6:2
    Tereza KRUZSELLÁKOVÁ
    (Ježdíková)

Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 6:2
branky: 5. Karolína Bláhová, 11. Tereza Tkadlecová, 14. Pavlína Soukupová, 17. Nikola Pieczonková, 30. Adéla Bořilová, 44. Tereza Kruzselláková - 20. Zuzana Žampachová, 37. Michaela Daníčková; rozhodčí: Marek Střída - Jakub Dragoun; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Monika Šolleová 21 - Monika Rubešová 20; po třetinách: 4:1, 1:1, 1:0
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Viíkend za 6 bodu, ale hlavně zlepšená hra. Z dneška mám takové smíšené pocity, skvělé pasáže na míčku střídaly zbytečné ztráty po kterých se houževnatý soupeř tlačil do koncovky a golmanka naše si docela zachytala. Děkujeme soupeři za zápas a už se těšíme na trip do Ostravy.
60:00 Komentář hostů Filipová Eva (Vedoucí): Skvělý tlak od začátku hry. Dokázaly jsme si vytvořit spoustu šancí, avšak nedokázaly proměnit. Velká pochvala za odmakaný zápas až do konce a vytvořené šance. Až na výsledek jsem s dnešním zápasem spokojená. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:3
59:55 Tatranky už jen kontrolují hru.
59:00 Poslední minuty utkání nepřináší žádné velké drama
57:03 Cendelínová se snažila došťouchnout míček do branky, Rubešová byla připravená.
56:16 Koncem zápasu začíná být těch nepřesností příliš.
54:50 Tatranky dostaly pokyn zjednodušit hru, to se jim zatím nedaří.
52:00 Soukupová si dnes oblíbila masku hostující brankářky a znovu ji trefuje.
51:45 Klvačová měla na hokejce velkou šanci hostů. Ta ale skončila nad.
51:09 Fialová nenápadnou střelou vyzkoušela Rubešovou, ta chytá.
50:07 Tatranky docela hezky kombinují na útočné polovině, jen se jim nedaří zakončit.
48:57 Hra je o něco pomalejší než předchozí třetiny, na holky už asi dopadá únava z celého víkendu.
47:51 Křižnou přihrávku poslala Bláhová na Novotnou, ta střílí mimo.
45:50 Před Šolleovou teď poskakoval míček v brankovišti, nakonec vše vyřešila domácí obrana.
44:33 Tři střelecké pokusy Tatranek přerušuje hvizd rozhodčích.
43:05 GÓL Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #83 Tereza Kruzselláková, asistoval #13 Šárka Ježdíková (6:2)
43:05 Kruzselláková tak dlouho běžela s balónkem a nevěděla komu přihrát, až se ocitla úplně sama před bránou a neuvěřitelně zavěsila.
42:16 Tatran přežil dlouhé oslabení.
41:35 Tatran připisuje další nebezpečnou střelu v oslabení. Tentokrát z hole Soukupové.
40:42 Židenice se poučily z nedostatku střel v přesilovce a hned v úvodu dvakrát vyzkoušely pozornost domácí brankářky.
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
39:35 Nebezpečnou střelu Šehičové chytá domácí golmanka.
39:11 Tatran je velmi aktivní i v druhé přesilovce.
38:29 Židenice mají šanci na snížení stavu, čeká je poměrně dlouhá přesilovka.
38:16 Vyloučen hráč #12 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka
38:16 Vyloučen hráč #12 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
36:28 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #43 Michaela Daníčková, asistoval #76 Zuzana Žampachová (5:2)
36:28 Daníčková trefuje ze vzduchu, to bylo nechytatelné.
35:17 Bláhová posílá přihrávkou přes celé hřiště do střelecké pozice Pieczonkovou. Ta už byla tak blízko brány, že se ji nepovedlo zakončit.
34:19 Šolleová teď vytáhla jeden ze svých top zákroků. V hale to jen zahučelo.
33:51 Rychlý protiútok Židenic opět ničí Šolleová.
32:48 Stránská zkouší střelu z půlky, Rubešová chytá.
31:02 Daníčková ve výborné pozici sama před brankou, Šolleová se nenechala rozhodit.
29:59 Další dobrou střelu si připisuje do statistik Pieczonková.
29:00 GÓL Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Adéla Bořilová, asistoval #79 Lucie Nádeníková (5:1)
29:00 Židenicícm se přesilovka moc nevydařila. Bořilová využila nepozornou obranu hostů a dělovkou navyšuje stav.
28:42 Balónek drží Tatranky, Židenice tak početní převahu zatím moc nevyužívají.
28:00 První přesilovka tohoto utkání. Střelecké pokusy, ale počítají oba týmy.
27:05 Na hřišti teď vidíme jednu nepřesnou přihrávku nebo střelu za druhou a to na obou stranách.
25:48 Souhru Tatranek teď překazilo několik nepřesných přihrávek.
24:27 Soukupová teď opět prověřila helmu Rubešové.
23:19 Střelu z půlky zkouší hosté. Pro Šolleovou nic složitého.
22:00 První minuty druhé třetiny jsou ve velmi slušném tempu.
20:09 Ježdíková na nic nečeká a hned v prvních vteřinách zvonila tyč.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:50 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #43 Michaela Daníčková (4:1)
19:50 Židenice v závěru třetiny využívají svou zvýšenou střeleckou aktivitu a snižují stav po akci Žampachové, která dokázala dostat balónek za záda Šolleové
18:29 Židenice jsou poslední minuty klidnější na hokejkách, což se projevuje větším množstvím střel na domácí brankářku.
16:43 Pozornost Rubešové teď vyzkoušela Fialová střelou do masky.
16:00 GÓL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #86 Alžběta Novotná (4:0)
16:00 Nikča Pieczonková je tento víkend opravdu při chuti. Po krásné souhře s Novotnou navyšuje skóre.
15:09 Žampachová teď velmi nebezpečně před domácí brankou. Jistota Šolleové je neuvěřitelná.
14:15 Hra je teď velmi akční a vidíme šance na obou stranách. Golmanky však likvidují všechny střelecké pokusy.
13:17 Do velké šance se dostala brněnská Oujezdská, která střílí nad a Šolleová tak nemusela zasahovat.
13:09 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Pavlína Soukupová, asistoval #32 Klára Němcová (3:0)
12:20 Židenice dnes zatím trápí nepřesné přihrávky, díky kterým nemají přechod do útoku úplně snadný.
10:48 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová, asistoval #18 Pavlína Soukupová (2:0)
10:48 Hezké střídání střešovické lajny. Tatranky tak dlouho kombinovaly, než Soukupová našla Tkadlecovou před úplně prázdnou brankou.
08:55 Další ztrátu Židenic na středu měla možnost potrestat Novotná, její střela ale nebyla přesná.
08:16 Židenice hledají recept na přechod přes střední pásmo, to se jim zatím příliš nedaří.
07:22 Dobrá střela Pieczonkové, ale Rubešová je pozorná.
06:20 Židenice se snaží rychle odpovědět, střely ale končí u dobře blokujících domacích hráček.
04:56 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (1:0)
04:56 Včerejší gólové duo Bláhová - Pieczonková je ve formě i dnes, kdy brankově otevírají dnešní utkání.
04:20 Tatranky dobře kombinují, ale žádná pořádná šance z toho není.
02:50 Také Židenice už vyzkoušely pozornost domácí brankářky Šolleové.
02:23 Bety Novotná netrefila ideálně balónek, který míří vedle.
01:57 První velkou šanci měla na hokejce Stránská, hostující golmanka byla připravená.
01:40 V úvodu utkání se oba týmy spíše oťukávají.
00:01 Úvodní vhazování pro domací tým.
00:00 Vítejte u online přenosu 18. kola 1.ligy juniorek mezi Tatranem Střešovice a K1 Florbal Židenice.