• 59 58:49
    4:1
    ()

FBS Olomouc - BLACK ANGELS 4:1
branky: 4. Valentýna Zerzánová, 30. Klára Horčičková, 58. Šárka Zhébalová, 59. Valentýna Zerzánová - 18. Tereza Staňková; rozhodčí: Radek Šiška - Lukáš Axmann; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 22 - Hana Kuchařová 25; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:0
60:00 Komentář hostů Chaloupecká Markéta (Vedoucí): Velmi vyrovnané utkání, v posledních minutách jsme si vyzkoušely hru v šesti, kde jsme bohužel inkasovaly 2 góly. Soupeřům, rozhodčím a divákům děkujeme za zápas.
60:00 Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér): Těžký zápas, na který jsme se důkladně připravovali. Za Ostravským duem jsou Bleci naším nejčastějším soupeřem a vždy jsou to vyrovnané zápasy. I dnes, až do soupeřova power play, byl zápas vyrovnaný, my hráli víc na míčku, BA měl dynamičtější pohyb. Pokud jsme hráli podle taktických pokynů, nepouštěli jsme soupeřky do žádných větších akcí, v okamžiku, kdy jsme se s nimi rozhodli honit, dělal nám jejich pohyb a důraz problémy, podle mě dnes rozhodl větší kolektivní výkon na naší straně. Osobně považuji BA za jednoho z favoritů soutěže, jsem rád, že jsme je dokázali porazit. nPřeji soupeři pohodovou cestu do Prahy a hodně štěstí do dalších zápasů!
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
58:49 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová bez asistence (4:1)
57:50 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #67 Anna Ševčíková (3:1)
56:50 Timeout BLACK ANGELS
56:50 Hosté to zkusí v šesti.
56:17 Fuchsová měla obrovskou šanci na vyrovnání, ovšem trefila pouze spojnici.
55:13 Hlaviznová těsně minula zařízení.
54:42 Tlak olomouckých hráček pokračuje i po přesilovce, ale domácím se nedaří propálit Kuchařovou.
51:38 Vyloučen hráč #6 Nicol Fryčová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
49:48 Fuchsová vyslala pumelici na Hodulíkovou, která si ale s touto střelou poradila.
46:44 Vyloučen hráč #36 Nikola Štekerová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:44 Štekerová zastavila nedovoleně Ševčíkovou a FBS si zahraje druhou přesilovku.
46:16 Nyní na míčku olomoucké hráčky, které se snaží založit protiútok.
43:19 Třetí třetina se hraje zatím bez větších šancí, ovšem ze hry majií více hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:39 Horčičková to zkusila od mantinelu, Kuchařová zasahuje.
38:41 Fuchsová zkusila nebezpěčnou střelu, která nadělala Hodulíkové a obraně FBS problémy.
37:50 Hlaviznová to zkusila backhandem po vzoru kapitána dorostenců FBS, Martina Daniše, ale neúspěšně.
37:11 Olomoucké si v přesilovce nedokázaly vytvořit nějakou výraznější šanci, pokračuje se již v rovnovážném počtu.
34:43 Vyloučen hráč #29 Anna Žitná družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
34:43 Mrázková byla tvrdě dohrána Žitnou, která za tento zbytečný přestupek putuje na trestnou lavici.
32:09 Fryčová zvolila variantu dlouhého "nákopu", ovšem míček vedl pouze na olomoucké hole.
30:21 Krupičková posadila Fryčovou na zem, ovšem na nic dalšího se, bohužel pro domácí, nezmohla.
29:53 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (2:1)
29:53 Horčičková zametla míček do prázdné, domácí se dostávají do vedení.
28:41 Zhébalová krásně prošla přes tři hráčky, našla nikým nehlídanou Vaculovou, ale ta nedokázala trefit míček.
25:12 Vaculová střelou z výběhu míjí branku hostů.
22:29 Hodulíková si připisuje excelentní zákrok a získává balón pro FBS.
21:01 Mrázková blokuje střelu Majerové, míček končí mimo hrací plochu.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:31 Váňová hodila míček na Staňkovou jako brambory do sklepa a Blaci ztrácí míček.
17:53 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tereza Staňková, asistoval #16 Linda Fuchsová (1:1)
17:11 Zmrzlá vyslala do brejku Stokláskovou, která si na pražskou golmanku nepřišla.
14:21 Hodulíková již potřetí vyhazuje míček daleko od své branky a také se potřetí dokutálel až do náručí Kuchařové.
13:37 Fuchsová zakopla o čáru a ztratila míček, který získává Mrázková v obranném pásmu.
11:55 Čočková dobře našla Mrázkovou, která nedokázala usměrnit míček mezi tři tyče.
10:02 Koželuhová zahrozila hned třikrát v krátkém časovém úseku, Hodulíková si připsala tři skvělé zákroky.
08:12 Vaculová předložila míček Zhébalové, která těsně minula svatyni Kuchařové.
07:17 Zerzánová poslala "Uničov" směrem dopředu, Žitná ale míček uhlídala a nedovolila olomouckým hráčkám zahrozit.
06:52 Staňková se drala dopředu, avšak marně - byla zastavena Hlaviznovou.
05:29 Horčičková zkusila střelu z pravé strany, ale vyprášila pouze betony Kuchařové.
03:25 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #71 Klára Horčičková (1:0)
03:25 Horčičková našla Zerzánovou, která z velkého brankoviště propálila Kuchařovou.
02:13 Zhébalová hledala Vaculovou, ta ale nedokázala trefit míček přesně.
01:02 Majerová zachytila výhoz Hodulíkové a získává míček pro svůj tým.
00:38 Blaci získávají míček a rozehrávají.