1

0

4.

SK Meťák České Budějovice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 8:7pn
branky: 8. Miroslav Míšek, 26. David Zdrha, 29. Miroslav Míšek, 32. Tomáš Příhoda, 33. Filip Šmíd, 36. Jakub Köszegi, 38. Miroslav Míšek, N Tomáš Příhoda - 1. Filip Prokop, 9. Aleš Koudelka, 18. Filip Prokop, 19. Hynek Hák, 33. Hynek Hák, 40. Jan Pištěk, 42. Alexandr Vaniš; rozhodčí: Vojtěch Jahoda - Michal Pazderník; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Josef Šerhant ? - Tomáš Novák ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 4:3
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #80 Tomáš Příhoda a vstřelil rozhodující gól (8:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #41 Matěj Duba , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #67 Filip Šmíd , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #88 Tadeáš Dušek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #74 Jakub Köszegi , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #10 Jan Sedlák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #18 Miroslav Míšek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #5 Filip Prokop , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:40 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
41:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Alexandr Vaniš, asistoval #48 Hynek Hák (7:7)
39:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #20 Jan Pištěk, asistoval #5 Filip Prokop (7:6)
37:08 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #18 Miroslav Míšek, asistoval #29 Vojtěch Matějíček (7:5)
35:07 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #74 Jakub Köszegi, asistoval #18 Miroslav Míšek (6:5)
32:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #48 Hynek Hák, asistoval #5 Filip Prokop (5:5)
32:27 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #67 Filip Šmíd, asistoval #18 Miroslav Míšek (5:4)
31:54 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #80 Tomáš Příhoda bez asistence (4:4)
28:36 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #18 Miroslav Míšek, asistoval #67 Filip Šmíd (3:4)
25:35 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #68 David Zdrha, asistoval #80 Tomáš Příhoda (2:4)
18:46 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #48 Hynek Hák, asistoval #10 Jan Sedlák (1:4)
18:24 Vyloučen hráč #80 Tomáš Příhoda družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
17:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Filip Prokop bez asistence (1:3)
08:42 Vyloučen hráč #68 Ondřej Macko družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:24 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #23 Aleš Koudelka bez asistence (1:2)
07:45 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #18 Miroslav Míšek bez asistence (1:1)
00:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Filip Prokop, asistoval #41 Matěj Duba (0:1)