• 55 54:54
    8:3
    (Zouzal)

ACEMA Sparta Praha - FLORBAL CHODOV 8:3
branky: 4. Jiří Curney, 11. Matyáš Velc, 18. Jiří Curney, 20. Josef Juha, 24. Robert Košir, 34. Josef Juha, 48. Mikuláš Krbec, 55. Matěj Čermák - 14. Mikuláš Komárek, 38. David Horký, 50. Antonín Votava; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 216; zásahy brankářů: Martin Beneš 22 - Karel Hodík 15; po třetinách: 4:1, 2:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Vojta Marek (Trenér): Jsme vděční za vítězný vstup do soutěžního období. Pomohla nám k němu kondiční převaha a produktivita v úvodu utkání. Pro spoustu z nás to byla premiéra. O to více jsem rád, že jsme jí zvládli, ale už v příštím zápase potřebujeme být kvalitnější a odvážnější. Děkuji fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Podhráský David (Trenér): Tradiční letní setkání se Spartou, ve kterém jsme tradičně tahali za kratší konec. Trochu nám dnes překážela hokejka a z toho pramenila spousta chyb na obou stranách hřiště. Jsme na začátku nějakého dlouhodobého procesu, takže nezbývá než se vrátit ke tvrdé práci.
60:00 Utkání je u konce, vítězí Sparta se skóre 8:3. Hráčem utkáni ze Sparty se stává Josef Sedláček (#53) a z Chodova David Horký (#93).
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
59:00 Probíhá poslední minuta zápasu.
58:15 Chodov si snaží připravit střelu, Sparta odolává, nepouští nahrávky přes střed.
57:15 Chodov jde opět do šesti.
56:47 Chodov hraje znovu v pěti.
55:45 Chodov odvolává brankáře, jdou do šesti.
55:21 Juha prudkou přihrávkou láme soupeřovu hůl.
54:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #14 Marek Zouzal (8:3)
53:55 Hráči Chodova dostali míček do malého brenkoviště. Beneš míček zalehává a ukončuje tím jejich akci.
52:01 Chodov krátce po rozehrávce na útočné polovině přichází o balón.
50:15 Oba týmy postupně po jednom hráči střídají.
49:14 GÓL FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #21 Marek Vávra (7:3)
48:48 Chodov se snaží rozehrát, Sparta pressuje, získává balón, ale střelu zastavuje první obránce.
47:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #40 Jiří Curney (7:2)
47:56 Sparta bleskově využívá svoji přesilovku.
47:47 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení
47:20 Juha nahrává Kolstrunkovi do volné brány, ten se ale netrefuje.
46:35 Vávra neopatrně švihá holí a trefuje Zouzala do obličeje.
45:45 Chodov střídá, Sparta se toho snaží využít a přechází do útoku.
43:50 Křenek drží balónek, ostatní střídají.
43:00 Sparta přechází do útoku, ale ihned ztrácí balón.
41:46 Chodov rozehrává v pravém horním rohu, hráči si snaží připravit střelu.
40:50 Po ztrátě Sparty Chodov přechází do rychlého breaku, střela konči v Benešovi.
40:29 Sparta se dostává do útočného pásma.
40:01 Poslední třetina utkání je zahájena, buli vyhrává Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
37:43 Horkému se podařilo snížit náskok Sparty na 6:2.
37:42 GÓL FLORBAL CHODOV! 6:2
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #25 Tom Ondrušek (6:2)
36:34 Bartoš se snaží o dorážku, trefil ale míček hranou čepele, takže bránu o 4 metry přestřelil.
35:55 Sparta se drží na míčku, snaží se dostat do útočného pásma.
33:26 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #16 Jakub Mühlfait (6:1)
33:26 Juha si naráží s Mühlfeitem a trefuje pravou šibenici.
32:32 Čermák se vraci do hry
30:38 Bauer se snaží využít přesilové situace, ale přestřelil bránu.
30:32 Vyloučen hráč #81 Matěj Čermák družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
28:42 Dufek leží na hřišti.
28:10 Sparta kombinuje v útočném pásmu.
27:17 Sparta se snaží dostat rozehrávající Chodov pod tlak.
27:04 Bauer střílí, trefuje prvního hráče.
25:40 Kolstrunk se snaží vystřelit ale nepodařilo se mu zvednout balón.
23:14 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #69 Adam Kuchynka (5:1)
23:14 Košir dostává nahrávku před bránu, trefuje pravou šibenici a zvyšuje náskok Sparty na 5:1.
22:05 Mühlfeit dostává do zad, Sparta má rozehrávku.
21:00 Chodov hraje v útočném pásmu, nepouští Spartu k míči.
20:01 Začíná druhá třetina, buli vyhrává Chodov.
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:07 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #81 Matěj Čermák (4:1)
19:07 Juha dostává nahrávku přímo do velkého brankoviště, položil si golmana a backhandem ho přehazuje.
17:55 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #89 Mikuláš Krbec (3:1)
17:55 Krbec posílá míček přes střed, Curney z první střílí a dává gól. Dočkáme se hattricku?
17:25 Chodov rozehrává z pravého horního rohu, vrací míček na obrannou polovinu a snaží se rozehrát.
16:24 Zouzal si popletl hráče na středu a nahrává přímo protihráči. Střela minula bránu.
15:47 Curney získává na středu míček. Střílí, ale trefuje florbalku prvního obránce.
13:57 GÓL FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #93 David Horký (2:1)
13:56 Chodov přechází do útočného pásma a dává branku.
11:45 Mára Vojta kryčí na útočníky: "Pojď!". Ti přecházi do pressu. Dále se ze střídačky ozývá: "Né, pojď střídat!".
10:31 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #15 Matyáš Velc bez asistence (2:0)
10:31 Velc se rychlým únikem dostává před obránce Chodova, míří na zadní tyč a dává gól.
09:40 Doubek se snaží projít přes střed, je ale čistě zastaven.
09:03 Juha posílá balónek přes střed, přímo do florbalky soupeře. Střela končí za mantinelem.
07:55 Sparta jde do prudkého protiútoku.
07:42 Votava se pokouší vystřelit, netrefil balónek.
07:15 Chodov je díky přesilové hře víc na míčku.
06:29 Čermák se vrací do hry.
06:07 Chodov získal míček a drží hráče Sparty v zámku.
05:40 Sparta je na balónku, Chodov pressuje.
03:47 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
03:47 Krbec dostává nahrávku na mantinel mezi dva hráče, rychlým únikem se dostává před bránu a skrz golmanovy nohy posílá nahrávku na Curneyho.
02:20 Juha nahrává Sedláčkovi, střela minula bránu.
01:20 Balónek získává Chodov, přechází do útoku.
00:40 Sparta se drží na balónku, snaží se dostat do útoku.
00:00 Zápas začíná, buli vyhrává Sparta