2
  • 58 57:50
    Panthers Praha

Tatran Střešovice - Panthers Praha 9:5
branky: 8. Tereza Tkadlecová, 12. Anna Kateřina Jandová, 20. Šárka Ježdíková, 23. Alžběta Novotná, 23. Tereza Tkadlecová, 28. Pavlína Soukupová, 39. Karolína Bláhová, 45. Pavlína Soukupová, 55. Tereza Tkadlecová - 7. Šárka Hromková, 19. Hana Dyntarová, 22. Karolína Kutalová, 31. Šárka Hromková, 42. Jolana Chládková; rozhodčí: Marek Střída - Jakub Dragoun; vyloučení: 6:4; využití: 3:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková 24 - Kateřina Macounová 37; po třetinách: 3:2, 4:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Drašnar Tomáš (Asistent trenéra): V zápase jsme předvedli to nejlepší, co v nás v danou chvíli bylo. Dokázali jsme sehrát dobrý zápas s těžkým soupeřem. Děkujeme soupeřům za zápas.
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Dneska nám to moc nelipilo do útoku a byli jsme strašidelní do obrany, proto je výsledek jaký je. V určitých aspektech těžký zápas na psychiku hráček a jsem rád, že jsme to vesměs zvládli. Děkujeme všem za utkání
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:48 Monster save Julie Fajčíkové, která drží Tatran.
58:25 Panthers mají početní výhodu, ale zatím ji nevyužili.
57:50 Timeout Panthers Praha
57:50 Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
57:50 Panthers si vzali timeout aby zkusili ještě zdramatizovat dnešní zápas.
56:10 Tkadledová zkoušela se prosadit po 4x v tomto utkání, v cestě jí zabránila golmanka Macounová.
54:23 Tkadlecová se prosazuje při přesilové hře a kompletuje tak hattrick, klobouk dolů.
54:08 GÓL Tatran Střešovice! 9:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová, asistoval #54 Pavlína Soukupová (9:5)
52:44 Vyloučen hráč #59 Emily Maurerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
52:44 Tatran bude moct navýšit náskok v přesilové hře.
50:45 Fajčíková vytáhla výborný zákrok a zabránila Maurerové k jejímu prvnímu gólu v tomto zápase
50:06 Pavlína Soukupová si míchá Pantherské obránkyně jako myšička kašičku.
48:47 Panthers zatím odolávájí Tatranskému tlaku po několikáté v zápase
47:57 Tatran výborně přenáší hru ze strany na stranu.
47:28 Střela Bořilové z půlky skončila v bloku jedné z Pantherek
45:29 Hromková Šárka se dostala do velmi zajímavé situace, ale trefuje pouze tyč
44:35 GÓL Tatran Střešovice! 8:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavlína Soukupová, asistoval #79 Lucie Nádeníková (8:5)
43:27 Oba třenéři ženou své svěřenkyně ke gólu.
43:26 Pavlína Soukupová dnes pomáhá uklízečkám vymetávat pavučinky.
42:24 Tatran se snaží rychle odpovědět, ale neúspěšně
41:31 GÓL Panthers Praha! 7:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Jolana Chládková, asistoval #59 Emily Maurerová (7:5)
41:30 Panthers poprvé v zápase využívají přesilovou hru a stahují tak náskok Tatranu na 2 góly
40:40 Výborný blok Stránské, který zabránil Panthers k dalšímu gólu.
40:01 Panthers začínají přesilovou hrou.
40:00 Střely ve 2. části: 21:11
39:53 Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
39:39 Tatran tlačí, dokáže vsítit do konce 2. třetiny
38:16 GÓL Tatran Střešovice! 7:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #77 Adéla Bořilová (7:4)
38:15 Bláhová byla důraznější v předbrankovém prostoru, díky tomu využívá přesilovou hru, Tatran vede o tři kousky
37:09 Zakřikli jsme to, je tu další početní výhoda tentokrát pro Tatran.
37:08 Vyloučen hráč #40 Klára Schmiedová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
36:00 Hra se konečně uklidnila a máme tu zpět hru 5 na 5.
34:44 Tatran výborně drží balónek, ve hře 4 na 4 jsou určitě úspěšnější
33:55 Máme tu hru 4 na 4, uvidíme kdo bude úspěšnější v menším počtu.
33:50 Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
32:51 Tatran skvěle drží balónek, Panthers jsou bezradní.
32:48 Vyloučen hráč #8 Šárka Marvalová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry
31:51 Máme další přesilovou hru Panthers, budou úspěšní?
31:50 Vyloučen hráč #79 Lucie Nádeníková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
30:24 GÓL Panthers Praha! 6:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #40 Klára Schmiedová (6:4)
30:23 Výborně využitá standardní situace a Hromková střílí úspěšně do odkyté brány.
29:25 Brankářka Panthers Macounová drží Panthers od další inkasované branky.
28:25 Tatranský tlak pokračuje, Panthers zatím odolávají.
27:13 GÓL Tatran Střešovice! 6:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavlína Soukupová, asistoval #77 Adéla Bořilová (6:3)
27:12 Tatran využívá přesilovou hru, díky střele Soukupové a navyšuje tak náskok o 3 branky.
26:31 Krásná střela Soukupové, která trefuje levou spojnici a přesilovka Tatranu tak pokračuje.
25:55 Soukupová se výborně obtočila okolo hráčky Panthers a vybojoval přesilovou hru pro Tatran.
25:21 Tatran se snaží navýšit náskok o 3 branky, zatím neúspěšně
24:18 Pěkná kombinace Tatranu, která skončila ohrožením branky.
23:22 Cítíme se tu jak na střelnici.
22:42 GÓL Tatran Střešovice! 5:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová, asistoval #5 Kristýna Máchová (5:3)
22:42 Dobrý press Máchové díky které vstřelila Tkadlecová gól.
22:15 GÓL Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Alžběta Novotná, asistoval #77 Adéla Bořilová (4:3)
21:51 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #16 Karolína Kutalová, asistoval #59 Emily Maurerová (3:3)
20:01 Druhá třetina začíná Pantherskou přesilovkou, uvídíme jestli bude úspěšná
20:00 Střely v 1. části: 17:8
19:45 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková, asistoval #5 Kristýna Máchová (3:2)
19:44 Výborný samostatný únik Ježdíkové, ketrá nekompromisně střílí nad nohu brankářky Panthers a může slavit.
18:40 Vyloučen hráč #12 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
18:29 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #18 Hana Dyntarová, asistoval #68 Šárka Hromková (2:2)
18:28 Nechytatelná střela Dynatrové, která končí v síti.
15:46 Pavlína Soukupová si dělá dobrý den z obránkyní Panthers.
15:09 Tatran má standardku z rohu, uvidíme co předvedou.
13:49 Dobrá střela Dyntarové, břankářka Tatranu Fajčíková odolává.
12:59 Máme tu první přesilovou hru  pro Panthers ,ale zatím to vypadá jak kdyby se hrálo normálně, protože Tatran výborně drží balón
12:18 Vyloučen hráč #5 Kristýna Máchová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
11:36 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #56 Anna Kateřina Jandová, asistoval #77 Adéla Bořilová (2:1)
11:35 Pěkná trefa Jandové z mantinelu která končí v síti.
09:10 Tatran zkusil pressing a hráčky panthers si neví rady co zahrát.
07:21 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová, asistoval #58 Natálie Nesnídalová (1:1)
07:20 Tkadlecová dostává příhrávku na střed hřiště a střelou z první se prosazuje, skóre je tím vyrovnané.
06:53 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #64 Eliška Tázlerová (0:1)
06:52 Hromková vymetla pavučinky v právém horním rohu a Fajčíková dnes poprvé loví míček ze své branky.
06:10 Výborně rozehraná standardka, která bohužel neskončila gólem
05:15 Protiútok Panthers, který končí balónkem v rohu domácího celku.
04:10 Tatran stále tlačí a je jen otázkou času kdy vstřelí gól.
03:15 Velká šance pro Tatran Střešovice ale golmanka Panthers je zatím stoprocentní
01:09 Standardní situace pro domácí končí střelou Fialové
00:30 Tatran začíná velkým tlakem
00:01 Úvodní buly pro Tatran a zápas může začít