59
  • 59 58:17
    2:6

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - GC System Bulldogs Brno 2:6
branky: 5. Adéla Červenková, 14. Anna Kytlicová - 27. Natálie Hodová, 40. Lota Najsrová, 42. Veronika Machálková, 55. Veronika Machálková, 58. Markéta Vlčková, 59. Lota Najsrová; rozhodčí: Ondřej Fojt - Andrej Bílek; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 20 - Natálie Jabůrková 21; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:4
60:00 Komentář hostů Machálek Radim (Vedoucí): Po ospalé první třetině jsme od druhé třetiny zlepšili vlastně všechno a výsledkem byla lepší produktivita a nakonec i pomsta za včerejší prohru žen. Navíc jsme si i nacvičili hru ve 4, která nám taky šla. Díky soupeři a pěkný zbytek neděle.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
58:17 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:6
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová, asistoval #96 Anna Sigmundová (2:6)
57:27 Ostrava opět v šesti, bez brankářky.
57:03 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:5
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková bez asistence (2:5)
56:40 Ostrava jde do šesti hráček.
56:39 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
54:43 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková bez asistence (2:4)
54:28 Vyloučen hráč #6 Adéla Urbanová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
52:57 Brnu evidentně oslabení vůbec nevadí.
52:35 Ostrava a jejich další dvě minuty přesilové hry.
51:48 Vyloučen hráč #55 Veronika Machálková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
50:44 Branka Ostravy teď zažívá obtížné časy.
49:44 Brnu se podařilo ubránit už druhé oslabení.
48:44 Ostrava odstřeluje od mantinelu ale zatím ani jedna střela netrefila branku.
47:36 Vyloučen hráč #27 Karolina Bartoňková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
46:04 Ostrava chodí aktivně do rozehrávky Brna ale to se stále dokáže bez větších problémů dostat, tam kam chce.
42:44 Vlčková přichází o míček po otočce na středu a předává míček domácím.
41:40 Hosté začínají hned ze startu a využili vyloučení domácích za špatné střídání.
41:06 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #96 Anna Sigmundová (2:3)
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:50 Brno bylo schopné ještě ke konci vyrovnat a do třetí třetiny se půjde za vyrovnaného stavu.
39:22 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:2
38:04 Brno ubránilo oslabení a může se hrát dál.
37:40 Ostrava se v přesilové hře nedostala zatím ani k jedné střele.
35:58 Vyloučen hráč #16 Kristýna Veselá družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
33:45 Hosté na se aktivně pouští do odstřelování branky domácích.
31:55 Domácí mají v obraně na velkém brankovišti dost štěstí.
30:59 Ostrava teď nechává hrát Brno na míčku.
28:50 Ostrava zvládla oslabení.
28:06 Blažková teď sama v úniku ale v půlce se zastavila.
27:06 Brno si po střelené brance zahraje ještě přesilovou hru.
26:35 Vyloučen hráč #33 Adéla Červenková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
26:22 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #72 Natálie Hodová, asistoval #27 Karolina Bartoňková (2:1)
25:04 Brno aktivně tlačí na obranu Ostravy.
23:35 Klubalová střílí ale trefuje pouze brankářku, přímo do hrudníku.
22:21 Svobodová na míčku a snaží se uklidnit situaci na útočné polovině Brna.
21:17 Klubalová na středu ale Brno jí dál nepouští.
20:01 Úuvodní rorehru druhé třetiny bere Ostrava.
20:00 Střely v 1. části: 6:3
17:19 Blažková střílí z poloviny ale její střela se nepotkala s brankou.
16:25 Ostrava se dlouho drží na polovině Brna.
13:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Anna Kytlicová, asistoval #9 Rozálie Janošová (2:0)
12:34 Vlčková jde do otočky na středu ale hned dostává strom.
10:08 Brno se ve velkém brankovišti brání zuby, nehty.
08:31 Pitáková projíždí středem úplně sama.
07:50 Ostrava na útočné polovině kombinuje nahrávky ze strany na stranu.
06:30 Brno se trápí na vlastní rozehrávce.
05:27 Feiková sama před bránou Brna.
04:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #14 Kristýna Gajdečková (1:0)
04:20 Ostrava střídá na míčku.
01:59 Brno má rozehrávku na polovině Ostravy ale svou šanci hned zahazuje.
01:11 Blažková střílí ale trefuje hlavu brankářky.
00:21 Brno na nic nečeká a okamžitě přesouvá hru do útoku.
00:01 Úvodní rozehru bere domácí Ostrava.