59
  • 59 58:24
    Tatran

Tatran Střešovice - FBS Olomouc 4:5
branky: 16. Lucie Vernerová, 25. Kateřina Fialová, 29. Valentýna Viková, 36. Kristýna Máchová - 4. Veronika Mrázková, 12. Tereza Hlaviznová, 19. Kateřina Čočková, 50. Valentýna Zerzánová, 58. Veronika Mrázková; rozhodčí: Artem Zolotar - Filip Novák; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Veronika Novotná 23 - Klára Hodulíková 23; po třetinách: 1:3, 3:0, 0:2
60:00 Komentář domácích: Do zápasu jsme nevstoupili úplně dle představ, několik nedorazu a individualnich chyb nas stálo brankové manko. Ve druhé třetině jsme předvedli zatím náš nejlepší výkon této sezóny. V poslední části přišla zbytečná vyloučení a ač jsme oslabení přežili, stálo nás to dle mého názoru zápas. Pod komentář kolegy z Olomouce ohledně kvality tohoto utkání a systému 1.ligy juniorek se mohu jen podepsat. S kvalitou soupeře rostou výkony hráček a s výkony hráček roste i jejich poteciál pro reprezentaci.  nZávěrem musím poděkovat svým hráčkám jak se dokázaly prací a chutí zvednout po zápase na Chodově minulý týden a dnešek byl prostě jízda od dopoledního videorozboru az po poradu po zápase. Jen to vítězství tomu chybělo :)  #LKT
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Výborný a těžký zápas, v první třetině jsme se dostali víceméně šťastnými goly do vedení, hráli jsme výborně na míčku a nepustili Tatran do větších akcí.Pak nám uteklo 10min druhé třetiny, kdy soupeř začal víc běhat a my nebyli schopní zareagovat. Stažením hry na dvě lajny se tempo srovnalo a myslím, že jsme v poslední třetině byli lepším týmem.  nRád bych se zeptal činovníků na Českém florbale, proč takovýchto zápasů nehrajeme víc? Jak to udělat, abychom změnili systém soutěže a zajistili tak divákům atraktivní utkání, holkám další rozvoj a reprezentaci přísun kvalitních hráček??? nPřeji Tatranu hodně štěstí ve zbytku sezony!
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:00 Minuta do konce, Olomouc Tatran nepouští do nebezpečné akce
58:24 Timeout Tatran Střešovice
58:24 Pár rychlých rad od Michálka a Tatran bez golmana
58:03 Trenér Řehák hlasitě koriguje svoje svěřenkyně: "Na jistotu"
57:12 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (4:5)
57:12 Mrázková nejprve zkoušela otočku zpoza branky, kterou si Novotná pohlídala. Mrázková se nenechala a napodruhé už Novotnou prostřelila. Olomouc otáčí skoŕe
56:32 Střela Ježdíkové, těsně mimo
55:50 Tatran v plném počtu
55:41 Tatran rozehrává z vlastního rohu, rozehrávka se nepovedla a Olomouc promáchá na středu
54:44 Hra se uklidnila, Olomouc na míčku a připravuje si finální přihrávku v přesilovce
54:07 Tatran nepouští Olomouc do přesilového postavení, naopak vybojoval faul a rozehrává z útočného rohu
53:50 Vyloučen hráč #54 Pavlína Soukupová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
53:50 Rozhodčí si asi pečlivě nenastudovali pravidla, Tatran 3x vypíchl míček, ale výhoda trvala dál
52:54 Výhoda Olomouce, Hodulíková opouští kasu a Olomouc v šesti
52:23 Rychlá rozehra Tatranu se nevyplatila, na míčku Olomouc
51:52 Vaculová vyvezla míček středem, ale střela Olomouce pouze do rohu
51:17 Zerzánová zkoušela střelu od mantinelu, zas nad
50:24 Z protiútoku střílela Kabelková, pouze do masky Hodulíkové, následná dorážka Vernerové končí nad
50:15 Další zblokovaný pokus Olomouce
49:25 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #49 Kateřina Čočková (4:4)
49:25 Přesilovka sice skončila, Olomouc se ale udržela na balónku a Zerzánová střelou od mantinelu vyrovnává skóre
49:04 Tatran v plných
48:23 Olomouc měla šance, ale o míček se bojuje za brankou Olomouce
47:04 Vyloučen hráč #5 Kristýna Máchová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
47:04 I přesto, že měl Tatran standardku, nedomluva vedla ke špatnému střídání, další šance pro Olomouc vyrovnat
46:22 Olomouc nepříjemně napadá, Tatranu to začíná dělat lehce problémy
45:35 Olomouc má standardku od mantinelu, která neskončila střelou, nýbrž soubojem
44:43 Zmrzlá vyváží, Tatran se ale stihl vrátit a míček odebrat
44:23 Klička Nádeníkové, střela, opět do dobře postaveného bloku Olomouce
43:20 Neuznaný gól Tatranu, respektive vlastní gól Olomouce, kterému předcházelo sekání
42:17 Další tyč, domácí branka je dneska dobře postavena
41:16 Střela Olomouce, Novotná likviduje, další střela už končí nad, rozehrává Tatran
40:26 Dlouhý výhoz Novotné končí standardkou z velkého brankoviště domácích, nedovolená vzdálenost Olomouce
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:59 Počet střel může vyvolat dojem, že florbal je opatrný a hraje se spíše takticky. Opak je pravdou. Střel je o mnoho více, bohužel jich spousta končí mimo branku, také ale v blocích nebo se o ně postarají golmanky, které jsou dneska klíčové pro oba týmy.
38:55 3 nebezpečné střely Tatranu buďto končí v blocích Olomouce nebo je likviduje golmanka Hodulíková
37:58 Hlasité povzbuzování kapitánky Bořilové je slyšet přes celou halu
37:16 Motanice u brankoviště Tatranu, rozehrává Olomouc
35:54 GÓL Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Kristýna Máchová, asistoval #93 Veronika Novotná (4:3)
35:54 Trochu nepochopitelná situace, kdy po výhozu Notovné sjela střela Máchové. Míček se ale těsně před golmankou zvláštně odrazil až za záda Olomoucké golmanky
34:49 Obětavý zákrok Novotné, která nejspíš schytala nějaké kopance, ale rychle se z toho oklepala
34:17 Nebezpečná standartní situce ze středu hřiště, Olomouci ale při zakončení sjel míček z čepele
33:14 Hra nahoru dolu
32:15 Tatran v pěti
32:02 Střela Olomouce pouze nad
31:17 Domácímu celku se povedlo vyvézt balónek a rozehrává na půlce Olomouce
30:15 Vyloučen hráč #19 Jessica Kabelková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:15 Bohužel pro Tatran, Kabelková přehnala důraz u mantinelu a uvidíme první přesilovou hru utkání
29:53 Kabelková po tvrdém souboji za mantinelem, během vteřiny se ale zapojila do napadání
29:27 Olomouc ale zabrala, Tatran ukázal obětavost a zblokoval minimálně 3 střely i dorážky
28:37 Tatran na koni!! Spousta nebezpečných situací, největší končí bohužel nad hostující brankou
28:05 GÓL Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Valentýna Viková, asistoval #98 Nikola Pieczonková (3:3)
28:05 Nejprve nebezpečný brejk Vikové, který zlikvidovala hostující golmanka, poté sled několika událostí, ale Viková zkusila vystřelit znovu a nyní úspěšně
27:07 Hezké vyvezení předvedla Ježdíková, střela končí opět v bloku Olomouce
26:36 Protiútok Tkadlecové Olomouc ještě stihla zblokovat
25:09 Nához Gocové trefila Kabelková, ale pouze do golmanky Olomouce. Nebezpečná situace
24:16 GÓL Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (2:3)
24:16 Střelu Ježdíkové se Olomouci ještě podařilo zblokovat, ale Fialová neuvěřitelně trefila skákající míček až za záda Hodulíkové
23:21 Míček za mantinelem, rozhodčí přisoudil míček Tatranu, ale Soukupová ukázala gesto fairplay a přiznala se, že míček šel za mantinel od ní, rozehrává tedy Olomouc
22:47 Kruzselláková v souboji úspěšná, hned je ale pod tlakem Olomouce
21:51 Krupičková zkoušela střelu z dálky, ale střela skončila za mantinelem
20:23 Kabelková na úvod druhé třetiny vybojovala míček pro domácí celek
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:59 První třetina ukázala, že zápas bude velice rychlý a tvrdý. Oba celky vysoko napadají, golmanky předvedly spoustu obdivuhodných zákroků, spousta obětavých bloků a plno emocí.
19:13 Střela Vikové trefila golmanku, která nemohla nic vidět, ale byla ve správný čas na správném místě
18:14 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kateřina Čočková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (1:3)
18:14 Střela Čočkové se dokutálela až za záda Novotné
17:18 Dlouhý nához Blažkové na Pleczonkovou, který zlikvidovala Zmrzlá
15:57 GÓL Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #19 Jessica Kabelková (1:2)
15:57 Vysoké napadání Tatranu nese ovoce a na předtí tyč se prosazuje Vernerová
14:53 Tyč cinká také za Novotnou
12:38 Vaculíková nepříjemně napadá, ale pomohla si nedovoleným faulem
11:45 Chyba v rozehrávce, ale Tatranu se nepodařilo zakončit
11:15 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #68 Gabriela Vaculová (0:2)
11:15 Míček se po střele Hlaviznové objevil před samotnou Vaculovou, která uklízí do prázdné branky
10:19 Blažková zas skvělý únik zakončený střelou, kterou Hodulíková vyráží
08:55 Dlouhý nához Olomouce likviduje Bořilová
08:13 Bláhová obehrála soupeřku a cinká tyč
06:42 Máchová u střídačky vybojovala míček pro domácí celek, ale nyní na balónku zas Olomouc
05:32 Holky chodí do soubojů naplno, vidíme spoustu tvrdých soubojů
04:20 Hodulíková se snažila dalekým hodem najít jednu ze svých spoluhráček, ale výhoz doletěl až na Novotnou
03:12 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #71 Klára Horčičková (0:1)
03:12 První branku zápasu obstarala svým důrazem na brankovišti Mrázková
00:39 Hra má od začátku velmi vysoké tempo, oba týmy vlítly do zápasu aktivně
00:00 Dobrý den, vítám Vás u 5. kola 1. ligy juniorek, kdy proti sobě nastoupí domácí celek Tatran Střešovice a FBS Olomouc.