• 60 59:07
    2:6
    (Gajdošová)

Florbalová akademie MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:6
branky: 12. Bára Klikarová, 56. Barbora Pelcová - 17. Barbora Poláchová, 24. Nela Kubalčíková, 48. Jana Horečková, 55. Nela Sikorová, 58. Nela Kubalčíková, 60. Nela Kubalčíková; rozhodčí: Petr Bína - Přemysl Bališ; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Klára Šimonová 40 - Amelie Kotásková 21; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:4
60:00 Komentář hostů Miklas Ondřej (Trenér): Paradoxní hodnocení oproti včerejšku. Výkon nebyl až tak kvalitní jako včera, nicméně na 3 body bohatě stačil. Je fajn, že naše střelecká produktivita se stále drží na obstojných 0,021 procenta gólů na tutovku. Děkujeme soupeři za utkání a rozhodně mu neděkujeme za začátek utkání o půl páté. Adéla Mozdřenová říká, že Mladá Boleslav je moc hezké město.
60:00 Komentář domácích: Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:19
59:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #89 Blanka Gajdošová (2:6)
58:37 Timeout Florbalová akademie MB
57:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #27 Barbora Poláchová (2:5)
55:44 GÓL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #77 Barbora Pelcová, asistoval #7 Sára Kolomazníková (2:4)
54:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová bez asistence (1:4)
53:27 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #20 Nela Sikorová.
53:20 Vyloučen hráč #89 Blanka Gajdošová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
51:46 Vyloučen hráč #11 Bára Slušná družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
47:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #20 Nela Sikorová (1:3)
46:13 Kublačíková se dostala do šance, ale spálila ji.
43:02 Pelcová se z posledních sil dostala na svou střídačku. Zdravotník práci však neměl. Díky bohu.
40:01 Jak je tradicí, Vítky vyhrály buly.
40:00 Střely ve 2. části: 5:16
39:28 Pelcová neproměňuje šanci při osamocené situaci před bránou Vítkovic.
34:55 Vyloučen hráč #5 Tereza Šimečková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
34:44 Vyloučen hráč #20 Nela Sikorová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:02 Plchová střílí, ale netrefuje zařízení.
23:52 Další únik Vítkovic končí ve vestě Šimonové.
23:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
22:44 Hlušičková předběhla tři hráčky z vítek a při návratu ještě dokázala sebrat míček a vyslat Halouzkovou do útoku.
21:06 Rychlé točení hry ze strany Vítek. Šimonová opět míček v ruce.
20:01 Opět buly pro vítky, bolka stále ve čtyřech.
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:53 Vyloučen hráč #41 Kristýna Halousková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování florbalky
17:52 Jedličková ukazuje skvelý driblink za brankou šimonové a posílá míček před branku. Tam ho však nachází Pavlíčková a uklidňuje situaci.
16:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Barbora Poláchová, asistoval #33 Adéla Částečková (1:1)
16:40 Vítky se doslaty z tlaku a rychlím brejkem vyrovnávají.
16:27 Bolka má Vítky pod tlakem.
14:35 Opět skvělý zákrok Šimonové!!!
13:34 Šimonová nezpře svoje geny. Však i její bratr Vojta chytá ve stejném klubu se skvělými výsledky.
12:00 Po inkasované brance se tvrdost hry zvýšila, ale vše v rámci pravidel.
11:58 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #38 Bára Klikarová bez asistence (1:0)
09:22 Bránění tělem Bolce vrací roh, ale Vítky zachytili a vrací Šimonové.
08:02 Vrácená výhoda vrací vítkovické juniorky před branku Kláry Šimonové. Ta vytahuje zákrok, za který by se ani Kavka nemusel stydět a drží holky z bolky ve vyrovnaném stavu.
07:29 Šimonová rybičkou zalehá míček a hra se opět posouvá na vítkovickou stranu.
05:48 Tlak se přesunul před branku Vítkovic, tu ale drží Kotásková bez problému čistou.
04:33 Šimonová vyražením vysílá Plchovou, ta se dostala až do zakončení, ale trefila blok.
04:01 Vítkovice ukazují zuby tlakem za brankou.
02:33 Mozdřenová zkouší a šimonová vyráží maskou.
01:46 šimonová si připisuje 3. zákrok. Vítkovické juniorky nechtějí zaostat za áčkem žen.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.