59
  • 59 58:12
    Olomouc

FbŠ Bohemians - FBS Olomouc 2:4
branky: 4. Tereza Spoustová, 22. Marie Čápová - 29. Valentýna Zerzánová, 47. Šárka Zhébalová, 52. Tereza Hlaviznová, 55. Tereza Hlaviznová; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 5:1; využití: 1:3; diváků: 18; zásahy brankářů: Tereza Kučerová 17 - Klára Hodulíková 12; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:3
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Já dnes nebudu dlouhý, protože bych napsal to samé co kolega Ondřej. Velmi kvalitní florbal, který musel bavit. Není náhoda, že je Olomouc na prvním místě a je opravdu škoda, že spolu nehrajeme více zápasů. Týmu Olomouce děkujeme a doufám, že se letos ještě potkáme:-) Florbálku zdar a zítra od 14:00 jdeme opět do boje!
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): V letošní sezoně nejlepší zápas. Musím smeknout před oběma týmy, obrovské tempo, nasazení, kvalita odpovídaly souboji týmů z horního patra tabulky. Kombinacetoho nejlepšího z juniorského a dospělého florbalu, pro diváky myslím zážitek, trenérům plesalo srdíčko (a chvílemi tekly nervy). Bohemka předvedla to nejlepší, co jsem u ní za poslední dobu viděl, chvílemi jsme tahali za kratší konec, ale trpělivá hra a chladnějš hlava se nám vyplatila. Holky odvedly poctivý výkon, patří jim můj velký dík. nJeště jednou to shrnu - výkon obou týmů hodný minimálně semifinále ligy.
60:00 Střely ve 3. části: 4:7
60:00 Je tady konec zápasu. Domácí tentokrát opravdu doplatili na častá a občas zbytečná vyloučení, ze kterého Olomouc nemilosrdně trestala. Byl to ale velice pěkný zápas juniorské ligy, ze kterého se loučí a na další zápas zve Honza Smoke Smoček
59:43 Už to s Bohemkou nevypadá dobře. 17 vteřin do konce a míč má Olomouc
58:56 Domácí v šesti. Je to boj.
58:12 Timeout FBS Olomouc
57:56 Vaculová v kontru netrefuje prázdnou bránu. Je to bitva. Ondra Čočkys si bere time. 2 minuty do konce
57:10 Obrovská šance Zerzánové po výhozu. Batman ovšem není žádný nazdárek
56:48 Obě lavičky žijí zápasem. Domácí jsou v šesti.
54:56 Timeout FbŠ Bohemians
54:56 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #67 Anna Ševčíková (2:4)
54:31 Vyloučen hráč #61 Lucie Čermáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
54:31 Sekání, bohužěl. Čermi se do toho opřela, ale v rozporu s pravidly. Čeká nás přesilovka hostů, což se domácím nehodí. A než jsem to dopsal, hosté využívají. Tereza Hlaviznová střílí, omoloucký Jarda Jágr nahrává.
53:45 Zerzánová má skutečně zrychlení nekolika G, ale nakonec opět v šanci Markéta Seidlerová
51:39 Maki Seidlerová jen tesně vedle
51:11 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #68 Gabriela Vaculová (2:3)
51:10 Trestný úder v blízkosti branky FbŠ Bohemians končí v síti domácích. Domácí musí ještě zabrat a bojovat!
49:40 Hra se teď vyrovnala. Zápas pomalu jede do finále
48:25 Aneta Faltová v šanci, Klára Hodulíková nohou vyráží
46:23 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #71 Klára Horčičková (2:2)
46:23 A je vyrovnáno! Domácí hráčky už další oslabení nevybraly. Začínáme zápletku od začátku
45:57 Vyloučen hráč #34 Tereza Spoustová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
45:57 Teď vybojovala Mája míček, ale teprve začně regulérní přesilovka Olomouce.
44:30 Domácí, konkrétně Téra Spoustová, sekají a půjdou opět do oslabení. Olomouc zatím kombinuje v šesti
42:12 Přesilovka zatím trochu bez tempa, ale Olomouc se snaží připravit šanci. Zbyvá 30 sekund
40:54 Vyloučen hráč #21 Aneta Faltová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání
40:54 A opět domácí chybují při střídání, na trestnou míří Aneta Faltová.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
40:00 Druhý díl u konce. A jak už to u dobrých seriálů bývá, rozzuzlení se dozvíme az v části závěrečné.
39:25 Po hezké kombinaci ze středu v šanci  Nela Kočvarová
37:10 V šanci Kačka Ciblová, trochu jí přitom osekali jako vánoční stromek do stojanu. Rozhodčí ale s klidem, nevylučují
32:16 Obrovská šance Olomouce, Batman trochu nejistě, ale pak roztáhl křídla a míč za čáru neprošel. Tlak Olomoce ale narůstá
31:45 Střílí se na všechny strany. Je to opravdu pěkný zápas
28:39 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #49 Kateřina Čočková (2:1)
28:39 ​Hosté využívají přesilovku a snižují. Domácí se dostali do lisu, ze kterého neunikli. Tempo se stále zvyšuje
27:51 Vyloučen hráč #6 Denisa Hebíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
27:51 Domácí jdou za katr. Konrétně Denisa Hebíková za sekeru, kterou by se mohl chlubit kdejaký středověký bojovník
27:25 A teď velká šance Olomouce. Těsně nad. Hraje se opravdu nahoru dolů a nikoliv do stran.
25:46 Téra Spoustová se řitila do šance z levé strany, ale Klára Hodulíková umí taky čarovat
24:05 Obrovská šance domácích!!! Batman prohodil výhoz až na Cabiho (Kačka Bunterová), ale tentokrat to gólem neskončilo
22:50 Olomoucká střídačka se hecuje. Je jasné, že Hanačky tady body nechat nechtějí
21:07 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #91 Lidija Luklynska (2:0)
21:07 A Bohemka přesilovku využívá. Lída propálila od pravého mantinelu vše, co stálo v cestě kromě teče Máji Čápové. Gólmanka bez šance
20:00 Vyloučen hráč #91 Klára Souralová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Tak druhá třetina začíná kuriozně. Olomouc jde pykat za pozdní příchod ze šatny - 2 minuty (zdržování hry)
20:00 Střely v 1. části: 4:6
20:00 První třetina je za námi. Bude to vyrovnany zápas. Týmy si střídají strany a za 10 minut se těšíme na druhý díl tohoto sobotního mini seriálu
19:00 Běží nám poslední minuta první třetiny
16:40 Tvrdý zákrok Čermi u mantinelu na Jardu Jágra alias Gábinu Vaculovou. Rozhodčí pouští jako ok
14:10 Teď měla Olomouc štěstí, domácí lavička si myslela, že po zákroku na Makinu se měl pískat nájezd
12:16 Annička Ševčíková střílí, ale na Batmana tohle nestačí. Nemusel ani vytáhnout žádnou magii
09:28 V přesilovce velký tlak Olomouce, nicméně domácí přežili bez inkasa
07:43 Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání
07:43 Chyba domácí střídačky běhěm střídání. Lída se nám zapomněla na hřišti a pokyny Cabiho už rozhodčímu neunikly. Lída jde na 2 minuty do chládku
05:30 Formace Valentýny Zerzánové teď domácí zmáčkla. Valentýna má snad místo bot na moze malé motocykly
03:25 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (1:0)
03:25 A Bohemka se dostává do vedení, Téra vyrazila středem hřiště a střela propadla až do branky.
02:06 Zápas v plném tempu. Na olomoucké straně kormidelník Odra Čoček, na domácí lavičce šéfuje Cabi a Kryštof Krbec.
00:00 Oba týmy nastupují. Domácí v tradiční zelenobílé kombinaci. Hosté v červeném. Na místní poměry zaplněná Bublina aréna. Znějí pokřiky a za pár sekund se to rozjede!!!
00:00 Dobrý den vážení florbaloví přátelé, rád bych vás přivítal na dnešním zápase, ve kterém se od 19,00 utkají domácí hráčky FbŠ Bohemians se svým tradičním rivalem z Moravy, s FbS Olomouc. Myslím, že nás čeká parádní zápas.