0

1

3.

FBC Liberec - GC System Bulldogs Brno 4:5pn
branky: 12. Kateřina Jirsová, 29. Markéta Šorfová, 44. Karolína Klubalová, 54. Karolína Klubalová - 16. Karolina Bartoňková, 19. Karolína Vaněčková, 35. Kristýna Veselá, 55. Karolína Čižmárová, N Kristýna Veselá; rozhodčí: Jakub Horák - Václav Váňa; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 18 - Lenka Richterová 33; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1, 0:0
Komentář domácích Hnídek Miroslav (Asistent trenéra): bohužel nám chyběl větší klid v zakončení. jinak zasloužená remíza, díky fanouškům za podporu a soupeři za zápas.
Komentář hostů Brouček Martin (Trenér): Kdybych měl vlasy, tak si za je za dnešní výkon vytrhám. Parketový víkend nám moc nesvědčil. Nájezdy jsme nacvičily včera, máme 4 body ze 6, což je víc než předvedená hra, která má sposuty kudrlinek, které si řekneme a snad se zlepšíme do příštíhoch zápasu.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #17 Petra Škodová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva GC System Bulldogs Brno hráč #3 Klára Pilařová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #75 Kateřina Jirsová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva GC System Bulldogs Brno hráč #16 Kristýna Veselá a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #18 Karolína Klubalová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva GC System Bulldogs Brno hráč #5 Karolína Vaněčková , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
64:59 Rozhodovat budou nájezdy.
64:54 Tlak Brna končí zašlápnutým míčkem. Poslední šance rozhodnout.
64:01 Poslední minuta prodloužení.
63:36 Klubalová blokuje střelu Veselé.
63:06 Standardka z dobré pozice pro Liberec. Červenková střílí mimo.
62:27 Nejprve střílí Cidlinská, poté Kučerová, obě jen do připravených bloků.
61:57 Jirsová dobře zastavuje šanci Brna.
61:34 Střela Cidlinské pouze do rukou Richterové.
60:59 Veselá promachuje, na druhé straně střela Škodové zblokována.
60:33 Bulldogs začínají na balónu a podařilo se jim Liberec zavřít.
60:00 Střely ve 3. části: 10:4
59:59 Poslední střela Holcové, pro Richterovou snadná práce.
59:28 Poslední minuta utkání. Šance na obou stranách.
58:38 LIberec ustál oslabení a může zase hrát naplno.
58:05 Bartoňková do bloku.
57:15 Timeout GC System Bulldogs Brno
56:53 Holcová dobře vyčíhala rozehrávku, nepodařilo se jí ale balón podržet ani vystřelit.
56:20 Bulldogs mají jedinečnou příležitost urvat zápas na svou stranu.
56:19 Vyloučen hráč #75 Kateřina Jirsová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
54:44 A Bulldočky srovnávají. Vracečka Veselé na Čižmárovou se povedla na jedničku.
54:43 GÓL GC System Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #37 Karolína Čižmárová, asistoval #16 Kristýna Veselá (4:4)
53:40 A Klubalová posílá Liberec do vedení.
53:39 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #6 Markéta Šorfová (4:3)
53:36 Jirsová dobře vytáhla míček po mantinelu, nahrávka ale nebyla přesná.
51:44 Sražená střela Červenkové minula branku o pár čísel.
51:06 Cidlinská do masky Rochterové. Následně Holcová do bloku.
50:26 Hosté v plném počtu.
50:07 Poslední vteřiny početní výhody, Brno rozehrává z rohu.
48:47 Hned na úvod přesilovky má Liberec pěknou šanci, trefuje tyč a míček opět balancoval na brankové čáře.
48:23 Vyloučen hráč #16 Kristýna Veselá družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
47:38 Bulldogs jsou teď mnohem aktivnější a mají daleko více šancí.
47:00 Mikšlová zas a znovu ukazuje své kvality a její tým může bezpečně vystřídat.
46:15 Veselá se tlačila do brány, vybojovala rozehrávku z rohu.
45:30 Čižmárová dobře vyčíhala libereckou rozehrávku, pak ale zakopla o boty Holcové a Liberec může opět útočit.
44:45 Čižmárová vyslala dobrý balón na střed, tam ale nebyl nikdo, kdo by mohl zakončovat.
43:19 Klubalová přidává ke dvěma asistencím gól z pěkné sólo akce a srovnává.
43:18 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (3:3)
43:01 Po výpadech na obou stranách a ztrátách na středu to zkoušela Bartoňková, střela prosvištěla nad bránou.
42:31 Cidlinská dobře udržela balón za svou bránou a zajistila rozehrávku svému týmu.
40:41 Výborný zákrok Richterové.
40:00 Střely ve 2. části: 19:6
39:50 Nejprve Červenková od mantinelu, poté Holcová ze středu, ani jedna ale gól nevsítila.
38:32 Liberec přesilovku nevyužil, hostující hráčky oslabení dobře ubránily.
38:02 Veselá končí za mantinelem, podařilo se jí ale stáhnout vteřiny z oslabení.
36:50 Klubalová pálí do břevna, odražený míček se chvíli kutálel po brankovišti, ale Bulldočky si poradily.
36:33 Přesilovka domácích, podaří se holkám srovnat?
36:32 Vyloučen hráč #37 Karolína Čižmárová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
36:27 Veselá končí za mantinelem, podařilo se jí ale ubrat pár vteřin z oslabení.
36:05 Klubalová proběhla půlku hřiště a vyslala dobře mířenou střelu, golmanka hostí ovšem předvádí výborný výkon a nepouští míček za svá záda.
35:32 Fryčová teď skvělým zákrokem maskou podržela svůj tým.
35:13 Velmi pěkná akce druhé lajny hostů, give and go na útočné půlce zamotalo libereckým hlavy.
34:27 Veselá proměnuje a Brno se dostává do vedení.
34:26 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá bez asistence (2:3)
34:13 Pěkná šance Kovárnikové s Veselou, střela mířila jen do mantinelu.
33:25 Bulldogs dobře presují, Liberec si není pod tlakem jistý.
31:59 Koubková minula bránu přízemní střelou jen o pár centimetrů.
31:17 Červenková je od mantinelu nebezpečná, vyslala už několikátou střelu, tentokrát s ní golmanka hostí vyrazila na poslední chvíli.
30:20 Klubalová kroužila kolem brány, pak nabila Pavlů, které se střela nevydařila.
29:10 Němcová promáchla přihrávku na hranici malého brankoviště.
28:25 Úspěšný brejk Liberce, Klubalová posouvala na Šofrovou, která si počkala a zavěsila pod víko.
28:24 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #18 Karolína Klubalová (2:2)
28:09 Liberec vyslal v krátkém sledu tři střely na bránu, žádná z nich ale nenašla cíl.
27:20 Mikšlová dobře zblokovala šanci Kučerové.
26:45 Richterová si připisuje dva další úspěšné zákroky po sobě.
25:01 Němcová předvádí šikovné ručičky, ke gólu chybělo málo.
24:20 Klubalová vybojovala standardku z dobré pozice, Holcové se ale střela nepovedla podle jejích představ.
23:42 Cidlinská se dobře vytočila od mantinelu, místo střely ale zvolila nahrávku, která její spoluhráčce odskočila.
22:33 Šorfová zůstává po zákroku ležet na zemi, vypadá to na nepříjemný zásah do zubů. Snad bude v pořádku.
20:44 Klubalová vyčíhala rozehrávku soupeřek a zkoušela do backhandem.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:59 V první třetině jsme měli šanci vidět pěkné šance, bohužel ani domácím ani hostům povrch v Turnově příliš nevoní a míček tak holky moc neposlouchá. Doufejme, že druhá třetina bude gólově úrodnější.
19:33 Veselá zkoušela najít spoluhráčky před bránou, míček ale končí v rukou Fryčové.
18:25 Němcová našla zpoza brány na středu úplně volnou Vaněčkovou a ta posílá svůj tým do vedení.
18:24 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #5 Karolína Vaněčková, asistoval #29 Lucie Němcová (1:2)
18:07 Nepřesná rozehrávka domácích, ze strandardní situace Bulldogs střílí nad.
17:09 Červenková na druhé straně dobře odbránila přečíslení 3 na 1.
16:44 Klubalová střílí, co to jen jde, bohužel skóre se nemění.
15:52 Bartoňková se prosazuje z velkého brankoviště.
15:51 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #16 Kristýna Veselá (1:1)
14:52 Škodová trefuje břevno.
14:27 Domácí Koubková už je zpátky na hřišti, první přesilovka zůstala nevyužitá.
13:48 Střela hostů, golmanka Fryčová ale měla dobrý výhled a chytá bez problémů.
13:06 Klubalová dobře drží balón za brankou hostů a získává cenné vteřiny.
12:26 Vyloučen hráč #4 Tereza Koubková družstva FBC Liberec na 2 minuty za zvedání florbalky
11:57 A domácí jdou díky pěkně umístěné střele na zadní tyč do vedení.
11:56 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #75 Kateřina Jirsová, asistoval #18 Karolína Klubalová (1:0)
11:36 Klubalová ztratila za brankou míček a byla z toho velmi nebezpečná akce hostů.
09:55 Nadějná standardní situace Bulldogs, střela zblokovaná a hosté pokračují z rohu.
09:36 Střela Kučerové mimo.
08:27 Klubalová našla pěknou zpětnou přihárvkou Škodovou, její střela si ale nenašla cestu do branky hostů.
07:20 Mikšlová si teď proběhla libereckou obranou, za půlkou ale míček ztratila, následná šance domácích byla nepřesná.
06:20 Dobrá šance první pětky hostů, střela byla na poslední chvíli zblokovaná.
05:39 Škodová kombinuje s Klubalovou, ta střílí nad brněnskou branku.
04:05 Dobrá šance Bulldogs, domácí golmanka Fryčová si se střelou ale poradila.
03:41 Ani jednomu týmu parkety v hale příliš nevyhovují, balónky odskakují od čepele a větší akce tedy končí na nepřesnostech.
02:42 Střela Holcové ze středu nad.
01:55 Zatím mají více ze hry hostující Bulldogs, ovšem větší gólovou šanci jsme ještě neměli šanci vidět.
00:49 Kapitánka domácích uklidňuje hru a FBC rozehrává.
00:00 Úvodní buly pro domácí.