7:4
  • 59 58:44
    Sparta

Panthers Praha - ACEMA Sparta Praha 7:4
branky: 12. Eliška Zubová, 13. Šárka Hromková, 20. Jolana Chládková, 25. Linda Srbová, 30. Kateřina Formánková, 42. Eliška Kalibová, 43. Eliška Tázlerová - 4. Žaneta Davidová, 15. Viola Kratochvílová, 54. Tereza Janikovičová, 59. Žaneta Davidová; rozhodčí: Jakub Vycpálek - Radek Brych; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 23 - Karolina Hujerová 16; po třetinách: 3:2, 2:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Ježil Dan (Trenér): V prním zápase sezóny se nám podařilo zvítězit, a to především díky vydařené druhé třetině a nástupu do té třetí. Poté naše tempo trochu opadlo, naštěstí však soupeř nevyužil všechny své šance (což se ovšem dá říci i o nás). Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): V prvním utkání sezóny se ukázalo, že v týmu máme kvalitu, nicméně s ohledem na nízký věk holek nám zatím chybí dostatek zkušeností na to, abychom mohli dnes vyhrát. Herní projev byl dobrý, ale s drobnými výpadky. V útoku jsme si dokázali vytvořit spoustu zajímavých situací a střeleckých pozicí, které jsme ale většinou bohužel nedokázali proměnit.
60:00 Střely ve 3. části: 7:13
58:44 Timeout ACEMA Sparta Praha
58:44 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #12 Aneta Navrátilová (7:4)
53:58 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #43 Tereza Janikovičová, asistoval #12 Aneta Navrátilová (7:3)
49:37 Timeout Panthers Praha
42:19 GÓL Panthers Praha! 7:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Eliška Tázlerová, asistoval #68 Šárka Hromková (7:2)
41:51 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #66 Eliška Kalibová bez asistence (6:2)
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
29:48 GÓL Panthers Praha! 5:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Kateřina Formánková, asistoval #22 Eliška Tázlerová (5:2)
24:42 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #90 Linda Srbová, asistoval #3 Nicola Braunová (4:2)
20:36 Vyloučen hráč #43 Tereza Janikovičová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:37 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Jolana Chládková bez asistence (3:2)
14:23 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #79 Viola Kratochvílová bez asistence (2:2)
12:48 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #22 Eliška Tázlerová (2:1)
11:20 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #6 Eliška Zubová, asistoval #22 Eliška Tázlerová (1:1)
03:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #26 Adriana Vebrová (0:1)