• 59 58:19
    11:6
    (Fuchsová)

BLACK ANGELS - SK Meťák České Budějovice 11:6
branky: 1. Agáta Procházková, 8. Michaela Maříková, 15. Anna Žitná, 17. Karolína Majerová, 23. Kateřina Jakešová, 23. Linda Fuchsová, 28. Vendula Kolkusová, 34. Agáta Procházková, 41. Barbora Kupilíková, 57. Vendula Kolkusová, 59. Vendula Kolkusová - 7. Klára Jiříková, 29. Klára Jiříková, 32. Klára Jiříková, 38. Sabina Staňková, 44. Klára Jiříková, 52. Marie Jozová; rozhodčí: Antonín Pavlíček - Jakub Vycpálek; vyloučení: 0:1 + Anna Pražáková 4; využití: 1:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 15 - Eliška Bártová 26; po třetinách: 4:1, 4:3, 3:2
60:00 Komentář domácích Fuchs Vladimír (Asistent trenéra): Zapas v nizsim tempu, tyto zapasy jsou vzdy narocnejsi, pokud se prizpusobi hra souperi. Ale pro nas nakonec uzitecne utkani. pro vyzkouseni rotace hracek a hernich variant. Kontrolovane utkani. Dekujeme souperi, divakum, rozhodcim.   n
60:00 Komentář hostů Zimová Eliška (Trenér): Holkám děkuji za zápas. V tak malém počtu odehrát 6o minut a poctivě plnit věci, co byly řečeny. Škoda vyloučení, které možná lehce rozhodlo zápas. Myslím, že náš "beton" místy působil soupeři problémy a těžko prolamoval naší obranu. Ještě jednou holky děkuji.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
58:19 GÓL BLACK ANGELS! 11:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #16 Linda Fuchsová (11:6)
56:16 GÓL BLACK ANGELS! 10:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #5 Karolína Majerová (10:6)
54:16 Fantastický zákrok maskou Elišky Svrčkové.
51:34 GÓL SK Meťák České Budějovice! 9:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #15 Marie Jozová, asistoval #14 Markéta Míchalová (9:6)
51:34 Chyba v rozehrávce a hosté snižují.
50:23 Kolkusová do hráčky před sebou.
50:16 Střela Fryčové pouze do golmanky.
46:40 Kupiliková pouze do hráčky před ní.
45:19 Gólmanka hostů je celkem drží i když dostala hodně gólů.
44:32 Pár lidí by tu přálo gól fryčové a Výborné, ale zatím nic.
44:02 Dnes padá hodně gólu, ale hosté je dávají hlavně z brejků
43:15 GÓL SK Meťák České Budějovice! 9:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #98 Barbora Zimová (9:5)
40:35 GÓL BLACK ANGELS! 9:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #90 Barbora Kupilíková, asistoval #31 Agáta Procházková (9:4)
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:59 Druhá třetina skončila.
39:30 Dnes je tu plno Chodováků zajímal by mě důvod je to kvuli Anet Jarolímové?
39:16 Hostům nelze upřít snahu, ale to nestačí.
38:23 Anet Jarolímové dnes podle mého názoru schází její partačka Markét Chaloupecká.
37:22 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #6 Sabina Staňková, asistoval #39 Petra Skříšovská (8:4)
35:49 Možná bych se radši bavil s Prochym juniorem než psát on-line.
34:33 Hráčka Meťáka zkusila backhendem zasunout, ale gól z toho není.
33:57 GÓL BLACK ANGELS! 8:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #5 Karolína Majerová (8:3)
33:18 Procházková zvyšuje střelou do šibenice.
31:32 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:3
30:30 Utkání je celkem nudné nehraje se na horu dolu, ale jednoznačně více ze hry mají BA.
28:45 Chtěl bych pozdravit Maky Chaloupeckou a popřát jí brzké uzdravení.
28:13 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková z trestného střílení (7:2)
27:49 GÓL BLACK ANGELS! 7:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #31 Agáta Procházková (7:1)
27:49 Vendy Kolkusová se nemílí a zvyšuje skóre.
22:39 GÓL BLACK ANGELS! 6:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #90 Barbora Kupilíková (6:1)
22:39 Další gól v síťi Budějek.
22:00 GÓL BLACK ANGELS! 5:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Kateřina Jakešová, asistoval #36 Nikola Štekerová (5:1)
22:00 První gól druhé třetiny vstřelila Kateřina Jakešová.
20:00 Střely v 1. části: 13:5
18:25 Black Angels je jednozačně lepším týmem na hřišti a zaslouženě si jdou pro vítězství.
16:35 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Karolína Majerová, asistoval #99 Denisa Výborná (4:1)
14:45 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Anna Žitná, asistoval #90 Barbora Kupilíková (3:1)
14:45 Black Angels využívají přesilovou hru.
14:05 Vyloučen hráč #17 Anna Pražáková družstva SK Meťák České Budějovice na 2+2 minuty za sekání
14:05 Střela Black Angels končí mimo branku.
12:47 Vyloučen hráč #14 Markéta Míchalová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
12:47 Přesilová hra nic moc.
07:20 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #32 Michaela Maříková, asistoval #31 Agáta Procházková (2:1)
07:20 Maříková zvyšuje skóre.
06:39 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #39 Petra Skříšovská (1:1)
06:39 Máme tu vyrovnávající gól, kdy hráčka šla sama na Svrčkovou a nemílila se.
05:19 Hosté měli také šanci, ke skórování, ale domácí tým podržela Svrčková.
04:08 Hostíé za první třetinu zatím nevystřelili na branku.
02:48 Střela Kupilíkové zblokována.
00:46 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #99 Denisa Výborná (1:0)
00:46 Dlouho to netrvalo a domácí tým vede 1:0