• 44 43:17
    2
    David JANÁČEK

FBC Draci Říčany - Floorball Club FALCON 10:2
branky: 4. Matyáš Pros, 4. Matěj Tabášek, 6. Matyáš Pros, 18. Vojtěch Honzák, 22. Jakub Vykouk, 24. Vojtěch Honzák, 25. David Tománek, 27. Matyáš Pros, 39. Filip Homola, 40. Marek Honzák - 31. Jiří Navrátil, 34. Vojtěch Řádek; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 20 - Pavel Malý 22; po třetinách: 3:0, 5:0, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 8:10
43:17 Vyloučen hráč #93 David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
42:20 Žádná větší šance hostí při risku nepřichází.
40:20 Falcon i přes poměrně jasný výsledek zkouší v šesti.
39:49 GÓL FBC Draci Říčany! 10:2
Branku družstva FBC Draci vstřelil #63 Marek Honzák bez asistence (10:2)
38:53 Timeout Floorball Club FALCON
38:53 GÓL FBC Draci Říčany! 9:2
Branku družstva FBC Draci vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #91 Matěj Tabášek (9:2)
38:45 Budáčovo střelecké trápení pokračuje ranou do bloku.
37:30 Beerův zvýšený důraz vyústil ve standartni situaci Říčan.
35:56 Malý po delší době zasahuje.
34:40 Škrdla svým hrozivým dupotem zahnal soupeře až za jejich bránu.
33:38 GÓL Floorball Club FALCON! 8:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #72 Alexander Marek Bera (8:2)
33:38 Pověstná Řádyho pumelice nemohla skončit jinak, než snížením na 2:8.
32:49 Budy opět pálí do tyče.
32:06 Vyloučen hráč #49 David Tománek družstva FBC Draci na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
31:20 Falcon zatím nehází ručník do hřiště a hraje, co umí.
30:20 GÓL Floorball Club FALCON! 8:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil, asistoval #75 Vojtěch Řádek (8:1)
30:20 Jiří Navrátil snižuje, žeby pobídka k obratu?
30:01 Buly třetí třetiny pro Falcon.
30:00 Střely ve 2. části: 12:5
29:45 Standartka pro Falcon končí střelou Tůny do bloku.
29:09 Nezbeda blokuje přihrávku do prázdné.
26:47 GÓL FBC Draci Říčany! 8:0
Branku družstva FBC Draci vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (8:0)
26:47 Tak tohle se opravdu nedalo chytat, nahození od půlky ze vzduchu trefuje Pros a zvyšuje debakl.
26:13 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
25:43 Ještě, že Malý teď rezignoval na skok po crossové přihrávce, jinak by tam byl další.
24:04 GÓL FBC Draci Říčany! 7:0
Branku družstva FBC Draci vstřelil #49 David Tománek, asistoval #23 Matyáš Pros (7:0)
24:04 A stejný gol padá i o necelou minutu později.
23:18 GÓL FBC Draci Říčany! 6:0
Branku družstva FBC Draci vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (6:0)
23:18 Klasická chyba na půlce a poté florbalová přednáška od Honzáků zakončena do prázdné.
22:15 Budáčův zprvu nenápadný pokus náhle zvoní o tyč, to byla asi největší šance Falconu.
21:18 GÓL FBC Draci Říčany! 5:0
Branku družstva FBC Draci vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #23 Matyáš Pros (5:0)
21:18 Krásná přihrávka na střed a další gol do sítě Falconu, který na tom po psychické stránce nevypadá vůbec dobře.
20:04 Vyloučen hráč #10 Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za vysoká florbalka
19:30 Budy backhandem vyslal projektyl až někam ke vzduchotechnice.
18:40 Matěj Tabášek zůstává ležet po neštastném úderu do olasti nosu, snad bude v pořádku.
17:28 GÓL FBC Draci Říčany! 4:0
Branku družstva FBC Draci vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #11 Ondřej Kubeš (4:0)
17:28 A máme tu další branku, po přihrávce na střed se prosazuje Vojtěch honzák.
16:08 Vidíme zde sérii rychlých counterů, Které však brankou nekončí.
15:12 Falcon razantně přitahuje otěže už od prvních vteřin.
15:01 Buly opět pro Říčany.
15:00 Střely v 1. části: 11:7
14:59 Závěr třetiny dohrán s míčkem na holi Říčan.
14:25 Malý výborně zasahuje proti nebezpečnému úniku
13:19 Nebezpečná střela Honzáka těsně míjí pravou spojnici.
11:34 Nejedlý se výborně dostal ke skákavému míčku, jeho pokus však končí na vaně brankáře.
11:00 Beer si musel pomoci faulem, jinak by domáci šli ve dvou sami na bránu.
09:33 Budáč pálí vedle.
08:56 Vyloučen hráč #91 Matěj Tabášek družstva FBC Draci na 2 minuty za sekání
08:29 Řádkova střela ze střední  vzdálenosti zblokována.
07:44 Falcon se konečně začíná postupným útokem dostávat do šancí, bude to stačit na srovnání kroku?
05:56 Hra je zatím v režii Říčan, občasným výpadům obrana domácích zatím odolává.
05:05 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
Branku družstva FBC Draci vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (3:0)
05:05 Další krásná akce Říčan, hosté by se měli rychle probrat.
03:58 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci vstřelil #91 Matěj Tabášek, asistoval #25 Michal Strieženec (2:0)
03:58 Malý teď nemohl nic dělat proti výborně umístěné střele Tabáška.
03:08 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
03:08 Říčany se po zbytečné chybě hostí dostávají do vedení akcí do prázdné branky.
02:19 Štěpán seknut při úniku po lajně, rozhodčí zůstávají klidní.
01:52 Řádek si po dobrém napadání vynutil faul.
01:30 Falcon zatím výborně napadá rozehrávku domácích.
01:12 První střela v přesilovce výborně zblokována.
00:54 Vyloučen hráč #14 Šimon Bulvas družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za špatné střídání
00:01 Úvodní buly vyhrály Říčany a okamžitě si to namířili ke golmanovi hostí.