58
  • 58 57:47
    4

ACEMA Sparta Praha - Panthers Praha 6:7
branky: 10. Karolína Stošková, 14. Žaneta Davidová, 18. Žaneta Davidová, 30. Hanna Cabadová, 31. Barbora Kotábová, 43. Julie Pecinová - 7. Klára Schmiedová, 12. Hana Dyntarová, 20. Hana Dyntarová, 22. Klára Schmiedová, 32. Magdalena Klírová, 40. Magdalena Klírová, 44. Eliška Zubová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2:3 + Hana Dyntarová 4; využití: 1:2; diváků: 63; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 18 - Markéta Rundštuková 23; po třetinách: 3:3, 2:3, 1:1
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Náš výkon byl dnes velmi nekonzistentní, v lepších pasážích byla hra slušná, bohužel zatím nedokážeme udržet kvalitu po delší část utkání.
60:00 Komentář hostů Skazko Pavel (Trenér): Velkolepá bitva, která nabídla drama až do konce. Skore se měnilo sem a tam, branky padaly v přesilovkách i oslabeních, atmosféra se dala krájet. Přeji soupeři hodně zdaru v dalších bojích a méně zraněných hráček.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
58:55 Hra je nyní velmi intenzivní. O každý míček je vždy tvrdý souboj. Sparťanky dělají vše pro vyrovnání, obrana Pantherek drží pevně.
57:47 Vyloučen hráč #18 Hana Dyntarová družstva Panthers Praha na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
57:01 Fantastický zákrok na domácím velkém brankovišti předvedla jedna z hráček domácích. Vzápětí vyslala spoluhráčku do protiútoku. Ta netrefila branku v situaci dvě na jednu.
56:35 Protiútok domácích nyní skvěle zachytila domácí brankářka. Následovala dorážka, která šla do tyčky.
55:55 Sparta přešla do hry v šesti hráčkách.
55:50 Timeout ACEMA Sparta Praha
55:22 Hráčky Panthers působí nervózně, nejspíše ze strachu o výsledek. Sparta má nyní více ze hry. Pantherky mají nepříjemné protiútoky.
55:02 Ostrý souboj o míček v rohu domácích. Opět obě hráčky otřesené. Obě  v pořádku.
54:14 Hráčka Panthers s číslem 22 nyní nešikovně spadnula přes hráčku Sparty. Spadla bohužel na hlavu. Na střídačce se oklepala a nyní již opět zasahuje do dění na hřišti.
51:43 Sparťanky přestaly pressovat, hráčky Panthers hrají nyní více s míčkem. Převážně v klidu.
50:59 Střelu od mantinelu hřiště chytnula brankářka hostí.
50:11 Nyní podobná hrubka na druhé straně hřiště. Pantherka odpálila míček, který si sebrala hráčka Sparty. Střela backhandem byla sražená do rohu hřiště.
49:10 Hujerová nyní chytnula téměř samostatný nájezd hráčky Panthers. Situace vzniknula po ztrátě poslední Sparťanské hráčky.
44:54 Obrana Panthers je v oslabení velmi kompaktní, Sparťankám se nedaří vytvořit brankovou příležitost.
44:33 Vyloučen hráč #6 Eliška Zubová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:59 Hráčka domácích nyní poslala přihrávku své spoluhráčce před branku, která byla úplně volná. Bohužel nedosáhla na míček.
43:27 Hráčka Panthers nyní natlačila Sparťanku tvrdě na mantinel. Hra však neustále pokračuje.
43:20 GÓL Panthers Praha! 6:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #6 Eliška Zubová, asistoval #22 Magdalena Klírová (6:7)
42:39 Z tlaku domácích padnula branka po střele z otočky Pecinové.
42:38 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Julie Pecinová, asistoval #38 Barbora Kotábová (6:6)
42:33 Sparťanské hráčky nastoupily do třetiny s velkém odhodláním. Opět neustále napadají, tlačí se do střel.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:34 GÓL Panthers Praha! 5:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová bez asistence (5:6)
38:59 Vyloučen hráč #38 Barbora Kotábová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
38:19 Hráčka Panthers nyní z pressingu donutila udělat Sparťanku chybu, po chybě našla volnou spoluhráčku na středu. Ta šanci promarnila.
37:46 Ostrý souboj u mantinelu. Obě zúčastněné jsou však v pořádku.
37:04 Sparta nyní měla dva rychlé protiútoky, ani jeden neskončil střelou na branku.
35:46 Domácí nyní přestaly pressovat, Pantherky hrají více s míčkem.
35:25 Nebezepčnou střelu od mantinelu chytá brankářka hostí.
34:27 Spartě dělá presing Pantherek čím dál větší problémy.
33:45 Hra je nyní mnohem rychlejší, obě strany přechází po ztrátě hned do pressingu.
31:50 Sparťanky si nedaly přesnou přihrávku v přesilovce, pantherka se z brejku prosazuje a vyrovnává stav utkání.
31:42 GÓL Panthers Praha! 5:5
30:27 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #38 Barbora Kotábová, asistoval #17 Julie Pecinová (5:4)
29:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Hanna Cabadová bez asistence (4:4)
29:22 Branka Sparty byla vstřelená ze standardní situace. Rána byla pěkně umístěná, díky stínění před brankářkou hostí, prosvištěla k tyči.
27:31 Hráčky Panthers nyní zamknuly Spartu na své polovině. Po minutě neustálého tlaku se však dostaly pouze k jedné střele.
26:25 Fantastický zákrok brankářky domácích. Tvrdou střelu ze středu hřiště včetně následující dorážky zlikvidovala.
24:29 Střela domácích od mantinelu, hned následovala dorážka. Brankářka hostích má všechno.
24:19 Sparťanky neustále aktivně napadají, hráčky Panthers nemají na své polovině vůbec čas na rozehrávku.
22:41 Panthers se snaží aktivně napadat hru Sparty.
21:47 Hned od úvodního vhazování jsou hráčky Sparty odhodlanější. I přes přesilovku hostích mají více ze hry.
21:22 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #64 Eliška Tázlerová (3:4)
21:02 Vyloučen hráč #26 Adriana Vebrová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
20:01 Druhá třetina zápasu právě začíná
20:00 Střely v 1. části: 13:11
19:59 První třetina zápasu je u konce, stav 3:3. Ve střelách vedou Panthers - 13:11
19:53 Pro tentokrát dorovnává tým Panterů na 3:3
19:52 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #18 Hana Dyntarová, asistoval #22 Magdalena Klírová (3:3)
17:51 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #17 Julie Pecinová (3:2)
17:51 Julča Pecinová nahrává před bránu a Žanda uklízí balón přímo do kasy!
15:03 Střela Sparty trefuje břevno
14:33 Sparťanskou chybou v rozehrávce se Panterky dostávají k šanci, střela však končí v první hráčce
13:19 Sparta opět dotahuje na 2:2
13:07 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
11:57 Panterky rozehrávají z rohu po neproměněném tresném střílení a dávají gól!
11:56 GÓL Panthers Praha! 1:2
11:54 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #40 Klára Schmiedová.
11:54 Hrubý zákrok Sparty rozhodčí trestají nájezdem. Hráčka s číslem 40 trefuje tyčku
11:35 Panterky jdou samy na brankářku Sparty, střela ale opět letí příliš vysoko
11:10 Vyloučen hráč #6 Eliška Zubová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
10:59 Hráčky Sparty se snaží dostat ke střele
09:14 Sparta dorovnává na 1:1!
09:13 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #18 Karolína Stošková bez asistence (1:1)
08:34 Vyloučen hráč #82 Lucie Drábková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:34 Za hrubý zákrok si jde hráčka Panterů s číslem 82 na dvě minuty sednout
07:53 Panterky mají jednu rozehrávku z rohu za druhou
07:10 Sparta má problém s rozehrávkou, Panthers přechází do pressu
07:02 Brankářka Panterů dostala hokejkou přes prsty, jde si pro náplast
06:16 Další střelu mířenou do levé šibenice již ale golmanka nevychytala. Panterky vstřílí první gól!
06:15 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #94 Ema Najmonová (0:1)
05:57 Panterky se snaží zakončit, ale střela končí v golmance
04:15 Obránkyně Sparty s číslem 42 sama prochází obrannou polovinou hřiště a posílá nahrávku na protější mantinel. Tam ale akce končí
01:53 Panterky se dostávají k první nebezpečné akci na branku, střela ale letí moc vysoko
00:01 Zápas mezi Spartou a Pantery byl právě zahájen