0:7
    Nikola PIECZONKOVÁ
    (Soukupová)

FBŠ SLAVIA Plzeň - Tatran Střešovice 0:7
branky: 5. Pavlína Soukupová, 20. Tereza Tkadlecová, 44. Adéla Bořilová, 45. Pavlína Soukupová, 47. Kateřina Fialová, 48. Karolína Bláhová, 60. Nikola Pieczonková; rozhodčí: Daniel Karásek - Filip Beran; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Veronika Čemoláková 16 - Juliana Fajčíková 15; po třetinách: 0:2, 0:0, 0:5
60:00 Komentář domácích Vokáč Jan (Trenér): Velice povedený výkon s velmi těžkým soupeřem, od kterého se můžeme jen odrazit. Škoda 5ti minutového výpadku ve 3. třetině, který rozhodl o takto krutém výsledku. Troufám si říct, že jsme si v dnešním zápase zasloužili vstřelit nějakou branku, neboť šancí jsme si vytvořili opravdu dosti, bohužel se nám to nepodařilo. Chci touto cestou holkám pogratulovat k výbornému výkonu. Děkuji soupeři za hezký zápas, brzké uzdravení raněným a šťastnou cestu domů. PS: Zdravíme Šimiho do Irska.
60:00 Komentář hostů Michálek Marek (Trenér): Dnes musím vyzdvihnout výkon naší gólmanky, která tým opravdu podržela. Soupeř rozhodně z tohoto zápasu neměl odejít bez vstřeleného gólu, ale Julča prostě vše pochytala. Náš výkon dnes nebyl kompaktní a vždy mu něco chybělo. V první třetine bambilión ztrát, v druhé málo pohybu a třetí už měla parametry. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:36 GÓL Tatran Střešovice! 0:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #54 Pavlína Soukupová (0:7)
58:41 Na druhé straně další pokus Binědové, ale i tentokrát Fajčíková chytá
58:25 Další nebezpečná situace před domácí branou, domácí obrana ji nakonec vyřešila
57:35 Rychlá akce Tatranu, ale Čemoláková opět připravena
57:18 Timeout Tatran Střešovice
53:51 Duchková skákavý balonek netrefila dobře a ten tak skončil vysoko nad brankou
53:14 Velká šance domácích. Dorážku Duchkové ale ještě Fajčíková dokázala vyrazit mimo branku
52:24 A další zákrok proti Tkadlecové.
51:51 Nádeníková natáhla ke střele těsně za polovinou hřiště, Čemoláková vyráží.
49:37 Binědová střílí těsně nad branku
47:12 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
47:12 GÓL Tatran Střešovice! 0:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová bez asistence (0:6)
47:12 A Tatran následně přidává další branku a je to už 0:6
46:37 GÓL Tatran Střešovice! 0:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová, asistoval #9 Juliana Fajčíková (0:5)
46:37 Zborníková hezky našla před brankou Duchkovou, té se ale Fajčíkovou překonat nepodařilo. Následně dlouhým výhozem poslala do brejku Bláhovou, která zvyšuje na 0.5
45:29 Hezká kombinace domácích, Fajčíková chytá
44:38 Vyloučen hráč #23 Michaela Stránská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
44:38 Před brankou hostů přišel faul, domácí si tak zahrají přesilovku
44:12 GÓL Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavlína Soukupová, asistoval #37 Karolína Bláhová (0:4)
44:12 Vzápětí se dnes podruhé trefuje Soukupová a je to 0:4
43:19 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Adéla Bořilová bez asistence (0:3)
43:19 NA druhé straně to stejně zkusila Bořilová. Té se ale podařilo domácí obranou projít a zvyšuje na 0.3
43:12 A znovu to Binědová zkoušela, tentokrát jí zastavila Šárka Ježdíková
42:41 Binědová se snažila obejít soupeřku a dostat se do šance, bohužel neúspěšně
42:21 Marková zblokovala střelu a náseldně i dorážku hostů
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
39:45 Zborníková s Duchkovou přečíslení 2 na 1. První jmenovaná vzala situaci na sebe, ale Fajčíková jí vychytala
39:15 Po střele Tatranu balonek nebezpečně poskakoval v malém brankovišti, Slávistky nakonec situaci zvládly
38:31 Marková odvážně vyvezla balonek přes celé hřiště. Střelu její spoluhráčky ale dokázala Fajčíková chytit. Poté jí ještě balonek vypadl, ale dorážce dokázaly její spoluhráčky zabránit
38:10 Na druhé straně se dostala ke střele Peteříková, bohužel těsně nad
37:25 Tlak hostů stále nárůstá, Lendelová uklidňuje situaci vyhozením přes celé hřiště
36:45 DAlší nebezpečná střela Tatranu, Čemoláková na poslední chvíli sebrala balonek z čepele dorážející hráčky
35:51 Hezký protiútok Slávistek, Zbroníková hledala před brankou Krutinovou, té se ale nepodařilo na její přihrávku dosáhnout
35:15 V poseldních minutách se hraje převážně před domácí brankou, ale i další velká šance Cendelínové zůstala neproměněna
33:48 Další zákrok domácí brankářky proti střele z velkého brankoviště
33:19 Marková hezky procházela podél mantinelu, před branku jí ale obrana Tatranu nepustila
31:59 Teď už se Tatran dostal ke střele v nebezpečnější pozici. Čemoláková se skvěle přesunula. Následnoé dorážce zabránila Binědová
31:15 Domácí obraně se zatím daří vytlačovat Tatran z dobrách pozic ke střelbě, a tak to Bláhová zkusila nakonec z velké dálky. Střela skončila mimo
30:42 Na druhé straně si připisuje 2 dobré zákroky Čemoláková proti nebezpečným střelám Tatranu
29:58 Střelu Binedové vyráží Fajčíková i s trochou štěstí nad branku. Balonek jí škrtl o ruku a skončil těsně nad břevnem
29:01 Domácím za brankou utekl balonek, a ten se po přihrávce dostal před branku k Jandové, která byla před Čemolákovou úplně sama. Zakončení ale nezvládla a netrefuje domácí branku
28:10 Skákavé nahození z poloviny hřiště nikdo před domácí brankou nedokázal tečovat, a tak končí u Čemolákové
27:25 Pokus Soukupové byl zblokován, o chvíli později to zkoušela znovu od levého mantinelu, tentokrát ale narozdíl od situace v první třetině nezamířila přesně
26:45 Binědová na hřišti, Tatranu se přesilovka příliš nevydařila
26:21 Domácí opět vyhazují
25:55 Střela Ježdíkové končí vysoko nad domácí brankou
25:42 Krosovou přihrávku zachytila Zborníková a vyhazuje
25:15 S první střelou si Čemoláková bez větších problémů poradila
24:45 Vyloučen hráč #79 Victoria Binědová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
24:45 Gocová hezky procházela mezi hráčkami Slavie, zastavit jí musela až faulem Binědová. Uvidíme přesilovku Tatranu
22:06 Čemoláková hezky vyráží nebezpečnou střelu
21:15 Zborníková se hezky obtočila kolem soupeřky, její střela ale byla sražena do rohu. O několik vteřin později se ke střele dostala Lendelová, ale netrefuje branku soupeře
20:00 Střely v 1. části: 4:8
19:19 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová bez asistence (0:2)
19:19 Před koncem první třetiny se ke střele dostala Tkadlecová. Její pokus zapadl k pravé tyči a hosté tak vedou 2:0
17:15 Až teď se dostala k balonku Krutinová a vyrazila do protiútoku. V rychlosti ale nezamířila přesně a balonek konči za brankou Tatranu
16:45 Tatran už přes minutě velmi nebezpečně kombinuje kolem domácí branky, SLávistky zatím s vypětím všech sil odolávají
15:01 Lendelová to zkoušela z dálky, střela skončila pouze na zadním mantinelu
13:15 Binědová dostala balonek k mantinelu a následně hezky obešla Gocovou. Pak se snažila natlačit před branku a překonat Fajčíkovou, ta ale byla proti a chytá
12:56 Teď už ale musela zasahovat proti nebzpečné střele od domácích hráček
12:21 Domácí rozehrávka z poloviny hřiště přinesla pouze nahozený skákavý balonek před hostující branku, ale nikdo za ním bohužel neběžel. A tak Fajčíková balonek sbírá a vyhazuje
11:31 Ježdíková hezky přenechala balonek Soukupové, její střela na vzdálenější tyč minula branku Čemolákové jen o pár centimetrů
08:47 Hezká kombinace Slávistek při vyvezení balonku od vlastní branky, k ohrožení Fajčíkové ale nakonec nedošlo
07:12 Ale po té jsme viděli nebezpečnou střelu pod břevno, kterou ale Fajčíková vyráží
07:05 Domácí se na chvíli usadili před brankou Tatranu, ale je z toho nakonec pouze rozehrávka z rohu
05:35 Binědová odvážně vyvezla balonek přes 3 napadající soupeřky, při pokusu o střelu ji bohužel balonek trochu odskočil, a tak se střela příliš nepovedla
04:17 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
04:17 Tatran se dostává do vedení. Po rozehrávce volného úderu se nekompromisní střelou pod břevno trefuje Pavlína Soukupová
03:50 Fialová střílí, Čemoláková ale bez větších problémů chytá
02:47 Teď už Binědová vystřelila, Fajčíková vyráží. Obrana Tatranu nepustila domácí hráčky k dorážce, a tak Fajčíková po chvilce sbírá balonek ze země
02:29 Binědov se individuálně snažila dostat ke střela, obránkyně Tatranu jí ale míček odebrala
01:51 První střela Tatranu letěla sice mimo branku, ale od mantinelu se odrazila zpět do brankoviště. V tom panoval chvíli zmatek, ale nakonec domácí obrana hostům žádnou střelu nedovolila
00:58 Zatím vidíme opatrný začátek z obou stran