7:11
    Karolína ČIŽMÁROVÁ
    (Václavíková)

TJ Sokol Královské Vinohrady - GC System Bulldogs Brno 7:11
branky: 14. Miriam Kaminski, 23. Ema Forštová, 38. Karolína Štandová, 44. Ema Forštová, 51. Běla Novotná, 54. Michaela Richtrová, 57. Běla Novotná - 14. Karolína Václavíková, 14. Karolina Bartoňková, 15. Nikol Kovárníková, 31. Nikol Kovárníková, 34. Nela Bolfová, 35. Karolina Bartoňková, 40. Helena Černá, 44. Kristýna Veselá, 46. Kristýna Veselá, 51. Klára Pilařová, 60. Karolína Čižmárová; rozhodčí: David Hertz - Ngoc Mai Tran; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Zita Kočmaroš 24 - Anna Hodová 9; po třetinách: 1:3, 2:4, 4:4
60:00 Komentář domácích: Dnes jsme předvedli asi doposud nejlepší výkon v této soutěži. Povedl se nám vstup do zápasu a plnili jsme vše, co jsme si řekli. Stále však ve hře byly individuální chyby, po kterých nás soupeř trestal. Věřím však, že se nám na dnešní výkon povede navázat v dalších utkáních. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme štastnou cestu.
60:00 Komentář hostů Brouček Martin (Trenér): Viděl jsem i hezčí zápasy, prožil skoro stejné s jiným výsledkem. Spousta brankových příležitostí na naší i soupeřove straně. Je potřeba si tím projít a učit se.
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
59:45 GÓL GC System Bulldogs Brno! 7:11
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #37 Karolína Čižmárová, asistoval #8 Karolína Václavíková (7:11)
58:37 Zápas vrcholí , tribuny šílí , základy sokola se otřásají
56:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #24 Adéla Haaszová (7:10)
55:28 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
53:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová, asistoval #16 Běla Novotná (6:10)
52:33 Vyloučen hráč #16 Kristýna Veselá družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #29 Karolína Prošková (5:10)
50:24 GÓL GC System Bulldogs Brno! 4:10
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #3 Klára Pilařová, asistoval #73 Adéla Mikšlová (4:10)
45:36 GÓL GC System Bulldogs Brno! 4:9
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #27 Karolina Bartoňková (4:9)
43:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #73 Ema Forštová, asistoval #28 Miriam Kaminski (4:8)
43:24 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:8
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #73 Adéla Mikšlová (3:8)
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:54 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:7
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #52 Helena Černá, asistoval #73 Adéla Mikšlová (3:7)
37:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Karolína Štandová, asistoval #12 Monika Prokopová (3:6)
35:31 Vyloučen hráč #33 Karolína Černá družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:36 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:6
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #72 Natálie Hodová (2:6)
33:07 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:5
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #15 Nela Bolfová, asistoval #72 Natálie Hodová (2:5)
30:30 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková bez asistence (2:4)
26:28 Druhá třetina se hraje v klidném tempu
22:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #73 Ema Forštová, asistoval #27 Michaela Richtrová (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 6:9
14:09 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #16 Kristýna Veselá (1:3)
13:56 Vyloučen hráč #22 Linda Benešová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
13:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Miriam Kaminski bez asistence (1:2)
13:21 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková bez asistence (0:2)
13:05 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #8 Karolína Václavíková, asistoval #37 Karolína Čižmárová (0:1)
04:56 Zápas je nahoru dolu divácí nevědí kam se podívat dřív
03:49 Vyloučen hráč #8 Karolína Václavíková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
01:31 Hostující v přesilovce tlačí ovšem domácí zatím odolávají
00:33 Vyloučen hráč #16 Běla Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání