0

1

3.

BUTCHIS - FBC Štíři Č. Budějovice 5:6pn
branky: 22. Alfréd Benko, 27. Patrik Vodrážka, 34. Tomáš Vybíral, 38. Sebastián Počarovský, 42. Alfréd Benko - 4. Jan Kouba, 4. Vojtěch Oulehla, 5. Martin Vašíček, 5. Damián Drefko, 22. Patrik Šafařík, N Jan Kouba; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Bernard Schmidt ? - Jonáš Bican ?; po třetinách: 0:4, 2:1, 3:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #20 Patrik Vodrážka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #51 Alfréd Benko , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #93 Jan Kouba a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #60 Lukáš Jíra , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #71 Sebastián Počarovský , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:39 GÓL BUTCHIS! 5:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #51 Alfréd Benko, asistoval #71 Sebastián Počarovský (5:5)
37:54 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
37:54 GÓL BUTCHIS! 4:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #71 Sebastián Počarovský, asistoval #11 Lukáš Mencler (4:5)
34:01 Vyloučen hráč #11 Patrik Šafařík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
33:23 GÓL BUTCHIS! 3:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #48 Tomáš Vybíral, asistoval #66 Matyáš Roderick Vašák (3:5)
26:33 GÓL BUTCHIS! 2:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #20 Patrik Vodrážka, asistoval #51 Alfréd Benko (2:5)
21:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #11 Patrik Šafařík, asistoval #58 Martin Vašíček (1:5)
21:44 GÓL BUTCHIS! 1:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #51 Alfréd Benko, asistoval #20 Patrik Vodrážka (1:4)
04:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #26 Damián Drefko, asistoval #83 Vojtěch Oulehla (0:4)
04:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Martin Vašíček, asistoval #11 Patrik Šafařík (0:3)
03:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #83 Vojtěch Oulehla bez asistence (0:2)
03:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #93 Jan Kouba, asistoval #12 David Kříha (0:1)