• 59 58:24
    10:1
    (Váňová)

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha 10:1
branky: 2. Nicol Fryčová, 7. Veronika Váňová, 13. Anna Žitná, 16. Linda Fuchsová, 17. Anna Žitná, 23. Linda Fuchsová, 25. Denisa Výborná, 30. Denisa Výborná, 37. Nicol Fryčová, 59. Nicol Fryčová - 48. Hanna Cabadová; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 23 - Karolina Hujerová 30; po třetinách: 5:0, 4:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Jarolímová Anet (Trenér): Utrápená třetí třetina, ve které jsme polevily. Děkujeme soupeřům, divákům a rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): 2 třetiny jsme byli ospalí, nedůrazní a očividně nás to celkově moc neba. Pozitivní je, že jsme ve třetí třetině podali o mnoho lepší výkon, na který budeme potřebovat zítra v Boleslavi navázat. Dnes jsme zdaleka neukázali, na co máme.
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
58:24 GÓL BLACK ANGELS! 10:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #6 Nicol Fryčová, asistoval #35 Veronika Váňová (10:1)
55:50 Kuchařová si poradila se samostatným únikem Čehylové.
53:30 Domácí se snaží vytvořit další šance, ale obrana Sparty je dobře postavená.
50:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
47:55 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Hanna Cabadová, asistoval #27 Karolína Sembdnerová (9:1)
47:44 První minuta přesilovky je u konce. Sparta si zatím nevytvořila žádnou větší šanci.
46:44 Vyloučen hráč #99 Denisa Výborná družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
44:40 Standartka Sparty nekončí gólem.
41:01 Výborná z otočky neprostřelila Hujerovou.
40:00 Střely ve 2. části: 16:7
39:33 Žitná chybovala na polovině hřiště, nakonec svou chybu dokázala rychlým návratem napravit.
38:30 Výborná v samostatném úniku nedokázala vstřelit branku.
37:55 Fuchsová prolétla cele hřiště, ale finální přihrávka nebyla úspěšná.
36:25 GÓL BLACK ANGELS! 9:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #6 Nicol Fryčová, asistoval #31 Agáta Procházková (9:0)
35:50 Žitná uklidnila hru přidržením míčku na své polovině.
34:40 Procházková našla krásnou přihrávkou Výbornou, ale ta bekhendem netrefuje branku.
33:55 Další nepřesná střela Sparťanských hráček.
32:22 Dryáková se dokázala prokličkovat obranou, ale její střela nebyla přesná.
30:36 Fuchsová s Kolkusovou opět v kanci, Hujerová předvádí další skvělý zákrok.
30:00 Polovina zápasu je za námi.
29:01 GÓL BLACK ANGELS! 8:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #31 Agáta Procházková (8:0)
27:02 Domácí v plném počtu.
26:02 První minuta přesilové hry Sparty přinesla více šancí domácím.
25:02 Vyloučen hráč #76 Vendula Kolkusová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zvedání florbalky
24:49 GÓL BLACK ANGELS! 7:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #6 Nicol Fryčová (7:0)
22:26 GÓL BLACK ANGELS! 6:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (6:0)
22:22 Fuchsová aktivním napadáním získává míček.
21:55 Střela Žitné zablokovaná.
20:02 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 15:4
18:45 Fryčová tvrdým, ale čistým zákrokem odstavila od balónku Dryákovou.
17:31 Fuchsová opět v kombinaci s Kolkusovou, tentokrát to brankou neskončilo.
16:33 GÓL BLACK ANGELS! 5:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Anna Žitná bez asistence (5:0)
16:25 Další skvělý zákrok Kuchařové po nebezpečné střele.
15:26 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
14:39 Standartka domácích hráček končí rychlým protiútokem
13:20 Black Angels nepolevují a Spartu k ničemu nepouští.
12:11 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Anna Žitná, asistoval #35 Veronika Váňová (3:0)
11:20 Vyloučen hráč #22 Lucie Dryáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
11:20 Uvidíme první přesilovku domácích.
10:47 Fryčová vybojovala v rohu balónek a dokázala ho přihrát Výborné, té se ovšem zakončení nepovedlo.
09:12 Dryáková se dokázala dostat ke střele, ale Kuchařová opět chytá.
07:30 Kuchařová předvedla výborný zákrok.
06:44 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #35 Veronika Váňová, asistoval #27 Kateřina Jakešová (2:0)
05:50 Nebezpečnou střelu Fuchsové Hujerová vyráží.
04:02 Sparta může ohrozit Kuchařovou z nebezpečné standartky.
03:40 Domácí posílají na Hujerovou jednu střelu za druhou.
02:50 Střela Výborné zablokovaná.
01:53 GÓL BLACK ANGELS! 1:0