• 45 44:56
    4:4
    (Skoupil)

FBS Olomouc - 1. FBK Eagles Orlová 4:4
branky: 21. Jan Kopecký, 26. Tomáš Jelínek, 37. Tomáš Jelínek, 45. Tomáš Jelínek - 12. Lukáš Gamrot, 19. Matyáš Pleva, 42. Vojtěch Šimík, 44. Jakub Sasyn; rozhodčí: Vladislav Tuček - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Šimon Nykl ? - Jaroslav Kunc ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:2
44:56 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #11 Tomáš Skoupil (4:4)
44:56 Skákající míček Jelínek dostává do brány a utkání vyrovnává.
43:49 Domácí zkouší hru bez brankáře.
43:10 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #19 Jakub Sasyn, asistoval #18 Vojtěch Šimík (3:4)
43:10 Početní výhodu hostující celek dokázal využít a dostává se tak do opětovného vedení.
42:20 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
42:03 Atmosféra houstne, konec třetí třetiny nabízí atraktivní florbal.
41:22 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Vojtěch Šimík, asistoval #88 Adam Kučera (3:3)
40:10 Vyloučen hráč #18 Karel Skupník družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:27 Hra 5 na 3 změnu stavu nepřinesla.
37:22 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování
37:22 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Šimík družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:22 Kučera hlasitě nesouhlasí s vyloučením jeho spoluhráče, rozhodčí ho poslal za ním.
36:12 GÓL FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #7 Jan Kopecký (3:2)
36:12 Odraženou střelu Kopeckého Jelínek posunuje do brány.
32:15 Rozhodčí se rozhodli do závěrečné třetiny pískat pod větším drobnohledem. Zákroky jsou posuzovány přísněji.
31:02 Kučera prověřuje pozornost Nykla.
30:01 Po prvním vhazování třetiny na míčku Olomouc.
26:22 Olomouc tlačí soupeře na jejich půlce.
25:04 GÓL FBS Olomouc! 2:2
25:04 Jelínek z předbrankového prostoru upravuje stav a utkání je vyrovnáno.
22:37 Skoupil blokuje nahození hostů.
20:36 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Jan Kopecký, asistoval #11 Tomáš Skoupil (1:2)
20:36 Skoupil z rohu hřiště našel volného Kopeckého, který střílí první branku svého družstva.
19:03 Kratochvíl svým únikem prověřuje Kunce, ale jeho svatyně zůstává stále nepřekonána.
18:04 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #12 Matyáš Pleva, asistoval #8 Tomáš Kříž (0:2)
18:04 Pleva zpoza branky zvyšuje.
15:36 Nykl v úvodu třetiny drží Olomouc stále v jednobrankovém rozdílu.
13:22 Ke konci třetiny je na míčku opět tým z hanácké metropole.
11:10 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #89 Lukáš Gamrot, asistoval #3 Martin Tököly (0:1)
11:10 Situace 2 na 1 nezůstává nevyužita. Orlová se dostává do vedení.
05:08 Kratochvíl překazil rozehrávku hostů, ale Kunc zůstává ostražitý.
03:21 Mikulík střílí z osy hřiště, ale mezi tři tyče nezamířil.
01:51 Olomouc se s problémy drží na půlce soupeře, ale zatím úspěch neslaví.
00:01 Orlová získává úvodní míček.