• 56 55:24
    2
    Barbora BESTOVÁ

1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice 9:1
branky: 8. Nela Sikorová, 11. Karolína Šimková, 12. Dagmar Hradilová, 19. Nela Kubalčíková, 19. Dagmar Hradilová, 19. Vendula Podsedníková, 26. Nela Sikorová, 41. Blanka Gajdošová, 41. Nela Sikorová - 45. Viktorie Hrazdírová; rozhodčí: Jakub Palowski - Vít Morkes; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Eliška Gereková 9 - Anna Nováková 21; po třetinách: 6:0, 1:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Šebesta Jan (Trenér): První zápas v nové sezóně, pro některé naše hráčky první setkání s juniorskou ligou. Jsme rádi, že jsem zápas zvládli, ale obzvlášť ve druhé třetině jsme hráli vlažný florbal. Máme na čem pracovat a zítra nás čeká velice těžký souboj. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Sukup Ondřej (Vedoucí): Děkujeme soupeři za prověření naší fyzičky a obranné činosti.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
56:28 Přesilovková střela Židenic za mantinel
55:40 Podsedníková zkusila objetovat vlastní hůl, aby zastavila útok soupeřek
55:24 Vyloučen hráč #76 Barbora Bestová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
55:24 Domácí předvedli nacvičenou akci špatné střídání
54:58 Domácí ostřelují branku Židenic, poslední byla Poláchová zprava
54:45 Gajdošová posílá další pokus ze středu směrem vedle levé tyče branky hostů
53:44 po trestném úderu domácích se míček dostal k Martiníkové a ta přízemní střelou vyprášila kalhoty hostující golmanky
52:50 Mozdřenová si udělala výlet z obrany až před branku a napálila golmanku do masky
48:40 hra se přelévá ze strany na stranu, ale nic z toho
46:31 Hosté se opět odstali na půlku soupeře, kde se chvíli udrželi a pak o míček přišli
46:03 další závar před Židenickou brankou po střele Gajdošové
44:57 Bestová se dostala k míčku vedle malého brankoviště a posílá ho do protějšího rohu hřiště
44:30 GÓL K1 Florbal Židenice! 9:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #76 Zuzana Žampachová (9:1)
44:30 Hosté se prosazují přízemní střelou z předbrankového prostoru
42:59 Poláchová backhandem na střed na Gajdošovou, ta se už trefuje
41:50 Domácí se usadili kolem branky hostů a nevypadají, že by chtěli odejít
40:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #27 Barbora Poláchová (9:0)
40:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #89 Blanka Gajdošová (8:0)
40:20 Se tu vybavuju a neviděl jsem co se stalo
40:00 Střely ve 2. části: 10:2
39:58 Domácí nahání míček po vlastní polovině, ten před nimi pořád utíká
39:18 další střelecký pokus hostů za mantinel
39:00 Hosté postupnou rozehrávkou přešli půlcí čáru
37:32 postupná rozehrávka hostů vyprodukovala protiútok Sikorové, která končí s míčkem za brankou.
34:25 Domácí obránci si při postupné rozhrávce narazili o soupeře, hra ovšem končí v rohu hřiště
32:48 Zajímvá šance hostů, domácí golmanka vytasila hasící zákrok
30:24 Míček po střele na branku hostů skákal brankovištěm, Bestová ho netrefila
30:20 Hosté rozhráli takže se míčku na půlcí čáře zmocnila Podsedníková, na pokyn ze střídačky "BREJK, pojď BREJK" se vydala směrem k vlastní brance
29:33 Sikorová se vytočila před brankou a napálila spojnici
28:34 Gajdošová se vymotola před brankou a posílá míček vede pravé tyče za mantinel
27:39 růžová dvojka skusila projít skrz Podsedníkovou, bez šance
26:58 Mozdřenová posílá nahrávku do středu na nabíhající Sikorovou, ta háže backhandem dvcet nad led na zadí tyč
25:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #78 Adéla Mozdřenová (7:0)
25:29 Gajdošová lítá po hřišti jako blesk, ale její spoluhráčky z toho nic nevytěžily
24:42 Mozdřenová napálila čísi hokejku před brankou hostů
24:10 Modrobílý lis drtí obranu růžovočerných, ovšem bez brankového vyjádření
23:09 Rozehrávka hostů vedla k slibné šanci domácích, ze které se Gajdošová vyděsila a netrefila míček
21:37 po úvodním "tlaku" odevzdávají hráčky v modrém soupeři
20:17 První akce druhé třetiny na hokejkách domácích, přestávkové broušení zubů neomohlo
20:00 Střely v 1. části: 13:3
19:50 Hradilová vyzkoušela jaké to je pálit vedle
18:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková bez asistence (6:0)
18:32 Děvčata, takhle by to nešlo, jak to mám stíhat zapisovat? tři fíky za půl minuty
18:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Dagmar Hradilová, asistoval #20 Nela Sikorová (5:0)
18:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková bez asistence (4:0)
18:16 Kubalčíková po vzoru Sikorové proběhla středem a vyvěsila do pravého horního
17:50 Hosté rozehráli míček na hokejky soupeře
16:46 Domácí při dalším útoku žužlají soupeře na jeho polovině
15:34 Domácí hráčky zvolily taktiku na jistotu, každý vybojovaný míček odpaují na druhou stranu hřiště
14:27 Židenice sehrály solidní krosovku, která skončil na ruce domácí golmanky
13:44 Vyloučen hráč #28 Natálie Jedličková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou
13:44 v rohu před domácí střídačkou se něco stalo, ale přes střídačku jsem neviděl co, domácí budou hrát oslabení
12:00 Martiníková zachytila rozehrávku a sama před brankou se rozhodla neztrapnit golmanku a míček sportovně hodila vedle
11:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
10:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #55 Nela Martiníková (2:0)
10:40 Po sérii přesných nepřesností dostala Podsedníková zadovkou míček přes Šimkovou k Martiníkové a její vyraženou střelu pak dorazila Šimková do branky
09:00 Poláchová pálí v solidní pozici vedle
08:42 Plácaný závar před brankou Židenic
07:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #12 Abigail Mojová (1:0)
07:07 zuby do útoku přidala Sikorová, proběhla středem hřiště a zavěsila dvacet nad led k tyči
07:07 Domácí mají trcohu více ze hry, nicméně všechny útoky prozatím byly zcela bezzubé.
02:55 Hosté vystřídali tak profesionálně, že Gajdošové nestál nikdo v cestě až před hostující golanku, nicméně její řešení nebylo úspěšné.
01:14 Mozdřenová vyzkoušela od levého mantinelu pozornost hostující golmanky
00:29 Domácí následně oplácejí stejnou mincí
00:00 Z úvodního vhazování stří hosté za mantinel