3:11
    Petra ŠKODOVÁ
    (Cidlinská)

SK Meťák České Budějovice - FBC Liberec 3:11
branky: 8. Marie Jozová, 33. Klára Jiříková, 34. Klára Jiříková - 3. Agáta Kučerová, 3. Karolína Klubalová, 8. Karolína Klubalová, 13. Lucie Cidlinská, 23. Karolína Klubalová, 26. Kateřina Jirsová, 34. Karolína Hisemová, 38. Kateřina Jirsová, 49. Karolína Klubalová, 51. Karolína Klubalová, 55. Petra Škodová; rozhodčí: Jan Lukáč - Tomáš Čekan; vyloučení: 4:0; využití: 0:3; diváků: 22; zásahy brankářů: Eliška Bártová 24 - Aneta Fryčová 31; po třetinách: 1:4, 2:4, 0:3
60:00 Komentář hostů Navrátil Ondřej (Trenér): Čekal nás nevyzpytatelný a houževnatý soupeř. Jsem moc rád, a i s troufnu říci, že se nám po celých šedesát minut dařilo hrát naši hru a dělat, na čem jsme se domlůvili.  Soupeřkám  děkujeme za zápas.
60:00 Komentář domácích Zimová Eliška (Trenér): Za nás špatný nástup do zápasu. Bylo zde 14 spících šípkových Růženek a bylo těžké se probrat. Poté bylo náročné stáhnout náskok soupeře. Dále jsme netrestaly jejich chyby a to se pak těžko dorovnává. Děkujeme za za zápas a přejeme mnoho štěstí.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
54:04 GÓL FBC Liberec! 3:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #74 Lucie Cidlinská (3:11)
52:47 Vyloučen hráč #7 Adéla Řežábová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
50:52 GÓL FBC Liberec! 3:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (3:10)
48:10 GÓL FBC Liberec! 3:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (3:9)
40:00 Střely ve 2. části: 15:11
37:50 GÓL FBC Liberec! 3:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #75 Kateřina Jirsová, asistoval #17 Petra Škodová (3:8)
36:55 Vyloučen hráč #34 Klára Jiříková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
33:40 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:7
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková bez asistence (3:7)
33:23 GÓL FBC Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Karolína Hisemová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (2:7)
32:35 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #17 Anna Pražáková (2:6)
25:27 Timeout SK Meťák České Budějovice
25:27 GÓL FBC Liberec! 1:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #75 Kateřina Jirsová, asistoval #18 Karolína Klubalová (1:6)
24:55 Vyloučen hráč #6 Sabina Staňková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
22:11 GÓL FBC Liberec! 1:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #25 Tereza Holcová (1:5)
20:00 Střely v 1. části: 8:15
18:03 Vyloučen hráč #7 Adéla Řežábová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
12:30 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Lucie Cidlinská, asistoval #17 Petra Škodová (1:4)
07:51 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (1:3)
07:12 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #15 Marie Jozová, asistoval #10 Anežka Macháčková (1:2)
02:33 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (0:2)
02:15 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Agáta Kučerová, asistoval #76 Valentina Kopecká (0:1)