• 44 43:58
    2
    David JANEČEK

FBC Dobruška - FTC Vysoké Mýto 6:2
branky: 1. Jan Patrik Hanuš, 2. David Kollert, 20. Jan Černý, 27. Jan Černý, 27. Jan Flegl, 31. Jan Černý - 18. Zdeněk Kyndl, 20. Radim Filip; rozhodčí: Lukáš Filípek - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Robert König ? - Tomáš Votroubek ?; po třetinách: 2:0, 3:2, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 3:4
44:56 Nepřesná nahrávka a to bylo to poslední, co jsme v tomto zápase mohli vidět.
44:00 Táké Mýto dostává možnost vyzkoušet si přesilovou hru.
43:58 Vyloučen hráč #66 David Janeček družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
41:50 Chytrá teč hráče Mýta č.7 gólem nekončí
40:10 Dobruška kombinuje na útočné polovině.
38:30 Další protiútok Dobrušky gólem nekončí.
36:15 Dobruška nikam nespěchá a kontroluje míček.
35:41 Vyloučen hráč #15 Zdeněk Kyndl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou
35:40 Vidíme první přesilovku utkání.
33:50 Hráčům Mýta se stále nedaří prolomit kompaktní obranu Dobrušky.
31:20 Úvod třetí třetiny, tlak Vysokého Mýta, ale gól dává a tím kompletuje hattrick Jan Černý.
30:31 GÓL FBC Dobruška! 6:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #87 Adam Kováč (6:2)
30:00 Střely ve 2. části: 6:10
28:52 Mýto zamklo soupeře na jeho polovině, zatím bez gólového efektu.
27:32 Dobruška dvěma slepenými góly navyšuje skóre. Trochu to vypadalo, jakoby teď hráči Mýta zapoměli bránit.
26:32 Timeout FTC Vysoké Mýto
26:32 GÓL FBC Dobruška! 5:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #41 Jan Patrik Hanuš (5:2)
26:10 GÓL FBC Dobruška! 4:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (4:2)
20:00 Další rychlý protiútok hráčů Dobrušky končí za zády gólmana.
19:42 GÓL FBC Dobruška! 3:2
19:30 Dva rychlé góly Mýta a skóre je rázem vyrovnáno.
19:12 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Radim Filip bez asistence (2:2)
17:33 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Zdeněk Kyndl, asistoval #33 Matěj Tošovský (2:1)
16:00 Vysoký pres od Vysokého Mýta přináší své ovoce
15:01 2. třetina začíná a Vysoké Mýto se ujímá balonku
15:00 Střely v 1. části: 10:6
14:50 Míček líta sem a tam ale nic velkého se neděje
14:30 Poslední chvilky před ukončením první třetiny a Mýto se snaží snížit ale marně
13:55 Dobruška tlačí Vysoké Mýto u jejich branky ale nedaří se jí skorovat
13:35 Standartní situace pro Dobrušku končí mimo hřiště
13:00 Vysoké Mýto mělo teď velkou šanci na snížení ale hráč trefuje boční síť branky domácích
12:00 Domácí v obrovské šanci ale obranna hostí je pevná
11:25 Dobruška napadá Vysoké Mýto i za jejich brankou zatím ale neúspěšně
10:25 Vysoké Mýto rozehrává ze svého obranného pásma směrem do předu ale míček končí v rohu
05:02 Na hráčích obou družstev je znát dlouhá herní pauza a hlad po florbale. Úvodní pohárový zápas se zatím hraje ve vysokém tempu, bohužel s řadou nepřesností.
03:11 Další šance Mýta končí střelou nad bránu.
01:47 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #21 Jan Černý (2:0)
01:47 Hru tvoří V.Mýto, ale góly dávají z rychlých kontrů hráči Dobrušky.
00:51 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #41 Jan Patrik Hanuš, asistoval #87 Adam Kováč (1:0)