0

1

3.

Fbc Strakonice - TROOPERS 2:3pn
branky: 3. Jan Janda, 22. Adam Šperlín - 5. Jakub Kott, 16. Matěj Karásek, N Jan Věchet; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Šimon Fric ? - Filip Dvořák ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #34 Jan Věchet a vstřelil rozhodující gól (2:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #74 Matěj Karásek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #23 Jan Janda , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #38 Matěj Čajan , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #97 Václav Kotrc , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #63 Jakub Kott , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:47 Timeout TROOPERS
42:54 Timeout Fbc Strakonice
37:46 Vyloučen hráč #77 Boris Novotný družstva TROOPERS na 2 minuty za nesportovní chování
21:34 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #23 Jan Janda (2:2)
15:11 GÓL TROOPERS! 1:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #74 Matěj Karásek, asistoval #63 Jakub Kott (1:2)
10:56 Vyloučen hráč #17 Adam Miklas družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
04:48 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #63 Jakub Kott, asistoval #89 Vojtěch Horák (1:1)
03:38 Vyloučen hráč #38 Matěj Čajan družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
02:33 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #8 Adam Šperlín (1:0)