• 51 50:32
    1:8
    (Procházková)

Sklo Bohemia Světlá n/S - BLACK ANGELS 1:8
branky: 15. Barbora Beránková - 11. Agáta Procházková, 21. Nicol Fryčová, 29. Agáta Procházková, 32. Linda Fuchsová, 38. Eliška Koželuhová, 48. Kateřina Jakešová, 50. Barbora Beránková, 51. Linda Fuchsová; rozhodčí: Petr Jindra - Josef Pařízek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 14 - Eliška Svrčková 11; po třetinách: 1:1, 0:4, 0:3
60:00 Komentář hostů Chaloupecká Markéta (Vedoucí): Nastoupily jsme do 1/3 vlažným tempem, další třetiny jsme tempo zvýšily, což rozhodlo zápas. Soupeřům, rozhodčím a divákům děkujeme.
60:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Vedoucí): Dnes jsme narazili na velkou kvalitu, není náhodou že holky z Black Angels jsou na špici tabulky. První třetinu jsme ještě zvládali držet krok, ale od druhé třetiny jsme tahali za kratší konec. Přesto musíme ocenit, že to holky nevzdaly a makaly na plno až do konce. Škoda, že jsme vstřelili jen jeden gól. Děkujeme soupeři a přejeme úspěšnou sezónu.
60:00 Střely ve 3. části: 3:8
57:16 Světlá se snaží ale nic moc z toho
50:32 GÓL BLACK ANGELS! 1:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #31 Agáta Procházková (1:8)
49:28 GÓL BLACK ANGELS! 1:7
Vlastní branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková (1:7)
47:24 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Kateřina Jakešová, asistoval #84 Adéla Gomolová (1:6)
47:24 Dvě šance, druhá končí golem
43:30 Všude nepřesnosti
40:10 Střela Zikmundové mimo
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:30 Světlá pár šancí má, ale bez výsledku
37:44 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #36 Nikola Štekerová (1:5)
33:00 Probudili se domácí fanoušci
32:25 Tato třetina patří Blekům
31:35 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (1:4)
28:25 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #76 Vendula Kolkusová (1:3)
20:52 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #6 Nicol Fryčová, asistoval #53 Lucie Šárová (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 4:5
14:52 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #6 Šárka Kudlová (1:1)
10:51 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #5 Karolína Majerová (0:1)
02:48 Zatím vyrovnaná hra, oba týmy měly šance
00:03 Buly pro hosty