1

2

4.

Sklo Bohemia Světlá n/S - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:5pn
branky: 10. Šárka Kudlová, 34. Marie Bartošková, 51. Karolína Urbanová, 51. Veronika Beránková - 19. Kristýna Klubalová, 22. Aneta Feiková, 38. Aneta Vojtěšková, 55. Nela Blažková, N Kristýna Klubalová; rozhodčí: Petr Jindra - Michal Obertan; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Nela Machalová 34 - Magdaléna Hrišková 25; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1, 0:0
Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Klasický úvod sezóny. Spousta nových holek, staré v nových pozicích. Nevyvarovali jsme se výpadkům, kdy se soupeři povedlo skórovat. Jinak jsme dlouhé úseky měli hru pod konrolou, bohužel se špatnou produktivitou, kdy většina našich 38 střel byly opravdu střely z fajn pozic. Díky soupeři, za ztracený bod naši nováčci získali cenné zkušenosti s dotahováním, s prodloužením a s nájezdy.
Komentář domácích Rosecký Tomáš (Vedoucí): Sezóna začala vyrovnaným zápasem s kvalitním týmem z Ostravy. Ve třetí třetině jsme dokázali otočit skóre v náš prospěch, ale soupeř zvládnul vyrovnat. Bohužel nájezdy jsou už loterie, a tentokrát přálo štěstí více soupeři. Bod bereme, na našem výkonu lze stavět do dalšího průběhu sezóny. Děkujeme Ostravě za pěkný zápas a přejeme pohodovou cestu do Slezska.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #77 Kristýna Klubalová a vstřelil rozhodující gól (4:5).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #21 Viktorie Váňová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #3 Nikol Pitáková a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #67 Veronika Beránková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #76 Anna Včelná , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #21 Viktorie Váňová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #92 Adéla Feiková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #26 Barbora Beránková , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:57 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
63:57 Střela Ostravy, pouze nad branku Machalové.
63:24 Kudlová výborně zabránila útoku a hned s míčkem bežela na bránu, ale gól nevstřeila.
61:35 Světlá na míčku, se kterým se do útoku moc nežene.
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
59:31 Velmi rychlá hra, míček létá od jedné branky k druhé.
58:33 Obrovská šance Světlé, ale Zikmundová netrefuje.
54:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Nela Blažková, asistoval #90 Aneta Feiková (4:4)
52:30 Po obratu Světlé se oba týmy konečně dostaly do provozní teploty.
50:34 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #67 Veronika Beránková, asistoval #3 Zuzana Simandlová (4:3)
50:08 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová bez asistence (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 12:12
39:52 Světlá se ve druhé třetině rozstřílela. Ve druhé třetině má stejný počet střel s Ostravou.
37:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Aneta Vojtěšková, asistoval #13 Kristýna Gajdečková (2:3)
33:07 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #13 Marie Bartošková, asistoval #69 Veronika Císařová (2:2)
21:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #99 Anna Kytlicová (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 5:14
19:15 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #90 Aneta Feiková.
18:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #7 Nela Golombová (1:1)
17:03 Vyloučen hráč #29 Tereza Štursová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
17:03 Štursová ubránila gólovou šanci ale za pomocí dvouminutového faulu.
16:28 Ostrava se opět dostala do střelecké šanece, ale branku netrefují.
15:14 Ostrava výborně ubránila tlak domácích a hned se dostala do útoku.
13:01 Další šance domácích která končí opět mimo branku.
09:56 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #69 Veronika Císařová (1:0)
09:56 V hloučku před brankou hostí sebrala míček Kudlová a proměňuje první branku utkání.
08:36 Střela Štursové zamířila pouze do bloku ostravské obrany.
06:19 Simandlová zkusila střelu od mantinelu, ale pouze vedle branky.
04:03 První střelu hostí vyslala Klubalová, ale Machalová byla připravená.
02:08 Oba týmy bojují od začátku, nevynechávají jediný souboj.
00:10 Úvodní míček vyhrál tým hostí.