• 60 59:13
    7:3
    ()

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:3
branky: 18. Rozálie Janošová, 25. Radka Niemczyková, 32. Adéla Červenková, 54. Kristýna Gajdečková, 55. Kristýna Gajdečková, 58. Radka Niemczyková, 60. Karolína Bínová - 21. Michaela Richtrová, 24. Ema Forštová, 56. Adéla Haaszová; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 9 - Zita Kočmaroš 27; po třetinách: 1:0, 2:2, 4:1
60:00 Komentář hostů Král Šimon Jakub (Trenér): Velmi dobrý výkon jsme dnes předvedli, plnili jsme vše, co jsme si před zápasem řekli. Dvě třetiny jsme byli schopni hrát s týmem vrchní části tabulky velmi vyrovnané utkání. Bhužel k závěru zápasu přišla chvilková ztráta koncentrace, která utvrdila vítězství soupeře. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): S nově poskládanými pětkami a s částí holek na zasloužené pauze jsme čekali, že to bude dost rozhárané. I přesto jsme si vytvořili obří množství střeleckých příležitostí, které jsme ale občas až nepochopitelně nedokázali dostat do branky a až do závěru zápasu se tak soupeř držel na dostřel. I proto jsme rádi za 3 body a jdeme se dobře vyspat na zítřek.
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
59:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #71 Karolína Bínová bez asistence (7:3)
57:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #23 Nela Blažková (6:3)
57:46 Pitáková výborně vybojovala balónek, potáhla si to, následně nahrála na druhou stranu, na Vojtěškovou, ale ta se netrefuje.
57:04 Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
55:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Adéla Haaszová bez asistence (5:3)
55:44 Bínová propadla a je z toho gól.
54:49 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
54:49 Vyloučen hráč #16 Běla Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
54:05 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Kristýna Gajdečková, asistoval #65 Radka Niemczyková (5:2)
54:05 Gajdečková se během 20ti vteřin trefuje 2x.
53:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Kristýna Gajdečková, asistoval #7 Zoe Šarlota Srničková (4:2)
50:46 Klubalová našla Niemczykovou v brutální šanci, kdy stála sama před bránou, ale trefuje pouze tyč.
45:58 Gajdečková si obehrála 3 hráčky, ale střela ji už moc nevyšla.
41:32 Niemczyková zakončuje pouze do gólmanky.
40:29 Keberlová na střed, kde byla v dobré pozici Červenková, ale ta zakončuje vedle.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny pro domácí tým.
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
39:21 Bajgarová pouze do bloku.
39:09 Domácím se nepodařilo využít přesilovku.
38:12 Klubalová střílí vedle, a při druhém pokusu netrefuje balón.
37:06 Vyloučen hráč #29 Karolína Prošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:02 Střela Novotné končí v rohu.
31:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #3 Nikol Pitáková (3:2)
29:54 Forštová se na první šanci trefuje pouze do Hriškové, poté z výjezdu střílí hodně mimo.
28:18 Pitáková vyslala hezkou střelu, kteru hostující gólmanka vyráží helmou.
27:07 Toto utkání přivedlo do ČPP Arény 40 diváků.
25:18 Blažková střílí vedle.
24:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková bez asistence (2:2)
24:54 A máme tady vyrovnaný stav!
23:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #88 Ema Forštová, asistoval #84 Eliška Hladíková (1:2)
23:51 Holky si opět nepohlídaly předbrankový prostor.
23:23 Pitáková poslala cross na Vojtěškovou, ale její střelu hostující brankářka vyráží.
20:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová, asistoval #24 Adéla Haaszová (1:1)
20:57 Domácí obránkyně si neuhlídaly předbrankový prostor a tak SKV vyrovnává utkání.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 11:2
19:01 Právě začala poslední minuta 1. třetiny.
18:41 Domácí na balónku, uklidňují hru.
17:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #73 Rozálie Janošová, asistoval #52 Emma Bajgarová (1:0)
17:54 Máme tady první gól zápasu!
17:35 Domácí Glacová ve velké šanci.
12:38 Pitáková výborně přečetla myšlenku hostující obránkyně, poté udělala otočku, ale vystřelila pouze vedle.
10:10 Klubalová na Niemczykovou, ale ta se trefuje pouze do gólmanky.
08:45 Vyloučen hráč #52 Emma Bajgarová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
05:44 První lajna SKV nám předvádí docela hezké rozehrávající akce.
04:03 Bínová na Červenkovou, ale ta trefuje pouze gólmanku hostí.
03:42 Gajdečková trefuje tyč.
02:35 Hosté ve velké šanci, ale Caltíková to hasí.
00:01 Úvodní buly pro hostující tým.