1:5
    Sára MATĚJŮ
    (Kudlová)

FBŠ SLAVIA Plzeň - Sklo Bohemia Světlá n/S 1:5
branky: 41. Simona Staňková - 3. Tereza Štursová, 9. Šárka Kudlová, 29. Marie Bartošková, 32. Kristýna Milfaitová, 60. Sára Matějů; rozhodčí: Vladimír Buzický - Marek Schober; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 19 - Lucie Melicharová 16; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Dnes opačně než včera. Prvních 12 minut jsme se ještě oklepávali ze včerejšího zápasu. Poté jsme zjistili, že jsme s míčkem jistější a dokážeme lépe kombinovat. Škoda finální fáze. I když jsme poslední dějství lehce zdramatizovali, jedna branka je málo. Ze zápasu si odnášíme cenné zkušenosti na čem dál pracovat. Díky soupeři a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Rosecký Tomáš (Asistent trenéra): Dlouhá cesta do Plzně přinesla 3 body, pro které jsme sem jeli. Konečně máme v sezóně výhru, ale nerodila se lehce. Oproti včerejšímu výkonu s Tatranem jsme se nemohli dostat do pořádného tempa a ke konci jsme se i trochu strachovali o výsledek. Ale 3 body bereme a příště doma se snad ukážeme v lepším světle. Děkujeme divákům a pořadatelům a soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:59 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #10 Sára Matějů, asistoval #6 Šárka Kudlová (1:5)
59:59 Hosté skórují ještě jednou na závěr zápasu.
59:12 Domácí se snaží dobít branku hostů v šesti. Překazila jim to ale však branková konstrukce.
57:05 Skvělý návrat Krutinové. Zachránila tak Slavii před inkasováním gólu do prázdné brány.
56:20 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
54:26 Orazítkována byla poprvé v zápase i branka hostů.
49:08 Nebezpečná střela z výtoče Binědové skončila jen těsně vedle levé tyčky.
45:58 Na míčku jsou ve třetí třetině více domácí, druhý gól z toho však zatím nevytěžili.
40:18 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Simona Staňková, asistoval #70 Nela Kubíková (1:4)
40:18 V úvodu třetí třetiny skórují domácí poprvé v tomto zápase.
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
36:01 Na obou stranách se odehrálo několik zblokovaných střel, několik nepřesných střel, žadná však taková, aby příliš ohrozila branku.
31:10 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová, asistoval #26 Barbora Beránková (0:4)
28:09 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #13 Marie Bartošková, asistoval #3 Zuzana Simandlová (0:3)
28:09 Hned v zápětí po přesilové hře domácích hosté opět navyšují své vedení.
27:02 Hosté přežili oslabení bez inkasovaného gólu.
25:02 Vyloučen hráč #29 Tereza Štursová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
25:02 Prvním vyloučením zápasu se provinili hosté.
22:31 První střela druhé třetiny patří domácím. Postarala se o ni Peteříková.
20:00 Střely v 1. části: 5:13
18:41 Ke střele se po dlouhé době dostali i domácí.
16:58 Holečková teď podržela Slavii svými skvělými zákroky.
11:32 První střely se dočkali také domácí. Postarala se o ni Boháčková.
09:19 Výborný zákrok Holečkové likviduje únik hostů.
08:34 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #20 Kristýna Milfaitová (0:2)
08:34 Po dlouhém tlaku navyšují hosté své vedení.
07:39 První orazítkování branky domácích.
02:31 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #29 Tereza Štursová bez asistence (0:1)
02:31 Druhá střela hostů již skončila za zády Holečkové. Světlá se ujímá vedení.
01:28 První střela zápasu, postarali se o ni hosté.
00:01 Uvodní buly pro domácí.