• 60 59:50
    3:1
    ()

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbalová akademie MB 3:1
branky: 49. Victoria Binědová, 56. Victoria Binědová, 60. Victoria Binědová - 39. Adéla Francová; rozhodčí: Martin Klán - Filip Beran; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 16 - Klára Šimonová 15, Adéla Trnková 10; po třetinách: 0:0, 0:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Vokáč Jan (Trenér): Tak už konečně i my víme, jak chutná výhra. Zavedli jsme nový rituál, který nám snad i do budoucna pomůže. Za dnešní zápas patří holkám velké díky, byla na nich vidět od začátku chuť a hlad po vítězství. Celou dobu jsme si za ním šli, soupeře jsme takřka do žádné pořádné šance nepustili, naopak sami jsme se tlačili do zakončení. Děkuji soupeři za zápas a přeji jim šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Hlušička Martin (Trenér): Těžko hodnotit dnešní zápas, ve ktreré jsme toho opravdu moc nepředvedli. Navázali jsme tak na včerejší nepovedené utkání proti Tatranu a opět odjíždíme bez bodů. Pořadatelům a soupeřkám děkujeme za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
59:50 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (3:1)
59:15 Bolelsav na balonku, ale zatím spíše za brankou domácích
58:43 SLávistky se drží na balonku
57:01 Pelcová nahazovala před branku, Holečková vyráží a jedna z hráček Boleslavi naštěstí pro domácí na balonek nedosáhla
55:12 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #55 Tereza Duchková (2:1)
55:12 Domácí nejprve přežili velkou šanci Boleslavi a vzápětí se na druhé straně trefuje Binědová a posílá Slávistky do vedení
53:23 Domácí v plném počtu
52:25 Binědová se v oslabení dostala ke 2 střelám, Trnkovou ale nepřekonala
51:23 Vyloučen hráč #50 Edita Boháčková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
51:05 Zborníková střílela od mantinelu, Trnková se překvapit nenechala
48:45 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
48:45 Konečně se domácím hráčkám podařilo vyrovnat. Střela Binědové nakonec propadla hostující brankářce mezi nohama a balonek se sotva dokutálel za brankovou čáru.
47:37 Teď Holečková i s pomocí břevna své branky zneškodnila další šanci Mladé Boleslavi
47:01 Teď zahrozili hosté, ale Holečková připravena a chytá
46:25 A další šance. Branka hostů je asi dnes pro domácí hráčky zakletá
45:35 Další dvě velké šance domácích, ale Trnková opět chytá
45:19 TRnková si připisuje první těžší zákrok proti střele Binědové, kterou vyrazila ramenem
44:11 Lendelová se dostala ke střele, trefuje pouze první hráčku před sebou
41:43 Hosté v plném počtu, i druhá přesilovka domácích zůstává naevyužita
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #89 Adéla Trnková družstva Florbalová akademie MB
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:43 Vyloučen hráč #13 Kateřina Skřivánková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
38:57 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Adéla Francová, asistoval #30 Veronika Kolářová (0:1)
38:57 Konečně vidíme první branku zápasu. Po takové nenápadné akci se dostala k balonku Francová a střelou přes soupeřku k tyči překonává Holečkovou
37:45 Až v závěru přesilové hry se slávistkám podařilo dostat zpět k balonku, po konci přesilovky nebezpečně střílí Binědová, Šimonová chytá
37:09 Skřivánková získala balonek a rozhodla se, že už ho nikomu nepůjčí. Teď držela balonek dobrých 20 vteřin
36:41 Vyhození hostů zachytila na polovině hřiště Duchková a Slávistky tak pokračují v tlaku
36:22 Binědová střílí těsně vedle
35:51 Vyloučen hráč #62 Bára Klikarová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
32:00 Domácí v plném počtu
30:55 Domácí vyhazují a Binědová se málem ještě dostala k vyhozenému balonku, ale hostující obrana tam byla rychleji
30:41 Skřivánková to zkoušela znovu z velkého úshlu, Holečkovou ale nepřekvapila
30:13 Střela SKřivánkové netrefila domácí branku
30:00 Vyloučen hráč #70 Nela Kubíková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
29:31 Přečíslení domácích zakončila střelou Boháčková, bohužel těsně vedle
29:18 Hostující hráčky hezky rozehrály volný úder a Kolomazníková těsně minula pravou tyč domácí branky
28:21 Binědová z otočky trefuje tyčku
25:26 Pelcová prošla obranou Slavie a nebezpečně vypálila. Střelu i následnou dorážku likviduje Holečková
22:51 Binědová proběhla podél mantinelu do velké šance, ale brankářku hostů nepřekonala
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:53 V posledních skundách našla Šindelářová na středu Staňkovou, ta ale bohužel střílí těsně vedle
16:22 Teď musela vytáhnout skvělý zákrok domácí brankářka Holečková proti nebezpečné střele Kolomoazníkové pod břevno
13:25 Slávistky jsou v posledních minutách o něco aktivnější, na úvodní branku zápasu zatím stále čekáme
06:00 V úvodu zápasu jsme viděli několik šancí na obou stranách, brankářky jsou zatím pozorné