53
  • 53 52:13
    6:1

ACEMA Sparta Praha - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:1
branky: 4. Žaneta Davidová, 31. Žaneta Davidová, 42. Adriana Vebrová, 46. Lucie Dryáková, 49. Žaneta Davidová, 53. Lucie Dryáková - 42. Andrea Marková; rozhodčí: Ondřej Svoboda - Jakub Vycpálek; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 28 - Kateřina Holečková 23; po třetinách: 1:0, 1:0, 4:1
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Dnes jsme nepodcenili vůbec nic a díky tomu si odvážíme 3 body. Zlepšení došlo zejména v obranné hře, kde jsme byli agresivnější a důslednější. Důkazem toho je, že jsme dostali jen jeden gol, a to ještě z trestného střílení. První hrací víkend nám ukázal, že máme v týmu potenciál.
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Zlepšený výkon na body nestačil. Statečná posila byla znát. Teď nás čeká týden tréninků, kde musíme makat. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
57:01 Šustáčková se stihla vrátit do obrany a zamezila tak protiútoku Plzně.
54:54 Na druhé straně mířila Dryáková sama na bránu. Holečková si vyjela a chytá střelu do břicha.
54:32 Hostující hráčky se ale nevzdávají a udržují domácí brankářku v zápřahu.
52:14 Hráčky Plzně jsou v této třetině velmi nedisciplinované a duo Dryáková - Vostřáková toto patřičně trestají.
52:13 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Lucie Dryáková, asistoval #57 Nikola Vostřáková (6:1)
51:32 Vyloučen hráč #83 Jana Kňourková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
51:21 Hujerová v odloženém vyloučení peláší na střídačku, nikdo za ní však nedoskakuje. Jaká to škoda.
50:50 Hujerová skáče a tak tak vyráží míček.
50:02 Vostřáková běhá z obrany do útoku, z útoku do obrany a pořád dokola. Po náročném střídání si odchází odpočinout na střídačku.
49:34 Divácí se radují, avšak střela Dryákové šla pouze do boční síťky.
48:19 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #4 Andrea Bolenová (5:1)
48:18 Žandič Davidová kopletuje svůj hattrick parádní střelou do horního růžku branky.
45:03 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:1
45:02 Dryáková se konečně dočkala a uklízí míček do brány.
44:18 Vyloučen hráč #70 Nela Kubíková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
44:18 Kapitánka Navrátilová hájí svůj tým, kdy vede diskuzi s rozhodčím o to, zda má být nájezd, či nemá. Rozhodčí si však stojí za svým a posílá hostující hráčku "pouze" na dvě minuty na trestnou lavici.
43:16 Vyloučen hráč #59 Andrea Marková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
41:23 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #59 Andrea Marková z trestného střílení (3:1)
41:22 Plzeň ještě má co říct a snižuje stav utkání.
41:04 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #26 Adriana Vebrová, asistoval #12 Aneta Navrátilová (3:0)
41:03 Adriana Vebrová střílí svůj první gol v juniorské lize! Odnáší si tak míček na střídačku.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:42 Před hostující Nemethovou se zjevila úplně prázná brána. Ta z toho byla tak překvapená, že minula.
38:32 Na druhé straně Hujerová kryje těžkou střelu.
38:02 Vostřáková se šikovně vytočila a vysílá svou bombu, Holečková opět chytá.
36:54 Dryáková v dobré pozici na středu, Holečková však byla dobře postavená.
35:50 Kratochvílová bojuje jako lev, dočká se odměny v podobě golu?
35:03 Bolenová střílí, Holečková vyráží.
30:17 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #57 Nikola Vostřáková (2:0)
30:16 Přesná nahrávka Vostřáková a neuvěřitelný věšák v podání Žanety "Žandiče" Davidové.
29:13 Hujerová si vyjela až na kraj velkého brankoviště a hostující hráčka tak neměla šanci najít volnou skulinku, aby ji prostřelila.
27:32 Sprinterský souboj mezi domácí Cabanovou a hostující Petříkovou, úspěšnější druhá jmenovaná.
24:57 Vostřáková se ocitla v útoku a vyslala nebezpečnou střelu "20 nad led". Hostující brankářka tak tak chytá.
24:32 Hujerová si připisuje další zákrok.
22:43 Domácí Phan vyváží míček, přičemž kříčí na své spoluhráčky "nabíhej, nabíhej!", ale nikdo jí nenabíhá.
21:32 Sparťanky začaly z ostra a Holečková v bráně má co dělat.
20:01 Startuje nám druhá třetina a na míčku hráčky Plzně.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
18:05 Cabadová v dobré pozici, Holečková chytá.
17:16 Dryáková naskakuje z trestné lavice a hraje se opět 5 na 5.
15:11 Vyloučen hráč #22 Lucie Dryáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
15:07 Peteříková se po přihrávce z rohu ocitla úplně sama před bránou. Hujerová se pohotově přesunula a míček vyrazila.
14:10 Boháčková přestřeluje. U míčku Sparta.
14:00 Pokus Vebrové těsně míjí bránu.
12:34 Pecinové J. se podařilo dostat na útočnou polovinu, míček jí však vypíchla hostující hráčka.
10:39 Vostřáková teď předvedla svá kouzla, kdy se vykličkovala se zajetí dvou hostujících hráček a upaluje s míčkem dopředu.
08:30 Vostřáková svým tělem blokuje střelu hostující hráčky.
06:43 Cabadová zachytila přihrávku a řítí se do útoku.
03:55 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #26 Adriana Vebrová (1:0)
03:54 Davidová pohotově doráží a domácí se dostávají do vedení!
03:48 Domácí hráčka Phan hasí situaci v obraně, kdy zachytila přihrávku v situaci 2na1.
02:18 Hujerová si připusuje první zákrok, kdy se k ní míček prakticky dokutálel a s klidem ho chytá.
01:40 Tým hostů zatím kombinuje na půlce, Sparta je aktivně vytlačuje a tak se hráčky Plzně nemůžou dostat dál.
00:01 První buly lépo pro Plzeň.