(Prokop)
  • 43 42:33
    Došwich

FBC DOŠWICH MILEVSKO - BUTCHIS 5:6
branky: 15. Jan Sedlák, 17. Tadeáš Dušek, 26. Filip Prokop, 40. Matěj Duba, 43. Tomáš Novák - 6. Patrik Vodrážka, 7. Filip Manďák, 15. Alfréd Benko, 24. Lukáš Mencler, 27. Jakub Dlouhý, 40. Jakub Rotta; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Habart ? - Matěj Kratochvíl ?; po třetinách: 1:3, 2:2, 2:1
42:33 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
42:33 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Tomáš Novák, asistoval #6 Filip Prokop (5:6)
39:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #11 Matěj Duba, asistoval #14 Jakub Kraus (4:6)
39:07 GÓL BUTCHIS! 3:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #17 Jakub Rotta, asistoval #74 Dominik Vodrážka (3:6)
37:20 Vyloučen hráč #11 Matěj Duba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
34:35 Vyloučen hráč #51 Alfréd Benko družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
32:19 Po tiché tři čtvrtě hodince se probouzí komentátorský velikán V.P.! Začíná přepočítzávat ndomácí hráče, připravuje fráze a v příštím zápasu se zřejmě můžete opět těšit na jeho ostré komentáře!
30:13 Na komentátorském postu došlo ke střídání ... Původní komentátor V.P. bohužel podlehl následkům včerejšího vánočního večírku. Odpočívej v pokoji, Vojto!
26:37 GÓL BUTCHIS! 3:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #52 Jakub Dlouhý, asistoval #23 Jan Krblich (3:5)
25:59 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #6 Filip Prokop z trestného střílení (3:4)
23:47 GÓL BUTCHIS! 2:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #11 Lukáš Mencler, asistoval #20 Patrik Vodrážka (2:4)
16:17 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #88 Tadeáš Dušek, asistoval #14 Jakub Kraus (2:3)
14:56 GÓL BUTCHIS! 1:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #51 Alfréd Benko, asistoval #20 Patrik Vodrážka (1:3)
14:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #10 Jan Sedlák, asistoval #20 Jan Pištěk (1:2)
06:59 GÓL BUTCHIS! 0:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #5 Filip Manďák, asistoval #51 Alfréd Benko (0:2)
05:16 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #20 Patrik Vodrážka bez asistence (0:1)
04:39 Vyloučen hráč #5 Filip Manďák družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání