1

2

4.

FBŠ SLAVIA Plzeň - ACEMA Sparta Praha 6:7pn
branky: 11. Milena Lendelová, 13. Simona Staňková, 29. Victoria Binědová, 34. Edita Boháčková, 41. Simona Staňková, 51. Linda Zborníková - 23. Tereza Krejčí, 23. Nikola Vostřáková, 33. Aneta Suková, 37. Aneta Navrátilová, 49. Aneta Navrátilová, 57. Hanna Cabadová, N Aneta Navrátilová; rozhodčí: Filip Martinkovič - Adam Hofhansl; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 14 - Karolina Hujerová 22; po třetinách: 2:0, 2:4, 2:2, 0:0
Komentář domácích Vokáč Jan (Asistent trenéra): Dnes jsme si nezasloužili prohrát, bohužel díky našim individuálním chybám jsme soupeře pustili do zápasu a po celou dobu ho v něm udržovali a dovedli je až k nájezdům. Soupeř si jinak za celý zápas nic sám nevytvořil. První třetina z naší strany byla dominantní a je skoro až hřích, že jsme si z ní odnesli vedení pouze o 2 góly. Chci holkám poděkovat a smeknout před nimi pomyslný klobouk, je vidět, že cesta, kterou jsme jsme se společně vydali nese úspěch a naše výkony jsou zápas od zápasu lepší a lepší. Děkuji divákům za hezkou kulisu a soupeři za férový zápas.
Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): První třetina byla z naší strany špatně organizovaná. Zbytek utkání byl již lepší a proto jsme dokázali utkání vyrovnat a následně v nájezdech i zvítězit. Plzeň oproti našemu prvnímu vzájemnému utkání udělala velký pokrok, porazit je dnes bylo velmi těžké porazit. Jsem moc rád, že jsme konečně dokázali vyhrát takto vyrovnané utkání - jsou to nesmírně cenné zkušenosti, které náš mladý tým potřebuje.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #79 Victoria Binědová , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #12 Aneta Navrátilová a vstřelil rozhodující gól (6:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #79 Victoria Binědová a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #57 Nikola Vostřáková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #59 Andrea Marková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #22 Lucie Dryáková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #55 Tereza Duchková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #71 Aneta Suková a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
61:13 Vyloučen hráč #12 Aneta Navrátilová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:32 Timeout ACEMA Sparta Praha
56:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Hanna Cabadová bez asistence (6:6)
55:13 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
55:13 Vyloučen hráč #27 Karolína Sembdnerová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
50:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #88 Linda Zborníková, asistoval #50 Edita Boháčková (6:5)
48:50 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Aneta Navrátilová, asistoval #18 Karolína Stošková (5:5)
40:17 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Simona Staňková, asistoval #59 Andrea Marková (5:4)
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
36:09 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Aneta Navrátilová, asistoval #22 Lucie Dryáková (4:4)
35:30 Vyloučen hráč #79 Victoria Binědová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
33:43 Vyloučen hráč #22 Lucie Dryáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
33:02 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #50 Edita Boháčková, asistoval #88 Linda Zborníková (4:3)
32:53 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #71 Aneta Suková bez asistence (3:3)
28:40 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #55 Tereza Duchková (3:2)
22:50 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #57 Nikola Vostřáková, asistoval #12 Aneta Navrátilová (2:2)
22:21 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #42 Tereza Krejčí, asistoval #18 Karolína Stošková (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 14:6
14:42 Vyloučen hráč #38 Barbora Kotábová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
12:10 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Simona Staňková, asistoval #79 Victoria Binědová (2:0)
10:28 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #68 Milena Lendelová, asistoval #50 Edita Boháčková (1:0)