(Kočková)
  • 58 57:55
    Panthers Praha

SK Meťák České Budějovice - Panthers Praha 7:3
branky: 5. Klára Jiříková, 8. Anna Pražáková, 12. Denisa Čiháková, 21. Denisa Čiháková, 24. Klára Jiříková, 26. Klára Jiříková, 58. Denisa Čiháková - 8. Zuzana Cihelková, 28. Zuzana Cihelková, 53. Zuzana Cihelková; rozhodčí: Ondřej Kohnheiser - Jaroslav Peterka; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Eliška Bártová 31 - Kateřina Macounová 31; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:1
60:00 Komentář hostů Drašnar Tomáš (Trenér): V zápase jsme nebyli schopní zachytávat nahrávky přes střed, které soupeř trestal. V útoku pak máme malou úspěšnost z vytvořených šancí a těžce se nám stahuje nepříznivý výsledek. Děkujeme soupeřům za zápas.
60:00 Komentář domácích Tibitanclová Eliška (Vedoucí): První  dvě třetiny jsme hrály zodpovědnou naši hru, ve  třetí třetině jsme se nechaly  strhnout soupeřovo hrou, výborný výkon gólmanky, zlepšená střelba oproti minulým zápasům rozhodla o konečném výsledku.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
57:55 Timeout Panthers Praha
57:55 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #22 Denisa Čiháková, asistoval #4 Markéta Kočková (7:3)
52:41 GÓL Panthers Praha! 6:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková bez asistence (6:3)
43:38 Vyloučen hráč #4 Markéta Kočková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
34:10 Vyloučen hráč #22 Denisa Čiháková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:54 GÓL Panthers Praha! 6:2
25:04 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #15 Marie Jozová (6:1)
23:27 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková bez asistence (5:1)
20:59 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #22 Denisa Čiháková, asistoval #34 Klára Jiříková (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 15:11
15:36 Vyloučen hráč #44 Johana Tušlová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
11:00 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #22 Denisa Čiháková, asistoval #99 Markéta Míchalová (3:1)
07:44 GÓL Panthers Praha! 2:1
07:29 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #17 Anna Pražáková, asistoval #34 Klára Jiříková (2:0)
04:47 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0
00:50 Vyloučen hráč #6 Sabina Staňková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za špatné střídání