Michal VALACHOVIČ
  • 60 59:38

trest do konce utkání

TJ Znojmo - Bulldogs Brno 4:6
branky: 1. František Blažek, 23. David Přibil, 28. Jiří Šrámek, 35. David Přibil - 7. Jakub Vitek, 22. Jakub Vitek, 27. Matyáš Němec, 45. Jan Černovický, 48. Matyáš Němec, 52. Matyáš Němec; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:3 + Michal Valachovič 4 + TDKU; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lukáš Bauer -3, Jakub Pechura ? - Matěj Faltus 62; po třetinách: 1:1, 3:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Šťastník Jan (Trenér): Dobré tréninkové utkání, bylo nás sice jen 10, ale konečně jsme plnili pokyny z tréninkového procesu a především disciplinovaně bránili. Dvě třetiny naprosto vyrovnané utkání, ve třetí třetině nám trošku došlo, což je ale pochopitelné. Potrénujeme a v neděli zase hurá do boje.
60:00 Komentář hostů Kyzlink David (Vedoucí): Utkání bylo vyrovnané. V úvodní části jsme se dostali asi v desáté minutě do hry. Druhá třetina kouskovaná vyloučeními a bez tempa, úplně jsme vypadli z role. Ve třetí třetině návrt k naší hře a otočení skóre. Jsme rádi za vítězství a mrzí nás zbytečný zákrok naščeho hráče na soupeře na konci utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 33:17
59:38 Vyloučen hráč #8 Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno do konce utkání
59:38 Vyloučen hráč #8 Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2+2 minuty za hrubost
58:18 Znojmo se v posledních sekundách snaží dobít bránu Bulldogs.
57:30 Znojmo v  šesti.
57:21 Timeout TJ Znojmo
57:05 Novák nahazuje před bránu.
54:16 Znojmo se drží na útočné polovině.
52:22 Pechura hasí šanci Bulldogs a posílá dlouhý míček na Blažka F.
51:03 GÓL Bulldogs Brno! 4:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Matyáš Němec, asistoval #22 Jan Černovický (4:6)
51:03 Dvojice Němec-Černovický opět ve spolupráci zvyšují na 6:4.
49:28 Němec perfektně blokuje míček.
48:46 Vlček uklidňuje hru.
47:34 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
45:27 Novák střílí, bohužel míjí bránu.
44:28 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #22 Jan Černovický bez asistence (4:4)
42:45 Hra se začína velmi vyhrocovat, a tak jsme všichni zvědaví, čím nás hráči zasvětí.
41:15 Ďuriškova razantní střela k tyči.
40:01 Úvodní buly pro domácí tým.
40:00 Střely ve 2. části: 14:11
38:58 Znojemskou halu přišlo navštívit 65 fanoušků, děkujeme!
38:17 Oba týmy opět v plném počtu.
37:15 Hra ve čtyřech je zatím opatrná, ovšem oba týmy se snaží dostat míček za záda jednoho z golmanů.
36:16 Vyloučen hráč #41 Jakub Marek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
36:16 Vyloučen hráč #7 František Blažek družstva TJ Znojmo na 2 minuty za hrubost
34:47 GÓL TJ Znojmo! 4:3
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #8 David Přibil, asistoval #18 Vojtěch Vlček (4:3)
34:47 Přibil přijímá míček od Vlčka, uvolňuje se po mantinelu a zakončuje šibenicí do pravého rohu!
33:48 Znojemský tým opět v plném počtu.
33:15 Výborný blok Šrámka.
32:28 Bulldogs vytváří opět velmi velký tlak, Znojmo se jen tak nedá.
31:46 Vyloučen hráč #12 Štěpán Blažek družstva TJ Znojmo na 2 minuty za bránění ve hře
29:32 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Jakub Pechura družstva TJ Znojmo
28:16 Znojmo kombinuje na útočné polovině.
27:13 GÓL TJ Znojmo! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #12 Štěpán Blažek (3:3)
26:33 Znojmo hraje na útočné polovině.
26:11 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Matyáš Němec z trestného střílení (2:3)
26:02 Vyloučen hráč #29 Filip Sedmera družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
24:48 Bulldogs tlačí na znojemské obránce.
24:03 Znojmo se dostalo do spousty šancí.
23:02 Znojmo se dostává na půlku protihráče.
22:04 GÓL TJ Znojmo! 2:2
21:06 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Jakub Vitek, asistoval #77 Jan Svoboda (1:2)
20:01 Úvodní buly pro hostující tým.
20:00 Střely v 1. části: 19:10
19:12 Vyloučen hráč #33 Martin Ďuriška družstva TJ Znojmo na 2 minuty za zvedání florbalky
17:13 Bulldogs opět  v plném počtu.
16:40 Bulldogs se zatím kvalitně brání.
15:38 Střela Blažka Š. končí mimo hřiště.
15:13 Vyloučen hráč #29 Filip Sedmera družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
14:38 Svoboda zkusil dorazit, ovšem míček za zády Bauera nekončí.
12:02 Vítek svojí střelou zaměstnává Bauera, ten ovšem stíhá zasáhnout.
11:06 Hra se teď několikrát přesunula z jedné strany na druhou, ovšem gól si ani jeden z týmů nepřipisuje.
09:02 Blažek F. právě slušně. zaměstnal obránce Bulldogs.
07:07 Přibil střílí od mantinelu, Faltus připraven.
06:34 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Jakub Vitek, asistoval #11 Petr Šubrt (1:1)
04:34 Novák v šanci zvýšit skóre.
03:44 Vojtíšek střílí z půlky, střela míjí bránu.
01:54 Znojmo zatím předvádí na hřišti obrovskou dravost.
00:33 GÓL TJ Znojmo! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #7 František Blažek, asistoval #98 Filip Daberger (1:0)
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.