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:28 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
42:04 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #76 Tomáš Macháček bez asistence (3:3)
35:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #86 Matteo Šoman (3:2)
33:09 Vyloučen hráč #15 Matyáš Malkus družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
26:03 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #7 Adam Kos (2:2)
23:21 Vyloučen hráč #68 Lukáš Mitera družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
20:42 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Lukáš Rada, asistoval #79 Lukáš Holásek (1:2)
14:42 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #68 Lukáš Mitera (1:1)
13:13 Vyloučen hráč #17 Jakub Tesárek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:04 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Jakub Tesárek, asistoval #85 Lukáš Rada (0:1)