• 45 44:13
    9:1
    (Socha)

FBC Vikings Kopřivnice - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 9:1
branky: 2. Jan Monsport, 2. Petr Popala, 19. Jakub Kostelník, 20. Jan Baďura, 27. Jakub Kostelník, 38. Vítězslav Kríž, 40. Jakub Kresta, 44. Martin Nehera, 45. Martin Nehera - 41. David Svoboda; rozhodčí: Radek Vybíhal - Radek Černý; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 158; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 0 - Jakub Kutěj -4; po třetinách: 2:0, 3:0, 4:1
44:13 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 9:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Martin Nehera, asistoval #7 Robert Socha (9:1)
43:26 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 8:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Martin Nehera, asistoval #6 Tomáš Janek (8:1)
40:32 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #31 Jakub Zeman (7:1)
39:07 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (7:0)
37:36 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Vítězslav Kríž, asistoval #10 Ondřej Holaň (6:0)
36:02 Vyloučen hráč #20 Martin Vašenda družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání
26:59 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #11 Martin Nehera (5:0)
19:27 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #19 Jan Baďura, asistoval #7 Robert Socha (4:0)
18:50 Vyloučen hráč #66 Filip Nádvorník družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání
18:16 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #20 Lukáš Michna (3:0)
16:57 Vyloučen hráč #16 Ondřej Polách družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání
01:54 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Petr Popala, asistoval #9 Vítězslav Kríž (2:0)
01:45 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #21 Jan Monsport, asistoval #6 Tomáš Janek (1:0)