• 57 56:10
    7:3
    (Klubalová)

FBC Liberec - Sklo Bohemia Světlá n/S 7:3
branky: 3. Nicol Červenková, 20. Karolína Klubalová, 26. Tereza Holcová, 42. Lucie Cidlinská, 45. Petra Škodová, 47. Karolína Klubalová, 57. Tereza Holcová - 23. Lucie Vacková, 27. Barbora Beránková, 34. Karolína Urbanová; rozhodčí: Václav Váňa - Tomáš Beran; vyloučení: 2:2 + Veronika Beránková 4; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 22, Julie Marková 2 - Lucie Melicharová 30; po třetinách: 2:0, 1:3, 4:0
60:00 Komentář domácích: Dnes jsme mohli vidět oboustraně bojovný výkon. Moc nám nevyhovovala hra do polné obrany s rychlími protiútoky hostů. Jsem rád, že jsme byli trpělivý a vydrželi jsme tempo i naší aktivní hru, kterou jsme rozhodli ve třetí třetině. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za poporu. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Rosecký Tomáš (Asistent trenéra): Dnes budu stručný. Sehráli jsme vyrovaný zápas, který zlomila ve prospěch Liberce nejlepší hráčka domácích přesnými střelami. A taky hodně oslabení. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:2
58:50 Střídání brankáře. Nový brankář #16 Julie Marková družstva FBC Liberec
58:00 Jak se zdá hosté hrají pod velkým tlakem.
56:10 GÓL FBC Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #25 Tereza Holcová, asistoval #18 Karolína Klubalová (7:3)
56:05 Další bravurný výhoz Fryčové.
55:54 Hra je opět na polovině domacích.
53:02 Hisemová se u mantinelu pere o míček.
49:35 Kopecká jako otravný hmyz na polovině hostů běhá za hráčku s míčkem.
46:28 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (6:3)
46:26 Červenková posílá míček na soupeřovu polovinu.
44:55 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #25 Tereza Holcová (5:3)
44:44 Klubalová s úsměvem na rtech přelevá hru na soupeřovu polovinu.
44:09 Vyloučen hráč #15 Daryna Bank-Bedej družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
41:58 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Lucie Cidlinská, asistoval #17 Petra Škodová (4:3)
41:58 Druhá střela domácího týmu v této třetině a Cidlinská z toho dokázala vyčarovat gól.
41:28 Klubalová střílý, ale trefuje tyčku.
40:00 Buly opět vyhrál domací tým.
40:00 Střely ve 2. části: 12:11
37:59 U domacího týmu je vidět ikonická sehra.
37:33 Vyloučen hráč #69 Veronika Císařová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
36:30 Klubalová díky svým úžasným kličkám obehrála dvě hráčky.
33:14 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #6 Šárka Kudlová (3:3)
30:36 Další ze serie užasných zákroků Liberecké brankařky.
29:59 Liberec v oslabení přesouvá hru na soupeřovu polovinu.
29:41 Vyloučen hráč #26 Karolína Hisemová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
29:25 Hosté hrají bez brankaře.
27:58 Krásná klička Klubalové.
26:38 Další vyhraná bule pro Liberec.
26:37 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková bez asistence (3:2)
25:20 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #25 Tereza Holcová, asistoval #95 Veronika Šmídková (3:1)
24:29 Hra se stále přeléva ze strany na stranu.
22:27 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #46 Lucie Vacková, asistoval #10 Sára Matějů (2:1)
20:42 Klubalová, Škodová a Cidlinsá si hrájí s hráčkami soupeře.
20:00 Buly vyhrál domací tým.
20:00 Střely v 1. části: 13:14
19:38 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #6 Lucie Cidlinská (2:0)
19:21 Hodně pod tlakem situace.
19:15 Vyloučen hráč #67 Veronika Beránková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2+2 minuty za hrubost
17:19 Fryčová po několikáte vykouzlila naprosto genialní zákrok.
15:27 Domací tým opět hraje v plné sestavě.
13:01 Vyloučen hráč #30 Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
12:59 Fryčová opět úžasným zákrokem, blokuje střelu.
12:25 Škodová se pere u mantinelu o míček jako tygr.
10:48 Jirsová střílý, její střelu golmanka blokuje.
08:20 Krásný přesný výhoz Fryčové, zpracovává Cidlinská.
04:18 Fryčová úspěšně vyblokovala další střelu.
02:09 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #30 Nicol Červenková, asistoval #25 Tereza Holcová (1:0)
01:56 Klubalová přesouvá hru na soupeřovu polovinu.
01:26 Hra se odehrává na straně domacích.
00:00 Úvodní buly vyhrál domácí tým.