• 43 42:10
    4:4
    (Pechar)

OLYMP FLORBAL - Banes Florbal Soběslav 4:4
branky: 6. Robin Frank Davis, 32. Jakub Krise, 37. Robin Frank Davis, 43. Robin Frank Davis - 7. David Plecer, 21. Adam Zíka, 35. Jakub Malecha, 41. Adam Zíka; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Jan Dvořák 20 - Vladislav Petržilka 18; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:2
45:00 Střely ve 3. části: 7:11
44:59 Závěrečná siréna. Zápas končí remízou. Banes jde s jistotou do 2.kola poháru
42:11 Napětí stoupá. Oba týmy chtějí zápas urvat na svou stranu.
42:10 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #22 Robin Frank Davis, asistoval #35 Matyáš Pechar (4:4)
40:06 Timeout OLYMP FLORBAL
40:06 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:4
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #36 Jakub Malecha (3:4)
36:3O Velmi dramatické a vyrovnané utkání
36:22 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #22 Robin Frank Davis, asistoval #81 Lukáš Voves (3:3)
34:14 Malecha oslavil svůj gól stylem ronaldo. Přihlížející tím naprosto oslnil
34:13 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:3
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil #36 Jakub Malecha, asistoval #94 David Plecer (2:3)
31:21 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #17 Jakub Krise, asistoval #54 Jan Herczeg (2:2)
30:01 Marťas už to prej odmakal a zaslouží si odpočinek. Martine vždyť tě čeká ještě poslední třetina !!!!!
30:00 Z našich kluků je cítit chuť po vítězství
30:00 Střely ve 2. části: 5:5
28:10 Sob složil soupeře v našem brankovišti. Je to pivní obránce jak se sluší a patří
21:56 Vyloučen hráč #35 Matyáš Pechar družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování florbalky
20:52 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:2
19:02 Vácha zkusil po Pantoflově nahrávce velmi z​ajímavou teč, míček však letěl těsně vedle brány.
16:15 Já jim říkal, pošlete tam někoho jinýho než Zíku
16:14 Trestné střílení družstva Florbal Soběslav neproměnil #14 Adam Zíka.
15:00 Střely v 1. části: 10:8
14:10 Tyčka zazněla po standartce olympu
13:30 Adam Zíka pálí klasicky 2 metry nad bránu
09:40 Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil #81 Lukáš Voves.
08:10 Soběslavákům se nedaří dostávat do gólových šancí a spíše brání.
06:03 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil #94 David Plecer, asistoval #6 Jan Dvořák (1:1)
05:24 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:0
04:00 Přesilovku naši bohužel nevyužili
01:10 Vyloučen hráč #81 Lukáš Voves družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za špatné střídání
00:59 Marťas Krátoška vyrazil na zběsilý únik. Jeho dělovku však vyrazil hlavou gólman hostí
00:00 Závěrečné utkání našich borců v rámci 1.kola poháru ČF. a proto, všichni společně, JEDEME BOMBYYYY