8:5
    Aneta HLUŠIČKOVÁ
    (Francová)

Tatran Střešovice - Florbalová akademie MB 8:5
branky: 6. Nikola Pieczonková, 17. Michaela Cendelínová, 20. Valentýna Viková, 22. Michaela Stránská, 30. Valentýna Viková, 32. Valentýna Viková, 36. Kateřina Fialová, 46. Anna Kateřina Jandová - 18. Tereza Šimečková, 37. Adéla Plchová, 39. Bára Klikarová, 53. Kateřina Skřivánková, 58. Aneta Hlušičková; rozhodčí: Adéla Skalická - Ngoc Mai Tran; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková 19 - Klára Šimonová 15, Adéla Trnková 9; po třetinách: 3:1, 4:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Velké pozitivum jsou 3 body a zlepšený herní projev. Bohužel děláme neustále stejné školácké chyby, které nás srážejí. Rozhodně musíme zlepšit kontrolu míčku a rozhodovaní v situacích s míčkem v útočném pásmu. Spokojeni rozhodně můžeme být s pressem, po kterém jsme dnes několikrát i skórovali. Děkujeme soupeři za zápas a mladším žákům za pořádání.
60:00 Komentář hostů Hlušička Martin (Trenér): I přes ospalý vstup do zápasu, kdy jsme se evidentně zalekli silného soupeře, jsme dokázali zvýšit tempo hry. Bohužel až v druhé polovině druhé třetiny, a to už na obrat nestačilo. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:55 Posledních pár vteřin se již odehraje v režii domácích.
59:35 Soukupová si těsně před Trnkovou stahuje míčekna durhou stranu. Bohužel ta tento úmysl vyčíhla.
59:12 Bláhová se na středu ujímá míčku a jde do střely.
57:49 GÓL Florbalová akademie MB! 8:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #6 Adéla Francová (8:5)
57:48 Hlušičková ze středu posílá míček za Fajčíkovou.
56:32 Fajčíková si připisuje důležitý zákrok.
55:44 Tatran na míčku a kontroluje hru.
54:40 Obrovská šance pro Boleslav. Střela, která mohla končit v odkyté bráně však končí mimo.
54:33 Timeout Florbalová akademie MB
54:33 Vyloučen hráč #13 Šárka Ježdíková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
54:30 Odložené vyloučení a Boleslav zkouší hru bez brankáře.
53:15 Cendelínová se vymotává před branku, kde střílí, a pak ještě trefuje vyražený míček.
52:22 GÓL Florbalová akademie MB! 8:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #13 Kateřina Skřivánková, asistoval #20 Adéla Plchová (8:4)
51:34 Vyloučen hráč #86 Alžběta Novotná družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka
51:34 Zikmundová byla zasažena do obličeje. Snad bude v pořádku.
51:00 Kolomazníková se dsotává do šance, bohužel končí za brankou, kde ja faulována.
49:53 Další standardka domácích. Němcová tentokrát volí střelu přímo z rozehrávky.
49:02 Standardka Tatranu na středu - Bořilová střílí těsně nad zemí.
47:00 Hra se teď odehrává ve středním pásmu, kdy se míček přesouvá od jednoho týmu k druhému.
45:19 GÓL Tatran Střešovice! 8:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #56 Anna Kateřina Jandová bez asistence (8:3)
45:04 Kolomazníková běží po mantinelu, Nesnídalová jí vypichuje míček.
44:14 Standardka hostů - Volfová střílí - Fajčíková chytá.
43:10 Soukupová na míčku, obíhá boleslavkou branku a hledá spoluhráčky pro příhrávku.
41:20 Volfová od poloviny přihrává na Hlušičkovou, která z nebezpečné pozice střílí - Nádeníková blokuje.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #89 Adéla Trnková družstva Florbalová akademie MB
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:58 Nesnídalová ještě pár vteřin před koncen zkouší proběhnout hřiště a zakončit. Bohužel už to nestíhá.
39:39 Beránková zkouší kličku na střed, míčku se ujímá Halousková na středu a střílí - těsně nad.
39:10 Boleslav při chuti a konec hry mají pod taktovkou hosté.
38:15 GÓL Florbalová akademie MB! 7:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #62 Bára Klikarová, asistoval #7 Sára Kolomazníková (7:3)
38:14 Klikatá se zkouší prosadit nahozením. A tentorkát se jí to zafungovalo.
37:52 Domácí teď kontrolují hru. První střela Stránské nevychází, bohužel velmi těsně ani druhá.
36:24 GÓL Florbalová akademie MB! 7:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #20 Adéla Plchová, asistoval #99 Kamila Zikmundová (7:2)
36:23 Boleslav využívá početní převahy a Plchová doťukává  míček do branky.
36:12 Vyloučen hráč #12 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:56 GÓL Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová, asistoval #58 Natálie Nesnídalová (7:1)
35:55 Tlak v přebrankovém prostoru se domácím vyplácí. Fialová se prosazuje pod ruku.
35:30 Pavlíčková probíhá hřiště, ale na poslední chvíli jí míček sjíždí z čepele.
35:03 Nádeníková běží a střílí - bohužel její šance je zblokována.
32:10 Procházková v šanci ve velkém brankovišti - tentokrát bez gólu
31:12 GÓL Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Valentýna Viková bez asistence (6:1)
31:11 Viková vypressovává míček od boleslavské obránkyně a posouvá míček do branky.
29:01 GÓL Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Valentýna Viková, asistoval #37 Karolína Bláhová (5:1)
29:00 Bláhová přihrává před branku, kde se těsně trefuje Viková.
28:57 Bláhová vyhrává souboj a běží do útoku.
26:51 Hezká akce domácích. Přihrávka na střed na Bořilovou. Míček projíždí na Procházkovou, která zakončuje.
24:58 Boleslav rozehrává z rohu na útočné polovině. Přihrávku po mantinelu si proťukává do útoku přes hráčku Viková a jde sama na branku. Bohužel přestřeluje.
21:54 GÓL Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Michaela Stránská bez asistence (4:1)
21:53 Tlak před brankou Šimonové a Stránská doťuková mezi tři tyče.
20:44 Domácí oblíčili Boleslav. Bohužel míček přeskakuje čepel a vyskakuje z hřiště.
20:17 To zabolí. Beránkové se zlomila flrobalka.
20:01 Buly pro Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 12:6
19:12 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Valentýna Viková, asistoval #54 Pavlína Soukupová (3:1)
19:11 Soukupová běží s míčkem, ale už se dostává z úhlu. Přihrává na střed na Vikovou, která se trefuje do odkryté branky.
18:25 Tkadlecová v další střele. Šimonová opět zasahuje.
18:15 Tkadlecová po levé straně a pálí.
17:54 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 Tereza Šimečková bez asistence (2:1)
17:53 Chyby v rozherávce využívá Šimečková a z předbrankového prostoru se prosazuje.
17:19 Standardka Tatranu - přihrávka na Bořilovou a zpět na Nádeníkovou, která se lehkou kličkou dostává do střelecké pozice a pálí.
16:57 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Michaela Cendelínová, asistoval #4 Michaela Stránská (2:0)
16:56 Cendelínová se ze středu trefuje pod ruku golmance.
16:50 Tatran se s lehkým zdržením na středu posouvá do útoku.
14:55 Boleslav na míčku, ale Tatranky neustále vytváří tlak a neumožňují hostům rozehrávku.
14:00 Kája Bláhová v protiútoku. Přihrává ze středu na volnou Vikovou, která stířlí.
13:40 Beránková v  brejku. Stránská ji dokázala na poslední chvíli odbránit.
12:36 Tkadlecová si teď prohazuje protihráčku a pokračuje. Střílí na bližší tyč a Šimonová jen tak tak chytá.
11:00 Domácí si teď rychle vyťukávají Boleslav.
10:05 Kolomazníková běží s míčkem po mantinelu, kde ji Soukupová bez problémů o míček obírá.
07:00 Plchová dostává míček na pravém mantinelu a prokličkovává se na střed. Bohužel nemá prostor na středu, a tak pokračuje u druhému mantinelu a nestřílí.
05:27 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #86 Alžběta Novotná (1:0)
05:26 Pieczonková se na středu ujímá míčku a umísťuje ho k pravé tyči.
04:50 Přihrávka na střed a Soukupová z první pálí.
03:58 Tkadlecová z hrany velkého brankoviště pálí - trefuje však pouze Šimonovou.
03:11 Standardka domácích u mantinelu. Fialová střílí - bohužel příliš nad.
00:11 Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:01 Úvodní buly pro Boleslav.
00:00 Vážení příznivci juniorkého florbalu, dovolte mi vás přivítat na dnešním utkání a popřát vám příjemnou zábavu :)