4:3
    Petr BENEŠ
    (Kadlec)

Banes Florbal Soběslav - Spartak Kaplice 4:3
branky: 3. Ondřej Vácha, 7. Jan Dušek, 27. Ondřej Vácha, 36. Ondřej Vácha - 2. František Krtek, 27. Tomáš Kadlec, 45. Petr Beneš; rozhodčí: Tomáš Čekan - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jan Nejedlý 17 - Dominik Štěpánek 19; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:7
44:59 Je dobojováno. Vítězíme těsně o gól
44:53 GÓL Spartak Kaplice! 4:3
Branku družstva Spartak Kaplice vstřelil #21 Petr Beneš, asistoval #22 Tomáš Kadlec (4:3)
44:00 Kaplice jde do šesti
43:48 Timeout Spartak Kaplice
43:40 Ziky vyslal střelu do břevna
40:00 5 minut do konce a Soběslav stále drží dvoubrankový náskok
37:40 Nekompromisní střelec Vácha právě minul prázdnou bránu
35:30 Zabiják Jarda vyskočil z trestné lavice, neuvěřitelně vybojoval souboj, bálonek si vzal Vácha a jak slíbil, tak hned doručil další gól. Je to jeho druhý hattrick v řadě.
35:28 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:2
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #18 Jaroslav Peterka (4:2)
33:23 Vyloučen hráč #18 Jaroslav Peterka družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
32:30 Zajímavost pro domácí fanoušky. Dnes po dlouhé době vydíme v akci legendárního Kovyho #48
30:01 Jdem do poslední části. Čekáme nervy drásající bitvu
30:00 Střely ve 2. části: 7:8
28:58 Pantoflíček v samostatném úniku při oslabení, ale bohužel neskóroval.
28:23 Vyloučen hráč #29 Martin Krátoška družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání
26:42 Váchyč to tam šoupnul hezky po zemi. Pak ho domácí dostali z poza brány a rychle přišli o dvoubrankový náskok.
26:41 GÓL Spartak Kaplice! 3:2
Branku družstva Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #37 Petr Lukš (3:2)
26:26 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:1
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #4 Jan Dušek (3:1)
25:30 Půlka zápasu za námi. Nevim co sem psát, ale neva, stejně to nikdo nečte.
19:36 Vyloučen hráč #43 Dominik Drhovský družstva Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání
16:00 V první třetině jsme sledovali hru nahoru dolu. Druhou třetinu začíná Banes tlakem na půlce soupeře
15:00 Střely v 1. části: 9:5
12:06 Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva Spartak Kaplice na 2 minuty za blokování florbalky
06:34 Úspěšná přesilovka domácích. Jdem do vedení.
06:33 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #44 Jaroslav Pivec (2:1)
05:49 Vyloučen hráč #21 Petr Beneš družstva Spartak Kaplice na 2 minuty za blokování florbalky
02:37 Kanonýr Vácha nádhernou dělovkou od manťáku rychle srovnává nepříznivý stav utkání.
02:26 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #1 Jan Nejedlý (1:1)
01:15 GÓL Spartak Kaplice! 0:1
Branku družstva Spartak Kaplice vstřelil #20 František Krtek, asistoval #12 Tomáš Dvořák (0:1)
00:00 Vítejte u dalšího utkání poháru mužů. Banesáci jdou již do třetího utkání 1.kola tentokrát proti Kaplici