5:8
    Marie JOZOVÁ
    ()

SK Meťák České Budějovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:8
branky: 12. Denisa Čiháková, 16. Anežka Macháčková, 16. Denisa Čiháková, 32. Anna Pražáková, 55. Marie Jozová - 5. Anna Kytlicová, 6. Adéla Keberlová, 11. Radka Niemczyková, 16. Radka Niemczyková, 31. Aneta Feiková, 42. Rozálie Janošová, 47. Radka Niemczyková, 50. Kristýna Gajdečková; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Tereza Mikešová 16 - Magdaléna Hrišková 30; po třetinách: 3:4, 1:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Zimová Eliška (Trenér): Diametrálně jiný zápas než včera. Velké zlepšení ve všech směrech. Škoda třetí třetiny, kde soupeř rozhodl zápas. Bohužel se projevilo, že jsme víkend absolvovaly v menším počtu a nestačily nám síly to udělat v závěru napínavější. Děkuji holkám za super odeharaný zápas. Soupeři děkuji též a přeji štastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): 100% našich herních činností je založeno na pohybu, a ten dneska nebyl. Reálně jsme nohy trochu rozhýbali jen mezi 40. a 50. minutou a naštěstí to stačilo na odskočení do bezpečnějšího vedení. Bylo nás sice málo, ale soupeře také, takže musíme hodně přitlačit v běžeckých trénincích.
60:00 Střely ve 3. části: 4:10
54:48 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #15 Marie Jozová bez asistence (5:8)
49:30 Timeout SK Meťák České Budějovice
49:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Kristýna Gajdečková, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (4:8)
46:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #12 Anna Kytlicová (4:7)
41:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Rozálie Janošová bez asistence (4:6)
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
32:29 Vyloučen hráč #87 Eliška Bártová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
31:59 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #17 Anna Pražáková, asistoval #39 Petra Skříšovská (4:5)
30:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #99 Nela Golombová (3:5)
26:47 Vyloučen hráč #28 Vu Dieu Linh Trinh družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 11:13
19:01 Vyloučen hráč #87 Eliška Bártová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
15:49 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #22 Denisa Čiháková, asistoval #28 Vu Dieu Linh Trinh (3:4)
15:36 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #87 Eliška Bártová (2:4)
15:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #99 Nela Golombová (1:4)
11:57 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:3
10:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
05:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #79 Adéla Keberlová, asistoval #12 Anna Kytlicová (0:2)
04:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (0:1)
00:00 Dobeý den, vítáme vás u dnešního utkání.