57
  • 57 56:52
    2

Panthers Praha - FBC Liberec 5:8
branky: 18. Magdalena Klírová, 30. Zuzana Cihelková, 33. Emily Maurerová, 36. Magdalena Klírová, 48. Hana Dyntarová - 1. Markéta Šorfová, 6. Agáta Kučerová, 11. Petra Škodová, 13. Petra Škodová, 28. Markéta Šorfová, 29. Kateřina Jirsová, 29. Nicol Červenková, 34. Karolína Klubalová; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 24 - Aneta Fryčová 21; po třetinách: 1:4, 3:4, 1:0
60:00 Komentář domácích Skazko Pavel (Trenér): Podobná situace jako ve včerejším zápase. Nechali jsme si utéct začátek zápasu a soupeři dopřáli dostatečný náskok. I přes výrazné zlepšení v průběhu zápasu, to na body nestačilo. Přejeme sopeři hodně štěstí ve zbytku sezóny, předvádí doposud velmi hezké výkony.
60:00 Komentář hostů Navrátil Ondřej (Trenér): Pěkně rozehrané utkání, které jsme si v závěru trochu zkomplikovali a dovolili jsme domácím se vrátit zpět do zápasu. Ukázalo se, že koncentraci musíme udržet po ceklých šedesát minut hry a ne, pouze v klíčových situacích. Jsem rád, že jsme to v hlavách tentokrát zvládli. V samám závěru se ukázala naše síla, a ať ve čtyřech, nebo ve dokonce třech jsme si závěr pohlídali. Holkám chci poděkovat za bojovnost a týnmového ducha. Soupeřkám přejeme hodně štěstí.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
56:52 Vyloučen hráč #30 Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
51:12 Vyloučen hráč #30 Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za zvedání florbalky
51:03 Vyloučen hráč #75 Kateřina Jirsová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
47:52 GÓL Panthers Praha! 5:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #18 Hana Dyntarová, asistoval #40 Klára Schmiedová (5:8)
47:14 Timeout Panthers Praha
47:14 Vyloučen hráč #26 Karolína Hisemová družstva FBC Liberec na 2 minuty za zvedání florbalky
44:43 Vyloučen hráč #90 Linda Srbová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
36:00 Vyloučen hráč #18 Hana Dyntarová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
35:19 GÓL Panthers Praha! 4:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová, asistoval #24 Zuzana Cihelková (4:8)
33:52 GÓL FBC Liberec! 3:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #74 Lucie Cidlinská (3:8)
33:15 Vyloučen hráč #22 Magdalena Klírová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
32:46 GÓL Panthers Praha! 3:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #59 Emily Maurerová, asistoval #16 Karolína Kutalová (3:7)
30:47 Vyloučen hráč #74 Lucie Cidlinská družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
29:33 GÓL Panthers Praha! 2:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková bez asistence (2:7)
28:54 GÓL FBC Liberec! 1:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #30 Nicol Červenková, asistoval #58 Alexandra Rašková (1:7)
28:05 GÓL FBC Liberec! 1:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #75 Kateřina Jirsová, asistoval #74 Lucie Cidlinská (1:6)
27:27 GÓL FBC Liberec! 1:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #18 Karolína Klubalová (1:5)
20:00 Střely v 1. části: 8:11
17:03 GÓL Panthers Praha! 1:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová, asistoval #18 Hana Dyntarová (1:4)
12:36 GÓL FBC Liberec! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #18 Karolína Klubalová (0:4)
10:19 GÓL FBC Liberec! 0:3
05:12 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Agáta Kučerová, asistoval #17 Petra Škodová (0:2)
00:54 GÓL FBC Liberec! 0:1