3:4
    Daniel FIŠER
    (Bláha)

FBŠ Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha 3:4
branky: 4. Vít Máček, 24. Matěj Bednář, 36. Matěj Bednář - 24. Vojtěch Andrášek, 31. Michal Kareš, 37. Matyáš Velc, 59. Daniel Fišer; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:4 + Milan Garčar OS; využití: 2:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Filip Létal 14 - Viktor Hejna 20; po třetinách: 1:0, 2:3, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:15 Hattrick v šesti
58:40 Timeout FBŠ Hattrick Brno
58:40 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:4
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #36 Daniel Fišer, asistoval #95 Matyáš Bláha (3:4)
56:22 Hra je opatrná, nikdo nechce udělat chybu.
52:08 Vyloučen hráč #6 Tomáš Brom družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky
50:56 Vyloučen asistent trenéra Milan Garčar družstva AC Sparta Praha - osobní trest
50:56 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Krupička družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování
50:56 Milan Garčar se posadil na tribunu. Hráčů na hřišti ubylo
50:55 Vyloučen hráč #53 Josef Sedláček družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
49:09 Tečovaná střela Sparty těsně vedle branky Létala
47:07 Sparta během přesilovky nevystřelila mezi tyče
45:27 Vyloučen hráč #87 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání
44:40 Na střelu Sparty ve 3.třetině zatím čekáme
43:15 Tři střely domácích v rychlém sledu, golman vše pokryl
41:46 Sladeček vyvezl míček - Brom netrefil branku v dobré pozici
40:02 Buly ve třetí třetině patří Spartě
40:01 Buly, které jedna ze stran vyhraje, bude až tak za dvě minuty. Jen jsem si to zatím nachystal.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
36:01 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #95 Matyáš Bláha (3:3)
35:48 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 3:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #60 Matěj Bednář, asistoval #92 Jonáš Kůra (3:2)
35:32 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Krupička družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
30:44 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #15 Matyáš Velc (2:2)
28:42 Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
23:43 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #97 Tomáš Dibelka (2:1)
23:33 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 2:0
22:08 Vyloučen hráč #87 Michal Kareš družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:40 Velká šance Brně, teč těsně odkryté části branky Sparty
20:01 Buly ve druhé části opět pro Brno.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
17:50 Chvilku se hrálo nahoru dolu
10:39 Ostřejší souboje na půlce domácích. Zatím bez šancí Sparty
05:50 Vlach po brejku na branku Sparty trefuje tyčku
03:19 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #7 Vít Máček, asistoval #92 Jonáš Kůra (1:0)
00:01 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Filip Létal družstva FBŠ Hattrick Brno
00:01 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Viktor Hejna družstva AC Sparta Praha
00:00 První buly na hokejkách Brna.