3:9
    Kristýna KLUBALOVÁ
    (Niemczyková)

K1 Florbal Židenice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:9
branky: 2. Zuzana Žampachová, 9. Viktorie Fuchsová, 29. Zdeňka Vlachová - 3. Nela Blažková, 12. Adéla Červenková, 20. Zoe Šarlota Srničková, 24. Radka Niemczyková, 25. Adéla Červenková, 26. Anna Kytlicová, 35. Nela Blažková, 49. Radka Niemczyková, 56. Kristýna Klubalová; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Anna Nováková 29 - Magdaléna Hrišková 11; po třetinách: 2:3, 1:4, 0:2
60:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Dnešek přesmě odpovídal tomu, že jsme včera dohráli v 10 večer, spali asi 6 hodin a ráno zase na halu. Nohy ani hlava nebyly úplně v top módu. Takže jsme rádi za tři body, škoda, že se nám nepodařilo přepnout aspoň o stupínek výše, ale v rámci toho všeho dobrý zápas.
60:00 Komentář domácích Filipová Eva (Vedoucí): Zapas ztroskotal na nasi kondicce. Odehrat oba dny v deseti lidech je velmi tezke. Dekuji holkam ze zapas nezabalily a hraly az do konce.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:59 Poslední akce Ostravy nekončí golem.
59:00 Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
58:45 Opět skvělá práce Zuzky Žampachové.
58:00 Velkou šanci Židenic vyráží golmanka hostí!
56:40 Krásný blok Nelči Golombové, to muselo štípnout.
55:30 Důležitý zákrok Aničky Novákové!
55:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #65 Radka Niemczyková (3:9)
55:17 Wow to byla střela, ta se povedla Klubalové.
54:38 Ostrava zahrozila, ovšem všechny střely letí mimo branku.
53:40 Zoe se nám právě pověsila na Zuzku, rozhodčí přerušují hru.
53:14 Timeout K1 Florbal Židenice
52:38 Zuzka Žampachová předvádí neskutečný výkon. Nejdřív si vytvořila šanci, kterou ale Ostrava zastavila a hned se vydala do útoku, to ovšem Zuzka zastavila. Skvěle Zuzi.
50:50 Ostrava si v klidu kontroluje hru a vytváří si další šance.
48:44 A další gol padl do sítě Židenic.
48:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková bez asistence (3:8)
47:55 To je nepříjemné. Viki Fuchsová nám dokulhala na střídačku, snad bude všechno v pořádku.
46:30 Zuzanka Žampachová ukazuje, kdo je tady pánem hřiště.
45:11 Hostující tým hraje v plném počtu, i náš hlasatel už to zahlásil správně.
45:01 Poslední šanci v přesilovce vyslala Šehi, golmanka ale s klidem chytá.
43:11 Vyloučen hráč #90 Aneta Feiková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
43:11 Aaaa Fejkis nám "ne"seká dobrotu a uvidíme další přesilovku Židenic, třeba bude o něco lepší.
42:30 Hostující tým hraje v plném počtu a hned má několik šancí.
41:00 Ostrava na chvíli zatlačila domácí celek na jejich polovinu, ale nakonec to všechno dobře dopadlo.
40:24 Židenice kombinují v početní vyhodě, kterou dostali na konci druhé třetiny.
40:01 A buly v poslední třetině vyhrává....domácí tým!
40:00 Střely ve 2. části: 3:16
39:37 Vyloučen hráč #26 Emma Bajgarová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
39:37 Bajgi nám na konci třetiny fauluje, uvidíme i tedy přesilovku Židenic.
38:17 Anet Feiková posílá míček na střed hřiště, kde se míček dostal až ke Kytlic, ta jen těsně míjí židenickou branku.
36:42 Zuzka Žampachová nám dneska nějak moc padá.
35:52 Rozehrávku z velkého brankoviště chytá Anička.
34:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Nela Blažková, asistoval #99 Anna Kytlicová (3:7)
34:25 Rychlá kombinace a první přesilovka je využita. Kytlic našla na středu uplně volnou Blažkovou.
33:32 Vyloučen hráč #19 Adéla Poláchová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
33:32 Ouu to je nemilé. První vyloučení v tomto utkání si odsedí Áďa Poláchová.
33:04 Trenérka domácích se rozčiluje poté, co byla její svěřeňkyně dohrána po písknutí.
32:20 Velká šance Židenic, ale nepřesná nahrávka tuto akci ukončila.
29:50 Už to vypadalo na další gol, ale Zuzka se snažila míček protlačit na Aničku Klvačovou, ovšem, to už se nepovedlo. Zuzi střílej někdy!
28:20 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Zdeňka Vlachová, asistoval #76 Zuzana Žampachová (3:6)
28:20 Krásný gol Židenic přidává Zdenička. Zuzka Žampachová vybojovala míček na polovině hřiště a ta našla krásně na středu Zdeničku. Výborná akce dámy!
27:43 Šance Anče Klvačové končí pouze vedle.
25:52 Další gol Ostravy přidává Kytlic krásnou střelou tahem.
25:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (2:6)
24:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (2:5)
24:45 Další gol od dua Červenková-Vojtěšková. Druhá zmíněná našla krásně na velkém brankovišti Červenkovou.
23:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:4
23:48 Další gol Ostravy, ale já ho bohužel neviděla.
22:10 Už to vypadalo na další goly, ale ostravským hráčkám míček sjíždí z čepele.
20:54 Ostrava lehce tlačí na domácí celek.
20:01 Buly vyhrává hostující tým,
20:00 Střely v 1. části: 6:14
19:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #88 Zoe Šarlota Srničková, asistoval #62 Rozálie Janošová (2:3)
19:50 Takzvaně gol do šatny. Zoe Srničková dává krásný gol z velkého brankoviště.
18:12 Židenice nechávají Ostravě velký prostor na kombinace, Ostrava ale tuto možnost nevyužívá.
16:47 Velká šance Židenic nakonec končí útočným faulem a Ostrava končí na zemi.
14:48 Neskutečný návrat Aničky Klvačové.
13:48 Další důležitý zákrok Aničky Novákové.
11:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
11:19 A Ostrava opět rychle odpovídá. Krásnou střelu k tyči umístila Červenková.
10:19 Anička Nováková předvádí skvělé zákroky. Výborně Ani!
08:44 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Viktorie Fuchsová bez asistence (2:1)
08:44 A máme další gol! Na polovině hřiště Viki vybojovala míček a poté umístila svou střelu nad nohu brankářky!
08:05 Slečna Kytlicová sama před bránou, ale střílí pouze nad.
06:54 Další velká šance na straně domácích! Zdenička se nám objevila sama před brankou, avšak golmanka hostí vyráží.
03:52 Vyrovnaný stav zachránila tyčka domácího družstva, zbývalo málo k druhému ostravskému golu.
02:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Nela Blažková, asistoval #71 Karolína Bínová (1:1)
02:35 Vedení však netrvalo dlouho, z předbrankového prostoru se prosazuje Blažková.
01:30 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #80 Ho Bao Linh Nguyen (1:0)
01:30 A máme tu první branku utkání. Po krásné individuální akci se prosazuje Zuzka  Žampachová.
00:13 Po úvodním buly se domácí hráčky dostávají do první větší šance.