5:10
    Lukáš MAYER
    (Krudenc)

SK Alien Nation - Florbal Kladno 5:10
branky: 12. Miroslav Koníček, 33. Tobias Ševčík, 35. Michal Janouš, 38. Lukáš Mayer, 45. Lukáš Mayer - 13. Roman Křížek, 14. Václav Linhart, 16. Milan Všetečka, 16. Tomáš Sochor, 18. Adam Brynda, 21. Daniel Šebela, 36. Roman Křížek, 39. Filip Molhanec, 40. Tomáš Sochor, 43. Jakub Šíma; rozhodčí: David Hertz - Filip Novák; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Musil ?, Jakub Musil ? - Radim Neuman -5; po třetinách: 1:2, 0:4, 4:4
44:21 GÓL SK Alien Nation! 5:10
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #2 Lukáš Mayer, asistoval #33 Antonín Krudenc (5:10)
42:02 GÓL Florbal Kladno! 4:10
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #7 Václav Linhart (4:10)
39:34 GÓL Florbal Kladno! 4:9
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #23 David Burda (4:9)
38:35 GÓL Florbal Kladno! 4:8
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #27 Filip Molhanec, asistoval #9 Daniel Šebela (4:8)
37:17 GÓL SK Alien Nation! 4:7
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #2 Lukáš Mayer, asistoval #6 Miroslav Koníček (4:7)
35:20 GÓL Florbal Kladno! 3:7
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #48 Roman Křížek, asistoval #17 Tomáš Sochor (3:7)
34:30 GÓL SK Alien Nation! 3:6
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #4 Michal Janouš, asistoval #3 Lukáš Bíl (3:6)
32:45 GÓL SK Alien Nation! 2:6
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #15 Tobias Ševčík, asistoval #7 Vítězslav Prágr (2:6)
30:00 Střely ve 2. části: 10:8
20:55 GÓL Florbal Kladno! 1:6
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #9 Daniel Šebela, asistoval #48 Roman Křížek (1:6)
18:06 Vyloučen hráč #17 Tomáš Sochor družstva Florbal Kladno na 2 minuty za sekání
17:12 GÓL Florbal Kladno! 1:5
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #22 Adam Brynda, asistoval #7 Václav Linhart (1:5)
15:41 GÓL Florbal Kladno! 1:4
15:20 GÓL Florbal Kladno! 1:3
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #7 Václav Linhart (1:3)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Jakub Musil družstva SK Alien Nation
15:00 Střely v 1. části: 8:5
13:32 GÓL Florbal Kladno! 1:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart bez asistence (1:2)
12:39 GÓL Florbal Kladno! 1:1
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #48 Roman Křížek, asistoval #27 Filip Molhanec (1:1)
11:55 GÓL SK Alien Nation! 1:0
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #6 Miroslav Koníček, asistoval #3 Lukáš Bíl (1:0)