7:1
    Jiří ŠINCL
    (Blana)

FBC Letka - FBS Olomouc 7:1
branky: 5. Ondřej Čech, 6. Jan Slaběňák, 10. Šimon Toška, 20. Jan Slaběňák, 26. Šimon Toška, 26. Jan Hranický, 40. Jiří Šincl - 18. Jan Kopecký; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Petr ? - Šimon Nykl ?; po třetinách: 3:0, 3:1, 1:0
44:58 Trenér Letky má opravdu vytrvalé hlasivky.
43:54 Hra se blížií konci a oba týmy se ještě snaží skórovat. Hra se přelevá ze strany na stranu.
42:13 Olomouc trpělivě čeká na šanci na útočné polovině.
41:15 Střela Blany skončila v rukou Nykla.
40:40 Letka drží hru pod kontrolou.
39:35 GÓL FBC Letka! 7:1
Branku družstva FBC Letka vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #2 Vojtěch Blana (7:1)
38:59 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
35:32 Jelínek výborně zachytil přihrávku a přihrál na Macháčka, který nedokázal šanci proměnit.
34:29 Hra je opět velice rychlá a nekontrolovaná.
33:37 Výborná střela Tichého končí ještě lepším zákrokem Petra.
30:59 Olomouc se dostala k míčku i během oslabení. Letka hrála hodně netrpělivě a nedokázala si vytvořit žádnou kvalitní akci.
29:29 Vyloučen hráč #18 Karel Skupník družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:06 Nykl dneska chytá opravdu výborně.
27:10 Letka se již rozehrála a nepouští Olomouc k žádné akci.
25:48 GÓL FBC Letka! 6:1
Branku družstva FBC Letka vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #36 Jiří Šincl (6:1)
25:03 GÓL FBC Letka! 5:1
Branku družstva FBC Letka vstřelil #27 Šimon Toška, asistoval #2 Vojtěch Blana (5:1)
24:23 Olomouc trápí nekvalitní přihrávky.
22:50 Letce se zatím daří oslabení bránit více než dobře.
22:23 Vyloučen hráč #15 Ondřej Čech družstva FBC Letka na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:57 Další výborný zákrok Nykla.
20:03 Po výborné souhře Olomouce Jelínkovi nesedla střela z první a končí v mantinelu za bránou.
19:09 GÓL FBC Letka! 4:1
Branku družstva FBC Letka vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #22 Jan Vojáček (4:1)
18:36 Hra je hodně rychlá a pro diváky velice atraktivní.
17:28 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Jan Kopecký, asistoval #81 Antonín Mikulík (3:1)
17:10 Olomouc je na útočné polovině a drží si převahu celou druhou třetinu.
15:43 Rychlá akce Olomouce skončila nekvalitní poslední přihrávkou.
13:07 Nyní jsme mohli vidět několik výborných zákroků Nykla, který dokázal vychytat nebezpečnou střelu i dvě rychlé dorážky.
11:14 Letka se drží v útočném pásmu.
10:00 Další střela Olomouce, která končí daleko od branky.
09:00 GÓL FBC Letka! 3:0
Branku družstva FBC Letka vstřelil #27 Šimon Toška, asistoval #15 Ondřej Čech (3:0)
09:00 Toška vstřeluje míček přesně mezi Nykla a tyčku.
05:53 GÓL FBC Letka! 2:0
Branku družstva FBC Letka vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #95 Tomáš Zach (2:0)
05:53 Slaběňák ze zátahu trefil míček přesně pod břevno domácí branky.
05:25 Kratochvílovi sjela střela ze středu hřiště a míček končí v rohu.
04:04 GÓL FBC Letka! 1:0
Branku družstva FBC Letka vstřelil #15 Ondřej Čech, asistoval #2 Vojtěch Blana (1:0)
04:04 Čech doklepl odražený míček kolem tyče až za záda Nykla.
02:30 Olomouckým systémem procházejí nepříjemné crossy.
00:01 Úvodní buly vyhrává Olomouc.