()
  • 43 42:18
    Unhošť

Mocní Tuleni Podbořany - FBC JELENI UNHOŠŤ 4:3
branky: 12. Ondřej Molcar, 27. Ondřej Molcar, 35. Ondřej Molcar, 43. Robert Sándor - 6. Matouš Mlejnek, 23. Marek Beran, 30. Vojtěch Hartman; rozhodčí: Josef Kubát - Lukáš Kešner; vyloučení: 1 + Ondřej Hanuš 4:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: David Švátora 14 - Jaroslav Buben 23; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:0
42:18 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 4:3
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #14 Robert Sándor bez asistence (4:3)
41:00 Švátora si připsal do své sbírky hned dva famózní zákroky. Neskutečné!
40:00 Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu
36:30 Čermák ve velké příležitosti, ale neproměnil
34:39 Hanuš vyběhl z trestné lavice a připravil Molcarovi lahůdku v podobě hattricku
34:38 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 3:3
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #8 Ondřej Molcar, asistoval #15 Ondřej Hanuš (3:3)
34:00 domací zachránilo břevno
32:50 Podbořany teď urputně brání svoji svatyni
30:30 Hanuš neudržel své nervy na uzdě a tak nadzvedl soupeři florbalku
30:29 Vyloučen hráč #15 Ondřej Hanuš družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2+2 minuty za zvedání florbalky
30:00 Střely ve 2. části: 6:5
29:10 Unhošť teď krásně zamkl Tuleně a ti se jen ztěží mohli ubránit tak krasné křizné přihrávce
29:09 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:3
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil #24 Vojtěch Hartman, asistoval #13 Vojtěch Wilham (2:3)
26:51 Dlouhý nakopávaný balón se kterým si poradila hvězdná dvojice Molcar a Muselík
26:50 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 2:2
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #8 Ondřej Molcar, asistoval #22 Michael Muselík (2:2)
24:40 Molcar dokázal skrýt svou střelu hned za tři jeleny, i přesto minul
23:27 Jelenům se sice nepodařilo z přesilové hry nic vytěžit, nicméně hned po skončení trestu zvládli rázně odpovědět
22:26 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:2
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil #82 Marek Beran, asistoval #20 Ondřej Míka (1:2)
20:23 Hanuš se právě dopustil přestupku a proto mu sudí uložil trest na dvě minuty
20:22 Vyloučen hráč #15 Ondřej Hanuš družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za hrubost
19:10 Martinovský svoji střelu po zemi dobře skryl, ale brankářské betony v pozoru
16:30 Hanuš zkoušel střelu z výběhu, ale zasáhl jen jelena
15:00 Střely v 1. části: 7:5
14:59 Ze skóre lze soudit, že dnešní utkání nemá jednoznačného favorita. Jinak konec první třetiny
14:05 Střela Jelenů až do páté řady
12:10 Trestné střílení družstva FBC UNHOŠŤ neproměnil #20 Ondřej Míka.
12:10 Míka si dobře rozpohyboval brankáře, ale i tak byl bez šance
11:44 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 1:1
11:44 Molcar s ledovým klidem uklidil dorážku až do brány
09:30 Tvrdý souboj u mantinelu
05:50 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 0:1
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil #77 Matouš Mlejnek, asistoval #14 Martin Jonák (0:1)
05:50 Nádherná střela Mlejnka do horního rohu. Zde už žádné pavučiny nezbyly
04:35 Jeleni už tlačí na domácí tvrz
03:00 Molcar teď v obrovské šanci, ale míček mu sjel
02:10 Molcar teď fámózně získal míček pro svůj tým
00:20 Hned ze začátku nebezpečný projektil Tuleňů
00:00 Krásné odpoledne dámy a pánové, Vítá vás Ondřej Šrámek a Petr Krob u dnešního velice očekávaného klání