• 41 40:47
    2
    Jan OSSENDORF

FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 1:8
branky: 6. Petr Lesák - 4. Tomáš Hejzlar, 8. Michal Janeček, 26. Michal Janeček, 26. Jiří Hofman, 27. Michal Nožička, 27. Michal Janeček, 30. Milan Sucharda, 38. Milan Sucharda; rozhodčí: Lukáš Filípek - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 21 - Dušan Völgyi 9; po třetinách: 1:2, 0:5, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 3:7
40:47 Vyloučen hráč #9 Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
40:03 Dušan vytáhl neuvěřitelný zákrok
38:33 Janeček minul prázdnou branku
37:16 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #20 Milan Sucharda, asistoval #22 Marek Hejcman (1:8)
37:01 Přibývají souboje, ale ubývají střely
34:08 Janeček v samostatném úniku, ale neuspěl
32:46 Děkujeme oslavenkyni Veronice Kyškové za perfektní vytření hrací plochy. Ještě jednou děkujeme a gratulujeme
31:08 Novotný přestřeluje branku
30:00 Střely ve 2. části: 3:12
29:40 Jaroměř jako svou první přesilovku hnedka proměňuje
29:39 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #20 Milan Sucharda, asistoval #24 Vojtěch Výborný (1:7)
28:44 Famózní zákrok Olejára
28:41 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
27:46 Hofman, Sucharda a Hejcman si neporadili s obranou domácích
26:57 Timeout FTC Vysoké Mýto
26:57 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #95 Filip Krigovský (1:6)
26:57 Janeček zpoza brány už podruhé překonal brankáře
26:08 Nožička si výborně poradil s golmanem při nájezdu
26:07 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička z trestného střílení (1:5)
25:53 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #22 Marek Hejcman (1:4)
25:36 Janečkova střela z první propadla do brány hostů
25:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #71 Daniel Kroupa (1:3)
15:17 Nožičkova střela trefila pouze brankářovu helmu
15:01 Buly pro domácí
15:00 Střely v 1. části: 4:10
14:25 Domácí v přesilové hře ani jednou nevystřelili
13:38 Nožička v úniku, ale neproměnil
12:23 Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
11:13 Hostující break měl šanci, ale neuspěl
10:13 Hra se začíná přiostřovat
07:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #2 Erik Mikas (1:2)
07:35 Janeček z výtoče propálil domácího gólmana
05:42 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #68 Libor Knypl (1:1)
05:42 První střela domácích skončila gólem
03:23 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #71 Daniel Kroupa (0:1)
03:23 Kroupova střela golmanovi domácích propadla mezi nohama, Hejzlar střelu dorazil
00:01 Buly pro hosty