45
  • 45 44:49
    Michael ŠIŠKA

TJ Sokol Dobříš - T.B.C. Králův Dvůr 3:2
branky: 15. Jakub Brabec, 25. Roman Šebek, 42. Vojtěch Paul - 21. David Zeman, 35. Tobiáš Uhřík; rozhodčí: Marek Jeřábek - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Tomáš Šimek ? - Oleg Dejnega -3; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1
44:49 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dobříš neproměnil #13 Michael Šiška.
42:42 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
41:23 GÓL TJ Sokol Dobříš! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #16 Vojtěch Paul, asistoval #87 Roman Šebek (3:2)
41:23 Nádherná střela Vojtěcha Paula který posílá Dobříš do vedení
39:28 Teď vynikající zákrok Tomáše Šimka který drží tým Dobříš
38:23 Krásná akce kterou vytvořil Vít Bohata který nahrával na Michaela Šišku který trefil gólmana
34:57 Tohle je nejvyrovnanější zápas tohohle odpoledne
34:00 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (2:2)
32:54 Vyloučen hráč #23 Vít Bohata družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání
29:44 Vyloučen hráč #21 Štěpán Souček družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání
24:35 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #16 Vojtěch Paul (2:1)
24:35 Nádherná střela Romana Šebka který upravuje skóre na 2:1
21:34 Právě teď nahrával Tomáš Pavlíček žabkou ale Roman Šebek netrefil balónek
20:13 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #12 David Zeman, asistoval #13 Michal Mašek (1:1)
16:43 Dobříš měl teď krásnou akci ale bohužel Michal Kolář netrefil prázdnou bránu
14:32 GÓL TJ Sokol Dobříš! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #12 Jakub Brabec, asistoval #97 Tomáš Pavlíček (1:0)
14:32 Nekompromisní teč od kapitána Dobříškého týmu
13:12 Máme tady přesilovku a doufáme že Dobříš se ujme vedení
12:42 Vyloučen hráč #57 Daniel Škoula družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
10:05 Tomáš Šimek zase podržel parádním zákrokem
05:33 Tomáš Šimek dává krásné zákroky
04:23 Dobříš má opět velkou akci ale bohužel neskončila gólem
02:34 Dobříš se dostal do první velké akce která skoncila pouze střelou do gólmana