• 59 58:59
    2
    Anežka MACHÁČKOVÁ

SK Meťák České Budějovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:17
branky: 3. Agáta Saffertová, 9. Alica Brodňanová, 13. Nikola Skoková, 16. Agáta Saffertová, 17. Lucie Baldreichová, 18. Andrea Břeská, 34. Lucie Baldreichová, 35. Agáta Saffertová, 37. Michaela Moravcová, 47. Lucie Baldreichová, 48. Tereza Míková, 50. Nikola Skoková, 51. Lucie Baldreichová, 53. Veronika Fialková, 54. Vanessa Anna Strouhová, 55. Nikola Skoková, 55. Agáta Saffertová; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Eliška Bártová 22 - Šárka Černá 15; po třetinách: 0:6, 0:3, 0:8
60:00 Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér): Postupem zápasu jsme se dostávali do fajn tempa a hry, kterou se chceme prezentovat, v každém případě je ale zapotřebí zápas rozebrat a popracovat na dílčích detailech! Jsme moc rádi za celý víkend, který jsme v Budějovicích strávili a mohli náš tým dále posouvat. n nDěkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Zimová Eliška (Asistent trenéra): Soupeři děkujeme za zápas. Předvedl svoji kvalitu a trestal poctivě každou naši chybu. Poučíme se. Soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
58:59 Vyloučen hráč #10 Anežka Macháčková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
54:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Agáta Saffertová, asistoval #13 Tereza Míková (0:17)
54:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (0:16)
53:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #7 Aneta Salehová (0:15)
52:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Veronika Fialková bez asistence (0:14)
50:17 Timeout SK Meťák České Budějovice
50:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #47 Veronika Fialková (0:13)
49:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #24 Barbora Vávrová (0:12)
47:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Tereza Míková bez asistence (0:11)
46:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #58 Nikola Skoková (0:10)
42:35 Vyloučen hráč #28 Vu Dieu Linh Trinh družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
40:37 Vyloučen hráč #6 Sabina Staňková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 4:14
36:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #58 Nikola Skoková (0:9)
34:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Agáta Saffertová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (0:8)
33:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #24 Barbora Vávrová (0:7)
20:00 Střely v 1. části: 5:13
17:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #97 Agáta Saffertová (0:6)
16:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
15:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Agáta Saffertová, asistoval #29 Barbora Fáčková (0:4)
12:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
08:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Alica Brodňanová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (0:2)
02:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Agáta Saffertová, asistoval #58 Nikola Skoková (0:1)